Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Norton je zakon!
STRANA 1 OD 1
mario80 Norton je zakon! 05.03.2005. 14:21 T402

status: user
broj poruka: 95
to ti kazem :)

tko leti, vrijedi!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 06.03.2005. 00:15 #958

status: user
broj poruka: 210



Izvini a po cemu je zakon?
Po opterecenju sistema?
Po uzimanju resursa?
Kad ti je ukljucen Norton, batali bilo koji drugi zahtevniji rad, ukljucujuci i igranje igrica.
Pored AVG-a i Kasperskog zar ima jos ljudi koji koriste ovo cudoviste od programa?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro 06.03.2005. 02:18 #960

status: user
broj poruka: 288
Eheheh, lepo se nasmejah!
Danas sam jedan komp oslobodio od "zaokona" a zatim sam stavio KAV koji je pronasao gomilu "ogresenih o zakon" u vidu raznih trojanaca i ostalih gamadi.

Nije ni KAV cvecka po pitanju brzine (za nijansu je brzi od Nortona), ali je zato jako efikasan. Sto se tice brzine i resursa, tu je NOD32 zakon. Ne primecuje se da je instaliran. Svaki napredniji korisnik bi trebao da ga ima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hypersonic Re: Norton je zakon! 06.03.2005. 18:33 #964

status: user
broj poruka: 47



:: to ti kazem :
::
:: tko leti, vrijedi


Izvini ali uopste mi nije jasno kome je ovaj post upucen??? Covek je resio da otvori temu i lupi jednu recenicu, pa sad nek neko prokomentarise nesto? Stvarno mi neki ljudi nisu jasni
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 momci... 08.03.2005. 19:00 #977

status: user
broj poruka: 95

tko leti, vrijedi!

momci...kupite brze masine...sta da vam kazem!
i meni se mucio stari komp...
ali mi se nikad nije desilo da mi virus nesto pohasa...
mozda ste imali slabiju verziju nortona?
ako nista...kloknite malo masine...
:)
nod 32 sam imao... bedaja...a i kasperski je nekako nedovrsen...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vortodox norton 29.05.2005. 01:11 #1563

status: user
broj poruka: 3

VORTODOX

NOD32 je jedini antivirus koji vredi nesto... em brz, em redovne definicije, ai jeftin je u poredjenju sa drugima, svi napredni korisinici ( kao ja :D) su odusevljeni njime...
Kasperski je samo mazanje ociju ljudima koji nasednu na poznate firme... koje i postaju poznate po tome sto program kosta boga oca, a nevalja ni za...
Norton ima samo jednu dobru alatku Norton Win Dovtor... i on se pokrece sa cd-a i milina...

Magicna kombinacija
NOD32
Ad-aware
Spyboot-search and destroy

Milina...nema sta da se brines...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nebby Panda Antivirus 20.09.2005. 11:30 #2411

status: user
broj poruka: 2


Norton nije los-zavisno od verzije(Corpoarate Clien npr.)
ali Panda satire trojance..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bgdmilos 21.09.2005. 12:22 #2416

status: user
broj poruka: 1

sto se mene tice do skoro je po mom misljenju bio najbolji norton. imao sam norton 2005 i bilo je ok. cim sam instalirao nod32 pronasao mi je trojanca u system32. jeste da je tog trojanca pronasao ,pre toga, norton ali pronasao ga je tek kad sam pustio nortona da skenira disk,a nod je pronasao tog trojanca 5 sekundi posle instalacije. tako da mi ovo sto se meni dogodilo kaze da je nod mnogo bolji od nortona po pitanju same zastite od virusa. trojanca nije uspeo ni norton ni nod da ociste tako da sam uzeo mandrake boot disk i to sredio iz linuksa.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Malo zdravog razuma, nikom nije dosta 05.12.2005. 21:16 #3257

status: user
broj poruka: 6643
1. To što je neki AV trenutno loš ili dobar, na duže staze i ne znači previše.
2. Cilj AV-a je zaštita, ako vam dobro radi firewall i obezbedili ste se od gubitka - krađe podataka, treba realno pogledati današnje viruse - kakvu oni u stvari štetu prave? Ono što hoću da kažem je upravo protiv nortona: taj AV je za mene virus, on usporava računar, preuzima komandu, bez obzira na podešavanja, samostalno pokušava da se konektuje na net, ne dozvoljava svoje potpuno uklanjanje procesom deinstalacije... špijunira vaš hardver i programe, a, koliko vidim iz iskustava ostalih, nakon svega toga, i ne štiti potpuno od virusa...
3. Teško je priznati sebi da neki AV koji se dobro pokazao u prošlosti, iz ličnog iskustva pogotovo, možda ipak nije bog, zato, i ja stojim uz savet da tetošite ljubimca AV-a ali da ga povremeno ipak odmorite za jedno dubinsko skeniranje drugim AV-om...
4. Da sam ja, recimo, šef firme koja prodaje AV, ja bih imao plaćenu ekipu koja piše i širi viruse, plaćao bi im skupove i donirao ih, i drao bi kretene koji ne koriste nikakvu zaštitu, a posebno bi plaćao programere koji uspevaju da srozaju suparnički AV... a tek novinare što bi pojio i gojio...!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokitrb Re: norton 26.12.2005. 17:40 #3516

status: user
broj poruka: 21





:: NOD32 je jedini antivirus koji vredi nesto... em brz, em redovne definicije, ai jeftin je u poredjenju sa drugima, svi napredni korisinici ( kao ja :D) su odusevljeni njime..

Ocigledno si pobrkao loncice.Jedino KAV ima na svaki dan update,KAV ti je 1900,oo din,sta podrazumevas pod "napredno" da nisi mozda neki "hacker"?
mora da mnogo citas Svet Kom. kad si tako napaljen naNOD 32.

:: Kasperski je samo mazanje ociju ljudima koji nasednu na poznate firme... koje i postaju poznate po tome sto program kosta boga oca, a nevalja ni za..

Zivis u velikoj zabludi i zato daje update na svaki sat posto su ozbiljna firma.Ostali imaju update jednom nedeljno s tim sto vikendom ne rade.Probaj NOD ili neki drugi da skines updte vikendom pa ces da vidis i sam koliko su ozbiljni.

:: Norton ima samo jednu dobru alatku Norton Win Dovtor... i on se pokrece sa cd-a i milina..

E ovo ti je na mestu i to je jkedino sto valja od Nortona ostalo je G.G.

:: Magicna kombinacij
:: NOD3
:: Ad-awar
:: Spyboot-search and destro
Probaj Ti ovo:
KAV bilo koji
Ad-awere ili Spy Sweeper
Zone Alarm
.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tapan RE 07.01.2006. 20:19 #3678

status: user
broj poruka: 4
Northon GHOST je najbolji produkt koji je Norton izbacio ali ne pricam o varijanti goja se dize iz Windowsa vec o BOOT disku, EXTRA SALJAKA!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 14.02.2006. 19:47 #4340

status: user
broj poruka: 568
slazem se s pricom za norton ghost
ali kakve sve to veze ima tema se
Licence to kill
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diman Usporenje eliminisano 21.08.2006. 01:11 #7574

status: user
broj poruka: 7

Da kazem imao sam original Kasperski imao sam Ad avare se a sada sam instalirao NOD 32 I SPYBOOT SEARCH AND DESTROY I imam super rezultate. Jednom je nod u seriji prijavio sest trojana i zaustavio ih posle dva minuta jos jedan napad od cetiri nisam video kojih virusa ali SISTEM 32 I SAD RADI. Toliko od mene cao.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs