Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
glupi internet
STRANA 1 OD 1
Bjelosh glupi internet 21.04.2007. 21:10 T4080

status: user
broj poruka: 54
imam sbb kablovski internet.. desava mi se samo da odjednom izgubim konekciju, a da pritom i dalje stoji ikonica konekcije... cim uradim unplug/plug kabal u modem konekcija mi se povrati, Sta moze da bude problem? ovo je katastrofalno za mene jer igram online warcraft tako da mi stalno puca.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Kako ti je vezan modem(kakav je) na komp? 21.04.2007. 21:15 #16734

status: user
broj poruka: 3529
Aj pojasni malo blize kakav ti je modem, jesi li ga vezao preko USB-a ili na LAN konektor?
Ako imas mogucnost, odnosno ako on ima mogucnost, vezi ga na lan i podesi mu da se lepo on ponasa kao router i na taj nacin si iskljucio software-ske probleme koje sam imao X puta da sretnem kod nekoga ko je koristio sl. modeme preko usb-a!!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bjelosh re 21.04.2007. 22:20 #16736

status: user
broj poruka: 54
da bash tako modem mi je preko usb... lan port mi je zauzet zbog mreze... kako da resim te softverske probleme
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic u principu 21.04.2007. 23:37 #16745

status: user
broj poruka: 609

u principu nikako ako mislis ad ostanes na usb-u...cesto se desava da modem na usb pravi probleme...moj savet mrezna karta i vozi misko..to ti je cca trosak 5 jevreja

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 22.04.2007. 01:49 #16757

status: user
broj poruka: 3529
Sto kaze covek, pazari da imas jos jednu lan kartu pa na nju modem, a imas i jeftine sviceve(5-8 portova) za nekih 10-15e pa mozes i njega, u svic modem i komp, ili vise, pa svi lepo imate net! .)))
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 22.04.2007. 14:40 #16791

status: user
broj poruka: 568
po milioniti put ponavljam ono sto sam 100 put reko, NE KACITE MODEME NA USB VEC KORISTITE FINI LEPI LAN

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja Re: ... 22.04.2007. 15:29 #16806

status: user
broj poruka: 299
:: po milioniti put ponavljam ono sto sam 100 put reko, NE KACITE MODEME NA USB VEC KORISTITE FINI LEPI LA
::

u sluchaju da modem podrzava obe opcije :))))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646102.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs