Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Zatisje pred buru!
STRANA 1 OD 1
SkyFire Zatisje pred buru! 20.04.2007. 16:51 T4057

status: user
broj poruka: 18472
Bio jednom jedan lav,kakav lav?Narogusen i ljut sav...:)Sta se desi sa sa nasim pokretom za `oslobodjenje`?Vodila se tamo nekakva kampanja,nesto se radilo,davali se neki predlozi.Nesto ne vidim da je to vise aktivno?!Jeste li se vi to povukli i napustili sve ili je to samo satisje pred buru?Ja mislim da ste vi ipak odustali a?Uzalud vam trud sviraci,to bi bilo.Ajde sta ste se umrtvili,ni jedna tvrdjava nije ne osvojiva samo je los napadac!Mrdni te malo,ako ste vec krenuli neka se to izgura do kraja,pa necemo valjda da sedimo i cekamo da nam nesto padne sa neba?Od toga nema nista.Ajde Machine,ti si ovo sve sproveo i pokrenuo,poguraj malo lokomotivu,daj gasa,nema cekanja,nema odmora dok se radi obnova,daj elana i drugima da vide da se trudis i da te mi pratimo svi zajedno.P.S.Jeste li gledali film tri musketara?Kako glasi njihov moto?:) Pozdrav za sve.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 20.04.2007. 19:16 #16605

status: user
broj poruka: 1574
Naravno da bi smo svi hteli da se nesto uradi,ali kad sam postavio temu za predloge za poboljsanje foruma oglasilo se samo nji 3-4 i to je bilo sve.Ali opet sa druge strane mi ne mozemo nista tu da uradimo sem da im predamo zahteve i da cekamo...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan samo jos 20.04.2007. 19:38 #16610

status: user
broj poruka: 801

machine je valjda sastavio listu predloga.samo bi jos trebalo nju da posalje administratoru...e a odna cekajte 5-6 meseci da se sprovedu promene...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Videcemo 20.04.2007. 20:32 #16615

status: user
broj poruka: 4163
Naravno da su admin i gazde videli nase predloge, glupo bi bilo da ih stalno ponavljamo. Pitanje je samo sta ce oni po tom pitanju da urade


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Steady, Steady ... now... 20.04.2007. 21:04 #16623

status: user
broj poruka: 5696
sakupicu zbirno i proslediti ih njima, u toku sl. nedelje...pozdrav saborcima...

M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 20.04.2007. 21:59 #16632

status: user
broj poruka: 1574
Samo ti to posalji pa da vidimo oce li biti icega..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs