Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
igrice na visti
STRANA 1 OD 1
Diorama igrice na visti 13.04.2007. 17:59 T3957

status: user
broj poruka: 140
Da li sve igrice rade na visti???nabavio sam titan quest i test drive pa me zanima da li ce raditi i sto je najbitnije od svega da li cu modem adsl-a moci da intaliram na visti???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 13.04.2007. 19:26 #15857

status: user
broj poruka: 18940
Ne rade sve igrice, a cak i one koje rade, rade sa 50% nizim performansama nego u Xp-u, neke cak i sa jos manjim, tako da ti vistu ne bih bas preporucivao za igrice, sto se tice modema, mora da postoji driver, ali opet zavisi koji modem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: .. 13.04.2007. 20:48 #15861

status: user
broj poruka: 12785



:: Ne rade sve igrice, a cak i one koje rade, rade sa 50% nizim performansama nego u Xp-u, neke cak i sa jos manjim, tako da ti vistu ne bih bas preporucivao za igrice, sto se tice modema, mora da postoji driver, ali opet zavisi koji modem..

Ovo je cista glupost...igre ne rade 50% sporije, nego 10-15% sporije, i to sve zbog losih drajvera za nVidiu i ATI.
Sto se tice modema, ako mozes da povezes modem preko LAN cabla onda ne moras ni da razmisljas o drajverima, radice sigurno. Ja sam ranije na visti imao preko prethodnog provajdera ADSL router tj. modem, i kada sam pokusao da instaliram USB drajver prijavio je gresku, i ubrzo je Vista provalila da se instalacija nije zavrsila i pustio je ponovo instalaciju u compatibility modu. Nakon toga je instalacija odradila posao isto kao u Xp-u. Ovako moze i tebi da se resi problem ako nastane uopste.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs