Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
PROZIVKA #2, za one koji nisu bili na 1 casu!?
STRANA 1 OD 1
MACHINE PROZIVKA #2, za one koji nisu bili na 1 casu!? 18.04.2007. 15:34 T4029

status: user
broj poruka: 5696
Ovako,revoltiran (ne)znanjem na drugim tehnickim forumima (namerno sam postavljao test pitanja a dobijao nebulozne odgovore) zapoceo sam kampanju jacanja bas ovog foruma. I to od onih koji su ga na neki nacin, pre vise godina, i izgradili: Garson, Pisko, MaliAbner, -ShonE-, SkyFire, VMARC, vukdusan, Dyca, imarkovic, Igor84, milos24, dragojlo2, gman, vlajkic, DaSickSystem,servispc,vaskev,vampirbg, fetus, ludi, simke000, Petar89, moja malenkost Machine...ako sam nekoga neopravdano ispustio ja se unapred izvinjavam i insistiram da se dopise. Ja sam pod ovim aliasom odskora prisutan, kao sto znate, ali sam bio tu jos od 2000-te i do danas mi je deaktivirano nekoliko naloga zbog ostrog jezika...tako da sam `stariji` od vecine forumasa. Eto prilike da se i moderatori/administratori na neki nacin oduze svima. Ne bi trebalo oslanjati se samo na broj postova vec i na njihov `naucno-tehnicki` kvalitet, ima vise osnova po tom pitanju. Tako bi mogli odredjenom i zasluzenom broju korisnika dodeliti neke povlastice. Recimo da ne stoji dole imenica USER vec nesto sto bi s razlogom titulisalo i asociralo na iskusnu osobu (neka smisle par naziva npr. Advanced User, Expert, Professional...)
Sve ovo u cilju sireg popularisanja i `elitiranja` ovog tehnickog foruma kako bi privukao sto vise ljudi koji bi ovde nasli sve odgovore. Time bi se implicitno povecala i prodaja i zarada...Nadam se
da ce me vecina podrzati, pa ocekujem njihovo misljenje o ovome. I apelujem na sto veci odaziv kako ne bi ostalo mrtvo slovo na ekranu...




M i G
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 18.04.2007. 15:40 #16320

status: user
broj poruka: 568
Slazem se na svim forumima to postoji

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petar89 DAJEM OPET SVOJ GLAS 18.04.2007. 15:57 #16324

status: user
broj poruka: 423
Izgleda da nas ovi visi organi kuliraju i ne nameravaju ni da procitaju ovaj post a kamoli da ga sprovedu u delo.Ljudi bitno je da mi ne odustajemo od ove ideje ...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Nije, nije... 18.04.2007. 16:00 #16325

status: user
broj poruka: 5696
...ukljucili su se i nadlezni nego ja ovo postovao za one koji se nisu odazvali prvobitnom PROZIVANjU, evo thread-a:

http://pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4026&forid=2&katid=1


M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petar89 .. 18.04.2007. 16:08 #16329

status: user
broj poruka: 423
moje izvinjenje za administratore stvarno nisam video ovaj post


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Vreme je da se krene. 18.04.2007. 17:08 #16338

status: user
broj poruka: 18472
Za Machine:
Mene interesuje kad cemo napraviti tacan i pregledan tj precizan spisak onog sto treba da se promeni?To treba prvo izglasati.Nek svi daju svoje ideje,sta im se svidja a sta ne svidja,sta bih dodali i tako to.Ti kao pokretac svega ovo zapisuj svaku ideju pa kasnije iznesi da mi svi to pogledamo.To ce pre ubrzati proces nego sto se zamajavate ko ce biti izglasan za moderatora i kako ce to biti izvedeno.Uradite prvo ovako a lako ce se ono drugo srediti.Mislim da je na prvom mestu unapredjivanje foruma zar ne?Postavi temu i neka proces zapocne!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 U skoli sam uvek ... 18.04.2007. 19:06 #16364

status: user
broj poruka: 718
...kidao sa prvog casa,pa me ova kob prati i 20 godina posle mature!Shalim se! Nisam online od ponedeonika,jer mi je riknula ploca...
Elem,tacno je da na drugim forumima postoje gradacije clanova,ali ne znaci da ce u nekoj raspravi neki golden member biti imun na argumentovano nadmudrivanje sa pocetnikom,pa prema tome cemu sve to? Evo ja sam ti pravi primer svrstao si me u kategoriju u koju ocigledno ne spadam,jer samo Bog,Garson ili josh poneki znaju koliko sam se prolupavao na pocetku,sto za jednog zubara i nije strasno...
Kad god imam sta da kazem ja kazem i ovako ,a ko slusa slusa,ko doda nesto jos i bolje ...
Nemojte da me pogresno shvatite nisiam ni protiv ni za ,ali smatram da je to suvisno,jer i ovako su se iskritalisali pojedinci koji daju odgovore delimicne (kao sto sam ja ) ili definitivne (Pisko &co.).
I to je dobro jer covek ima pravo da kaze sta misli , a ako nije u pravu drugi ce ga razuveriti,dok sa druge strane ima ljudi koji kad` ih neko provali da nisu experti u necemu ne zele da ucestvuju u raspravi smatrajuci se nedoraslim,ali time lisavaju raspravu i nekog nestereotipnog pogleda na cinjenice...Moze o ovome da se prica do sutra,ali ne olucujemo mi...`Ajd u zdravlje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan kasnim... 18.04.2007. 20:22 #16378

status: user
broj poruka: 801



a sad sam i ja na spisku.tu sam sam tu sam.izvinite sto kasnim,mogu da prisitvujem?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 18.04.2007. 22:16 #16401

status: user
broj poruka: 1574
Samo se zalecemo sa ovim,a od toga nece biti nista.Meni ne bi smetalo da urade nesto tako,ali veoma tesko.Takodje mislim da bi bilo bolje da dodaju neku opciju vise na ovom forumu(kao sto su mogucnost kacenja attachments-a ili sl.) a ne rangiranje na osnovu broja i kvaliteta postova.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: re 18.04.2007. 23:01 #16408

status: user
broj poruka: 5696
Pa nece danas ni sutra, ni...ali ce biti ove godine...nadam se...obrcali su...valjda...


M i G

:: Samo se zalecemo sa ovim,a od toga nece biti nista.Meni ne bi smetalo da urade nesto tako,ali veoma tesko.Takodje mislim da bi bilo bolje da dodaju neku opciju vise na ovom forumu(kao sto su mogucnost kacenja attachments-a ili sl.) a ne rangiranje na osnovu broja i kvaliteta postova
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Mora da bude! 19.04.2007. 02:35 #16437

status: user
broj poruka: 18472
Smatram da od ove nase nazovimo kampanje mora nesto da ispadne.Zaista je potrebno to unapredjivanje,samim tim zadobijamo poverenje i ostalih novih korisnika a mi starosedeoci ucvrscujemo nase pozicije i mesta na PC Berzi i samim tim bice opravdana nasa vernost ka ovom sajtu!Ovo radimo za dobrobit svih nas,niko ovde nema nikakvu licnu korist.Bitno je da se nesto promeni jer ce to poboljsati samo funkcionisanje PC Berze i njenog foruma a popularnost ce podici na veci nivo a kad pogledate malo bolje to je nama i cilj a takodje i vlasniku.Ljudi ne gubite nadu,nadam se da ce gospodin Zeljko ipak da nam izadje u susret,trebalo bi,i njemu ide u prilog.Setite se,nekad je PC Berza bila jako,jako popularna.Zasto da sada slag skidaju tamo neki pavijani sa Benchmarka i slicnih sajtova i imaju toliku posecenost i interesovanje kad to moze i ovde da se dobije.PC Berza je imala nivo,potrudite se da ga ponovo vratimo i pokazemo svima koliko svi zajedno vredimo.Pozdrav za sve.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs