Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Bioshock 3 - infinite gameplay + trailer
STRANA 1 OD 12  
Dexter013 Bioshock 3 - infinite gameplay + trailer 13.10.2011. 16:05 T38960

status: user
broj poruka: 17084
Kec sam odigrao davno i odusevio se.

Na dvojku sam skroz zaboravio jer sam tada imao obaveza,
a odigrao sam je skoro, sasvim je solidna i dobra u odnosu na kec.

Rade trenutno na trojci.
Sta vi kazete za kec ili dvojku, inace kako vam deluje ideja za 3?

Gameplay-demo: http://goo.gl/gv1zY

Trejler: http://goo.gl/alu3m

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:7 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Philips 22
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Bioshock 3 - infinite gameplay + trailer 13.10.2011. 16:22 #367361

status: user
broj poruka: 18940
decja igrica.


:: Kec sam odigrao davno i odusevio se
::
:: Na dvojku sam skroz zaboravio jer sam tada imao obaveza
:: a odigrao sam je skoro, sasvim je solidna i dobra u odnosu na kec
::
:: Rade trenutno na trojci
:: Sta vi kazete za kec ili dvojku, inace kako vam deluje ideja za 3
::
:: Gameplay-demo: http://goo.gl/gv1z
::
:: Trejler: http://goo.gl/alu3
::
:: Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Gh
:: Ram:7 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MH
:: GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-1
:: MBO:AM3+ Asus M5A9
:: Case:CoolerMasterElite43
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: CpuCooler:TitanVanes
:: Mis: Mx51
:: Philips 22
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mikishon89 Re: @ Dexter013 13.10.2011. 16:25 #367363

status: user
broj poruka: 2413
meni je igra ok,pre bih nju igrao nego serious sama x))
drugi deo mi je bolji od prvog zbog Big Dedijevog odela i one busilice
3 deo nije los za serijal,mada uvek moze bolje...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 13.10.2011. 16:31 #367365

status: user
broj poruka: 12785
Deč`j`a igrica, sve je šareno, lepo i divno, za decu i korisnike Saitek precenjenih miševa pošto ih samo deca kupuju...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @ Lepi imarkovic & lepi Daum 13.10.2011. 16:37 #367368

status: user
broj poruka: 17084
Ok deCja, ali grafika vam je sigurno bitna. to znam.

Sve znam, idem da igram tetris...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:7 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Philips 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 13.10.2011. 16:42 #367372

status: user
broj poruka: 12785
Meni je grafika toliko bitna da nema bitnije stavke od nje, išlo u 1fps ili 100fpsa, bitno je da lepo izgleda, a ti igraj gameboy!
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 LOL :D 13.10.2011. 16:55 #367376

status: user
broj poruka: 4660
Pa jeste i ja se slazem, ali igra je OK, bolje mi je od Serius Sam-a, ova za infinte sam vec znao i msm da ce biti super graficki odradjeno, tako da zbog lepote cekam da se pojavi da je izobrnem :)





Intel q8200 2.3GHz OC 2.9Ghz
Gigabyte GA-ep35-ds3l
Kingston HyperX 2x1GB DDR2 800+Elixir 1GB 800MHz
WD3200AAKS
Sapphire Vapor-X HD 5770 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 SP1 32-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb ........ 13.10.2011. 16:59 #367377

status: user
broj poruka: 6875
Sta fali decijim igricama?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 13.10.2011. 17:25 #367387

status: user
broj poruka: 8139
Bioshock 1 & 2 - smece.

Ne znam ni sam kako su oba dela zajedno uspeli da me zadrze 1h od uninstalla istih.

``They call me... Prophet``

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Heh dečija igra... 13.10.2011. 18:09 #367410

status: user
broj poruka: 3737
koja to igra niej za decu...ajte molim vas genijalci...mislim na ovaj žanr?

Loženje, eksplozije tralala...sve je to za decu, da se zadovolji dete u vama.

Prvi deo igre je odličan, drugačija i vickasta priča u stilu pedesetih (animacija)...neko je davno komentarisao kada se kec pojavio da je suviše linearna. Donekle da, ali ima i objašnjenje. Što se nekome ne sviđa...o ukusima se ne raspravlja.

Da nekrećemo o tome koje su Krajzis i ostale novije pucačine dubokoumne i `ne` prožete američkom prčiom. Bioshock je bio pravo osveženje kada se pojavio.

Treći deo nisam igrao ali fino izgleda. Mnogo maštovitije nego `ja sam šatro opasni američki marinac koji ubija` igrama...modern wf i ostala govanca.

support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drum Re: ... 13.10.2011. 18:28 #367419

status: user
broj poruka: 1301

Stvarno ne kontam sta imas toliko protiv Saitek-a.Vidim i da na drugim sajtivima pljujes po po njemu,a na ovom forumu si u jednom postu gde je tema bila bezicni mis napisao kako si uzeo u razmatranje R.A.T.9 kao tvoj sledeci mis.
Trenutno imam Saitek gamepad P3200 i ne bih ga menjao ni za jedan drugi,a svaku periferiju koju sam video od Saitek-a sam bio blago receno odusevljen.



:: Deč`j`a igrica, sve je šareno, lepo i divno, za decu i korisnike Saitek precenjenih miševa pošto ih samo deca kupuju..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: ... 13.10.2011. 18:47 #367428

status: user
broj poruka: 12785
Po kojim drugim forumima pljujem Saitek? Razmatrao sam kratko RAT9 ali sam uvideo ludost kupovine tog ispod prosečnog miša kome baterija jedva izdrži dan ipo.

Ti imaš gamepad, to je super, ali ja sam govorio o 130 evra skupom mišu, velika razlika.

Inače za tebe i pajsgudgud, ne pljujem po Saiteku kao Saiteku, već zbog drugih razloga...

Isto tako ne mislim lično da je igra za decu, bio sam ciničan... Ovo radi tim iza System Shocka, tu nema rasprave jel valja igra ili ne, svako ko kaže nešto loše za Bioshock serijal apsolutno nema čulo ukusa...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

::
:: Stvarno ne kontam sta imas toliko protiv Saitek-a.Vidim i da na drugim sajtivima pljujes po po njemu,a na ovom forumu si u jednom postu gde je tema bila bezicni mis napisao kako si uzeo u razmatranje R.A.T.9 kao tvoj sledeci mis
:: Trenutno imam Saitek gamepad P3200 i ne bih ga menjao ni za jedan drugi,a svaku periferiju koju sam video od Saitek-a sam bio blago receno odusevljen
::
::
::
:: :: Deč`j`a igrica, sve je šareno, lepo i divno, za decu i korisnike Saitek precenjenih miševa pošto ih samo deca kupuju..
:: :: __________________
:: :: Scourge of PCBerza
:: ::
:: :: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drum Re: Re: Re: ... 13.10.2011. 18:55 #367434

status: user
broj poruka: 1301
Na IT svetu.OK,totalno nebitno.Samo te ne razumem sto si na temu o igri poceo da pljujes o proizvodjacu game periferija?!


Dex:sorry za off


:: Po kojim drugim forumima pljujem Saitek? Razmatrao sam kratko RAT9 ali sam uvideo ludost kupovine tog ispod prosečnog miša kome baterija jedva izdrži dan ipo
::
:: Ti imaš gamepad, to je super, ali ja sam govorio o 130 evra skupom mišu, velika razlika
::
:: Inače za tebe i pajsgudgud, ne pljujem po Saiteku kao Saiteku, već zbog drugih razloga..
::
:: Isto tako ne mislim lično da je igra za decu, bio sam ciničan... Ovo radi tim iza System Shocka, tu nema rasprave jel valja igra ili ne, svako ko kaže nešto loše za Bioshock serijal apsolutno nema čulo ukusa..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
::
:: ::
:: :: Stvarno ne kontam sta imas toliko protiv Saitek-a.Vidim i da na drugim sajtivima pljujes po po njemu,a na ovom forumu si u jednom postu gde je tema bila bezicni mis napisao kako si uzeo u razmatranje R.A.T.9 kao tvoj sledeci mis
:: :: Trenutno imam Saitek gamepad P3200 i ne bih ga menjao ni za jedan drugi,a svaku periferiju koju sam video od Saitek-a sam bio blago receno odusevljen
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Deč`j`a igrica, sve je šareno, lepo i divno, za decu i korisnike Saitek precenjenih miševa pošto ih samo deca kupuju..
:: :: :: __________________
:: :: :: Scourge of PCBerza
:: :: ::
:: :: :: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Neću da kažem da je sranje 13.10.2011. 19:01 #367437

status: user
broj poruka: 6086
ali je prvi deo jedna od najkonfuznijih pucačina koje sam odigrao. Drugi deo sam započeo da igram i veoma brzo ga deinstalirao.


There can be only one!!!



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: Re: ... 13.10.2011. 19:31 #367448

status: user
broj poruka: 3737
Psytek nisma video uživo tako da nemam komentara o njemu, pljuvo ne pljuvo.

Što se tvog posta tiče nisam primetio cinizam, ali mi je bilo čudno pošto se dobro sećam da si lično hvalio Bioshock davno davno, kada sam se ja tek učlanio na forum.
support normality

:: Po kojim drugim forumima pljujem Saitek? Razmatrao sam kratko RAT9 ali sam uvideo ludost kupovine tog ispod prosečnog miša kome baterija jedva izdrži dan ipo
::
:: Ti imaš gamepad, to je super, ali ja sam govorio o 130 evra skupom mišu, velika razlika
::
:: Inače za tebe i pajsgudgud, ne pljujem po Saiteku kao Saiteku, već zbog drugih razloga..
::
:: Isto tako ne mislim lično da je igra za decu, bio sam ciničan... Ovo radi tim iza System Shocka, tu nema rasprave jel valja igra ili ne, svako ko kaže nešto loše za Bioshock serijal apsolutno nema čulo ukusa..
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
::
:: ::
:: :: Stvarno ne kontam sta imas toliko protiv Saitek-a.Vidim i da na drugim sajtivima pljujes po po njemu,a na ovom forumu si u jednom postu gde je tema bila bezicni mis napisao kako si uzeo u razmatranje R.A.T.9 kao tvoj sledeci mis
:: :: Trenutno imam Saitek gamepad P3200 i ne bih ga menjao ni za jedan drugi,a svaku periferiju koju sam video od Saitek-a sam bio blago receno odusevljen
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Deč`j`a igrica, sve je šareno, lepo i divno, za decu i korisnike Saitek precenjenih miševa pošto ih samo deca kupuju..
:: :: :: __________________
:: :: :: Scourge of PCBerza
:: :: ::
:: :: :: CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84K
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic ... 13.10.2011. 19:55 #367450

status: user
broj poruka: 2855

@Dexter013. odlicna je igra i prvi i drugi deo, sjajna zabava i bas nesvakidasnja atmosfera...

Pusti ove komplekase, neobracaj paznju, to ni majka ne voli...


Skyfire: ...frekfencija...


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 13.10.2011. 20:09 #367453

status: user
broj poruka: 12785
Bioshock stvarno ne kontam kako nekome može da se ne svidja, kada je radjena sa toliko truda. Tačno se oseća kvalitet igre...
__________________
Scourge of PCBerza

CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg 13.10.2011. 22:07 #367469

status: user
broj poruka: 17084
Ljudi zajebancija je u pitanju,
Daum i imarkovic se zajebavaju jer je za Batman-a arkham city, lepi sale rekao da je decija igra.

Prvi bioshock mi je super koliko i drugi, a neko rece da mu je konfuzna prica.

Odvojeno drustvo bez religije-bogova ili kraljeva ,
gde su svi jednaki itd.
Experimentisali sa svim i svacim i
nastalo opste sranje-svi su mentalno prsli zbog tih moci koje su dobili.
Eto prica ukratko.

Ceo trip pod vodom i mracno okruzenje je bas totalno drugacije iskustvo i osecaj, nike klasicna pucacina vec nekako ima dusu. + razni upgrade-i i neko kao levelovanje.

Jedva cekam treci deo.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:7 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Philips 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 14.10.2011. 00:15 #367491

status: user
broj poruka: 845
Ево да и ја са 34 год. кажем да су оба дела врхунска у сваком смислу и да једва чекам трећи део. Тол`ко!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura O ukusima se ne raspravlja, 14.10.2011. 00:31 #367493

status: user
broj poruka: 268

ali onaj ko kaze za Bioshock da je igra sranje i smece, da je konfuzna i da ga je jedva okupirala sat vremena, taj samo pokazuje koliko je uskogrud i plitak. Razumem da nekome ne lezi tematika, ali mora se skinuti kapa Kenu Levinu zato sto je napravio jednu od najboljih igara SVIH vremena. Drustveno-politicka konotacija, kritika opste dekadencije covecanstva i ukazivanje na sav trulez modernog kapitalizma su ono cime ova igra pleni i svojom originalnoscu odskace od ostalih. Nikada nista nije imalo tako dobru pricu,atmosferu i koktel dobro upakovanih zanrova (FPS-RPG). Nista me, osim dobre knjige, nije nateralo na razmisljanje o zivotu i stvarnosti oko mene, kao ovo cudo. Onaj ko sa razumevanjem pristupu ovom remek delu od igre moze da stekne uvid u strasnu verziju nase potencijalne buducnosti u kojoj ce se ljudi igrati bogova ( a vec smo na putu ka tome). Muzika i narativni obrt zasluzuju Oskara. Postujem tudje i razlicito misljenje, ali moramo biti objektivni kad su ovakve stvari u pitanju. Ovo je jedna od retkih igara ikada napravljenih, koja zasluzuje da se ne naziva igrom, vec umetnickim delom. Cuj igra za decu ?! Ono sto mnogi ne znaju je da su igre nastale prvobitno kao koncept zabave za odrasle - u prvim reklamama za igracke konzole s pocetka osemdesetih vide se ljudi koji dolaze umorni sa posla i relaksiraju se uz prastare verzije ping-ponga i slicno. Smejali su se Leonardu da Vinciju, ismevali su Betovena i bracu Limijer, covek je uvek bio primitivna i kratkovida stoka. Krajnje je vreme da igre dobiju status interaktivne umetnosti!

`A man chooses. A slave obeys.` - Andrew Ryan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: 14.10.2011. 00:34 #367494

status: user
broj poruka: 3519
Odigrao sam samo prvi deo i ne sećam se da me je neka igra toliko vraćala za komp kao ova. Jedinstvena atmosfera, originalni likovi, tema i gameplay inovativni, odličan upgrade, opcije tokom igranja...unikatna u svakom pogledu. Drugi deo nisam igrao, ne zbog sumnje u mogućnost adekvatnog nastavka, već što nisam našao vremena. Možda nekad...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Re: E jbg 14.10.2011. 06:40 #367534

status: user
broj poruka: 4537

Sedam puta sam odigrao prvi deo i dva puta drugi....
Igra je Master- Piece.
Po strucnim komentarima profesionalaca,prvi deo je jedna od najboljih igri svih vremena....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: O ukusima se ne raspravlja, 14.10.2011. 09:10 #367549

status: user
broj poruka: 8139
Kako si je opisao neko ce se zajebati da je skine i proba

Meni se igra licno ne svidja, ne lezi mi nesto, jednostavno me ne vuce. Odigrao sam gomilu i gomilu igara, ali ova me nikada nije privlacila. Po ocenama i opisima igre uvideo sam da je najbolja igra svih vremena, ali ukusi su razliciti, kao sto si i sam rekao.

I zajebite me tih fora tipa plitak, kompleksas i ostala s*anja. Stvaro je jadno to sto pisete.

``They call me... Prophet``

::
:: ali onaj ko kaze za Bioshock da je igra sranje i smece, da je konfuzna i da ga je jedva okupirala sat vremena, taj samo pokazuje koliko je uskogrud i plitak. Razumem da nekome ne lezi tematika, ali mora se skinuti kapa Kenu Levinu zato sto je napravio jednu od najboljih igara SVIH vremena. Drustveno-politicka konotacija, kritika opste dekadencije covecanstva i ukazivanje na sav trulez modernog kapitalizma su ono cime ova igra pleni i svojom originalnoscu odskace od ostalih. Nikada nista nije imalo tako dobru pricu,atmosferu i koktel dobro upakovanih zanrova (FPS-RPG). Nista me, osim dobre knjige, nije nateralo na razmisljanje o zivotu i stvarnosti oko mene, kao ovo cudo. Onaj ko sa razumevanjem pristupu ovom remek delu od igre moze da stekne uvid u strasnu verziju nase potencijalne buducnosti u kojoj ce se ljudi igrati bogova ( a vec smo na putu ka tome). Muzika i narativni obrt zasluzuju Oskara. Postujem tudje i razlicito misljenje, ali moramo biti objektivni kad su ovakve stvari u pitanju. Ovo je jedna od retkih igara ikada napravljenih, koja zasluzuje da se ne naziva igrom, vec umetnickim delom. Cuj igra za decu ?! Ono sto mnogi ne znaju je da su igre nastale prvobitno kao koncept zabave za odrasle - u prvim reklamama za igracke konzole s pocetka osemdesetih vide se ljudi koji dolaze umorni sa posla i relaksiraju se uz prastare verzije ping-ponga i slicno. Smejali su se Leonardu da Vinciju, ismevali su Betovena i bracu Limijer, covek je uvek bio primitivna i kratkovida stoka. Krajnje je vreme da igre dobiju status interaktivne umetnosti
::
:: `A man chooses. A slave obeys.` - Andrew Rya
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 oK. 05.11.2011. 16:12 #373739

status: user
broj poruka: 17084
Jos dobrih 15 minuta gameplaya - > http://www.youtube.com/watch?v=vOMVnRAV17g

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:7 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Philips 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Brutalno dobro izgleda 05.11.2011. 16:51 #373744

status: user
broj poruka: 2998
Ako cela igra bude imala ovakvu atmosferu, ovo ce biti jedna od najepic igara ikada izbacenih :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DarkDawn Re: oK. 05.11.2011. 17:27 #373753

status: user
broj poruka: 697
Izgleda bas dobro.


:: Jos dobrih 15 minuta gameplaya - > http://www.youtube.com/watch?v=vOMVnRAV17
::
:: Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Gh
:: Ram:7 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MH
:: GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-1
:: MBO:AM3+ Asus M5A9
:: Case:CoolerMasterElite43
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: CpuCooler:TitanVanes
:: Mis: Mx51
:: Philips 22
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 12  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs