Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
sta mislite zna li neko?........
STRANA 1 OD 1
nenadva sta mislite zna li neko?........ 11.04.2007. 20:44 T3936

status: user
broj poruka: 14
imam toshiba laptop a 105-4334 imam ga vec 5 meseci uzeo sam ga u usa,sve radi besprekorno osim kada dizem sistem pojavi mi se neka linija vodoravno preko ekrana ali nestane ze nekih 2-3 secunde,isto kada ga ugasim znaci posle duzeg koriscenja ekran posle toga kao da bjlesne par puta iako je ugasen,to se primecuje samo u potpunom mraku,znaci probao sam sa format c stavljao xp vistu,nove grafik drajvere i opet sve isto,da li je to uvod u neki kvar ili da ga nosim u comtrade posto toshiba ima garanciju za ceo svet i vazi mi jos 7 meseci,hvala svima koji mi odgovore
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 12.04.2007. 09:38 #15792

status: user
broj poruka: 3529
Pravo da ti kazem, bolje ga odnesi na reklamaciju da ti ljudi uporede ako mogu sa istim modelom, i tako ces saznati da li je to neki problem kod tebe ili je jednostavno to normalna stvar za taj model!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 15.04.2007. 17:13 #15982

status: user
broj poruka: 1574
verovatno nije nista ozbiljno,ali nemoj da se zezas sa tim stvarima nego ga odnesi u servis kad vec mozes..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646133.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs