Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
Povratak obrisanih slika sa SD kartice
STRANA 1 OD 1
Flynn Povratak obrisanih slika sa SD kartice 22.10.2011. 18:06 T39151

status: user
broj poruka: 249
Greskom sam obrisao neke slike koju su bile na kartici p ame zanima postoji li nacin da ih povratim zna li neko?
SKinuo sam neke programe za data recovery ali problem je sto traze kamera bude kao mass storage device ( da ima drive letter) ali moja se ne pojavljuje kao slovo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Čitač mem kartica.... 22.10.2011. 18:35 #369957

status: user
broj poruka: 10988
...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Bad Copy Pro 22.10.2011. 18:48 #369965

status: user
broj poruka: 7286
Procenat vracenih sa njim je neverovatan, ja sam prilikom jednog sutanja dobio karticu sa 520 fotki, koju je debilni Brzilac greskom formatirao po zavrsetku slikanja.

Uspeo sam da povratim 495 potpuno i 15 osetecenih.


Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed +1 za Bad copy, samo sto sam ga ja do sada koristio iskljucivo za 22.10.2011. 19:03 #369976

status: user
broj poruka: 10988
presnimavanje fajlova sa ostecenih CD-ova... Autoru teme problem predstavlja to sto se karta (kada je u aparatu) ne pojavljuje u exploreru kao storage media (pa nema ni assigned letter)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Flynn Re: +1 za Bad copy, samo sto sam ga ja do sada koristio iskljucivo za 22.10.2011. 19:05 #369977

status: user
broj poruka: 249



:: presnimavanje fajlova sa ostecenih CD-ova... Autoru teme problem predstavlja to sto se karta (kada je u aparatu) ne pojavljuje u exploreru kao storage media (pa nema ni assigned letter)...
::
::
::
Da to je problem.
Ako neko zna nacin ili program koji bi mi omogucio bez card readera da povratim slike nek se ne ustrucava da napise
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Da li tebi uopste rdi kartica? 22.10.2011. 19:16 #369984

status: user
broj poruka: 7286
To da je win ne vidi nema teorije, ako je citac ispravan a kartica formatirana u aparatu i win je ne vidi onda je ona mrtva i to sto je aparat vidi je samo poboljsanje pred smrt.

Ne boj se da je formatiras u aparatu jer to ne menja uspesnost u naknadnom vracanju fotki.


Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Flynn Re: Da li tebi uopste rdi kartica? 22.10.2011. 19:27 #369992

status: user
broj poruka: 249
Radi covece nego nemam citac kartica a Canon fotoaparat se u My computeru ne pojavljuje kao mass storage device (nije pod nikakvim slovom) neko se vodi kao stampac/skener


:: To da je win ne vidi nema teorije, ako je citac ispravan a kartica formatirana u aparatu i win je ne vidi onda je ona mrtva i to sto je aparat vidi je samo poboljsanje pred smrt
::
:: Ne boj se da je formatiras u aparatu jer to ne menja uspesnost u naknadnom vracanju fotki
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://fwd4.me/zC
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Sto ce reci da ti nedostaje software za njega 22.10.2011. 19:57 #370002

status: user
broj poruka: 7286

Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs