Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Koja firma moze da uveze Xigmatek kulere?
STRANA 1 OD 1
executor Koja firma moze da uveze Xigmatek kulere? 01.10.2011. 19:22 T38722

status: user
broj poruka: 203
Interesuje me nabavka qlera Thor`s hammer od firme Xigmatek ali ne znam koja firma uvozi komponente od ove firme...

Da li je ikako moguce ovo cudo da se nabavi u Srbiji?




`Nauka je dosla do zadivljujucih saznanja, ali ja vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu...`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: Koja firma moze da uveze Xigmatek kulere? 01.10.2011. 19:31 #364368

status: user
broj poruka: 6083
emmi.rs
bilo i na benchmark oglasima

LG 42LD420 Phenom II x6 1055t Gigabyte 970A-UD3 G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600,
GTX560ti Twin Frozr II OC G.Skill Sniper SSD 120GB SpinPoint F3 1tb, WD5000AAKS, Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: Interesuje me nabavka qlera Thor`s hammer od firme Xigmatek ali ne znam koja firma uvozi komponente od ove firme..
::
:: Da li je ikako moguce ovo cudo da se nabavi u Srbiji
::
::
::
::
:: `Nauka je dosla do zadivljujucih saznanja, ali ja vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu...`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
executor Nemaju 01.10.2011. 21:01 #364389

status: user
broj poruka: 203
Pitao sam emmi pre par nedelja i odgovorili su da ne planiraju nabavku tog kulera...




`Nauka je dosla do zadivljujucih saznanja, ali ja vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu...`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Koja firma moze da uveze Xigmatek kulere? 01.10.2011. 21:28 #364394

status: user
broj poruka: 18943
imas po performansama slican a verovatno i bolji cooler, tj. Megahalems obican ili black koga lako mozes nabaviti, sem ako zelis bas hammer


:: Interesuje me nabavka qlera Thor`s hammer od firme Xigmatek ali ne znam koja firma uvozi komponente od ove firme..
::
:: Da li je ikako moguce ovo cudo da se nabavi u Srbiji
::
::
::
::
:: `Nauka je dosla do zadivljujucih saznanja, ali ja vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu...`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs