Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Ažuriranje sajta deo KOMPONENTE
STRANA 1 OD 1
tomma Ažuriranje sajta deo KOMPONENTE 01.03.2005. 16:51 T390

status: user
broj poruka: 172
Iz kojih razloga se ovaj deo sajta ažurira jednom ili nijednom mesečno kada imate potencijal da postanete sajt sa svim obaveštenjima o cenama aktuelnog hardvera? npr. navedena je cena od 232 eura za 6600GT kartu MSI proizvodnje u MONITORU koju oni nemaju više od dve nedelje a juče su stigle TOP LIMITED edition 6600 GT AGP karte koje nema na spisku ponude na Vašem sajtu. Krivo mi je zbog ovoga jer ste mi je Vaš sajt dosta pomogao u pronalaženju komponenti u proteklom periodu bez da se smaram sa stupid prodavcima već sam sve nalazio ovde. Ako je do Vas probajte da rešite problem ako je problem do dilera nemojte im dozvoljavati da se oglašavaju kod Vas i mislim da će svima biti mnogo lakše. Hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Ažuriranje 01.03.2005. 18:02 #914

status: admin
broj poruka: 712
Pomenuta rubrika se ažurira 5 - 6 puta dnevno, tako da mi primedba deluje po malo smešno. Na prvojs trani sajta se vide datumi cenovnika i tu se vidi koliko smo ažurni.

Zašto su cene iz firme Monitor System zastarele? Pa to morate pitati kolege iz Monitora, oni sami odlučuju koliko često će ažurirati svoj cenovnik. To isto važi i za ostale firme.

Svim firmama nudimo ažurnost na dnevnom nivou. Drugo je pitanje zašto frime ne žele da to u potpunosti iskoriste.

-----------------------------------
Željko Arnautovic,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa respect 02.03.2005. 01:20 #920

status: user
broj poruka: 210



Poshtujem zalaganje pcberze da dnevno azurira cenovnike, tako se sve svodi na zurnost samih firmi koje nude komponente.
Ja bih recimo ovakve slucajeve pamtio i takvu firmu zaobilazio u sirokom luku kao neozbiljnu, kao sto i radim, imao sam par slicnih kupovina. Ako im je vec data mogucnost da imaju ovakve slobodno mogu da kazem extra uslove za reklamiranje i ti to ne iskoriscavaju, ne treba ni da se bave ovim poslom, jer je ovo borba za svakog kupca, ja cu otici, kao sto i idem kod drugog prodavca, ima ih fala bogu mali milion.
Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs