Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Dosta mi je bre 2
STRANA 1 OD 1
Maksimus Dosta mi je bre 2 21.04.2007. 22:04 T4081

status: user
broj poruka: 128

Dobro ljudi dokle ovako, nije valjda da smo dotle došli, pa sve sami vaćaroši i cepidlake,

Mene su pre par meseci dok sam razgovarao lično u jednoj firmi iznenadili. Rekli su mi da ako hoću kod njih da kupim računar -može al ako ću da tražim dalje onda neće da mi daju ponudu - nego da se ja onda vratim sa nekom drugom ponudom pa da mi oni sastave bolju - naravno to nije moglo kod mene.

AJDE molim vas samo da još neko kaže neko svoje iskustvo - sve mi je ovo jako zanimljivom - - Dakle, koji su najekstremniji biseri i poslovna politika firmi u kojima ste bili - a koja vas je dovela do ivice strpljenja...

I MOLIM VAS - NAVEDITE IMENA FIRMI ( valjda zbog ovoga neće da me isključe sa foruma)

Pozdrav!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi :) 21.04.2007. 22:20 #16737

status: user
broj poruka: 844
Zovem firmu, jel imate to i to, imamo, koja je cena, ta i ta, jel mogu da dodjem da uzmem, mozete, dodjem za bukvalno za 5 minuta, dajte mi to i to, nemamo, pa malopre sam zvao, nismo se razumeli. I tu prsnem.

Reko ajde mi objasni sta ima da se ne razume u pitanju jel imate to i to. STa tu ima da se ne razume.

tu jajarsku forum mrzim.
Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: :) 21.04.2007. 22:45 #16738

status: user
broj poruka: 801


:: tu jajarsku forum mrzim
::
::
sta ti bre znaci ovo?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Pa znaci 21.04.2007. 22:51 #16739

status: user
broj poruka: 844
Da mrzim kad me neko slaze da ima nesto, a u stvari nema. To je za mene jajarska(citaj pilicarska) fora koju mrzim vise od svega,vise i od kursa 84 i cene bez pdv-a.
Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Maksimus Re: :) 21.04.2007. 23:03 #16740

status: user
broj poruka: 128


Strašno - to inače radi IKOM kablovska i slično (bar za internet i bar meni)
Znači - jedan tipičan primer prevare odnosno obmane potrošača (forum je već neko bio pomenuo u prethodnoj ~Dosta mi je bre~ temi), trebao si malo jasnije da reaguješ
tipa - kako vas nije sramota, - i, svima ću da kažem da kod vas ne kupuju ništa -
Ako te ne razumeju za kupovinu komponente - majku im *** - kako će tek da ti objasne garantne uslove i servis???

Idemo dalje!
Ljudi, pomozite drugima da svoj novac utroše na najbolji način - na robu koja je oporezovana, nova i sa sigurnom garancijom... NOVI primeri
Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: :) 22.04.2007. 01:10 #16751

status: user
broj poruka: 5696
Ma vecina je takvih? Znate li ko uopste radi tamo??? IQ im je ispod 90!!! Sta se cudite pa ovde ima ljudi koji bi mogli u znanju i praksi potuci 95% servisa i firmi u Srbiji...evo ja prvi mogu izaci na megdan i da se opkladim u sve sto imam, glat dobijam...a verujem i znam da ima jos takvih, da ne nabrajam!!!


M i G

::
::
:: Strašno - to inače radi IKOM kablovska i slično (bar za internet i bar meni
:: Znači - jedan tipičan primer prevare odnosno obmane potrošača (forum je već neko bio pomenuo u prethodnoj ~Dosta mi je bre~ temi), trebao si malo jasnije da reaguje
:: tipa - kako vas nije sramota, - i, svima ću da kažem da kod vas ne kupuju ništa -
:: Ako te ne razumeju za kupovinu komponente - majku im *** - kako će tek da ti objasne garantne uslove i servis??
::
:: Idemo dalje
:: Ljudi, pomozite drugima da svoj novac utroše na najbolji način - na robu koja je oporezovana, nova i sa sigurnom garancijom... NOVI primeri
:: Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy A pa ima i gorih slucajeva 22.04.2007. 01:43 #16756

status: user
broj poruka: 4163
Npr ortak pita 1 firmu da li to vase sokocalo od kompa koje kosta toliko i toliko moze da tera tu i tu igru (tada bila hit). Odgovor daaaa kako da ne. On ode pazari to sto samo lici na racunar (unutra krndelj celeron sa 128kb cashe, integrisana plojka i 128ddr). Sta mislite sta se desilo. Pa poteralo je igru (divan slajd show). Ode on nazad u firmu iznerviran sto su ga slagali a odgovor glasio: pa igrica radi, ako hocete da radi brze dodajte para! Pare naravno ne vracaju. Dokazati prevaru, tesko.
Bezobrazluk u nedogled.
Eeee al napravicemo mi neki forum od strucnog kadra da bar smanjimo % nasamarenih

The belly of the beast

pozdrav


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Maksimus Re: Re: Re: :) 22.04.2007. 01:50 #16758

status: user
broj poruka: 128



Dobro, dobro, ali, samo me jedno zanima. Iako sam siguran da kada neko odluči da se bavi ovim poslom (prodaja i servis računara) - ne - raspisuje konkurs tako da okupi oko sebe školovane, pametne, iskusne ili poštene.. Nego verovatno preko poznanstva i to tako u krug.
E sad... Da li je to zbog toga što većina pametnih nema para da pokrene posao ili zato što pametni neće da rade sa onima što ih imaju - a to nisu još uvek ljudi koji su sami stekli kapital za pokretanje posla - sem ako je neko uzeo kredit - ali teško, od koga i ko uopšte podstiče maloprodavce računarske opreme - - ne znam j**biga.

Ali, zašto neko ko prati i zna - ne bi pokrenuo svoj posao,,,?? Koliko sam video, mnoge nove - konkurentne firme, pokrenule su posao da bi izbacile vaćaroše iz posla.

Kolike su šanse za razvoj biznisa i dilerstva rašunarske opreme u Srbiji danas?
Da li zna neko (Machine??)

Pozdrav!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: Re: :) 22.04.2007. 01:53 #16759

status: user
broj poruka: 4163


:: Ma vecina je takvih? Znate li ko uopste radi tamo??? IQ im je ispod 90!!! Sta se cudite pa ovde ima ljudi koji bi mogli u znanju i praksi potuci 95% servisa i firmi u Srbiji...evo ja prvi mogu izaci na megdan i da se opkladim u sve sto imam, glat dobijam...a verujem i znam da ima jos takvih, da ne nabrajam!!
::
::
:: M i G
::
:: ::
To si potpuno u pravu, Machine. Rade priuceni koji kad nesto nauce odu dalje, pa iznova. Ti , ja i mnogi sigurno ne bi radili u bilo kojoj firmi. Prost razlog. Platica. Radio i ja u firmi (samo ranije dok je plata i bila nesto). E onda kada nisu mogli da zarade na komponentama i masinama vise od 20% (nekad se zaradjivalo 100%) poceli su da zakidaju plate. Moja bivsa firma ANet nije vise ni 2% onoga sto je bila (sto mi je inace zao). Nelojalna konkurencija je upropastila posao jer je i kurta i murta tu videla zaradu i oj -ha ajd da prodajemo kompjutere.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gandy eee 22.04.2007. 01:56 #16760

status: user
broj poruka: 80

A tek ja sto sam se proveo...

Isti pocetak jel imate to i to, imamo, zadrzite mi 15min stizem...
Dobar dan ja stigo po to i to,
e znas nemamo trenutno.... al imamo nesto mnogo bolje...
i jos lupi neko sranje. Ja popizdim naravo al iskuliram
kazem samo nije bolje ....
A on mrtav ladan jos krene da me ubedjuje, a nema pojma.
Uhhh kad ga nisam zadavio....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Dzabana 22.04.2007. 01:57 #16761

status: user
broj poruka: 6643
Isto. I mene to ubije u pojam, samo, ja se pravim vešt ali...
Prvo pitam,
pa onda pitam mogu li sad da dodjem,
pa sa kim sam razgovarao,
SIGURNO mogu odmah sad da dodjem, i da kupim?
... i popušim kad dođem...
Nije baš jednostavno preći stotinjak kilometara do bg-a, ali, nije me jednostavno ni variti u radnji kad mi dim izbije na uši. Dodatno me raspiri, kad čujem žvaku o problemu na carini-granici, baš je sad nestalo i samo da kolega donese iz skladišta, jedno sat-dva...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: Re: Re: :) 22.04.2007. 02:03 #16762

status: user
broj poruka: 4163


::
::
::
:: Dobro, dobro, ali, samo me jedno zanima. Iako sam siguran da kada neko odluči da se bavi ovim poslom (prodaja i servis računara) - ne - raspisuje konkurs tako da okupi oko sebe školovane, pametne, iskusne ili poštene.. Nego verovatno preko poznanstva i to tako u krug.
:: E sad... Da li je to zbog toga što većina pametnih nema para da pokrene posao ili zato što pametni neće da rade sa onima što ih imaju - a to nisu još uvek ljudi koji su sami stekli kapital za pokretanje posla - sem ako je neko uzeo kredit - ali teško, od koga i ko uopšte podstiče maloprodavce računarske opreme - - ne znam j**biga
::
:: Ali, zašto neko ko prati i zna - ne bi pokrenuo svoj posao,,,?? Koliko sam video, mnoge nove - konkurentne firme, pokrenule su posao da bi izbacile vaćaroše iz posla
::
:: Kolike su šanse za razvoj biznisa i dilerstva rašunarske opreme u Srbiji danas
:: Da li zna neko (Machine??
::
:: Pozdrav!
Evo ti jedan od odgovora
U nasoj Srbiji tesko da moze dA se otvori neki veci biznis na polju racunara. prvo imas firme uvoznike (koje su tu prisutne godinama i pustile su korenje duboko) i firme prodavnice. Do pre koju godinu firme kao sto su IMTE. CORE. PCCENT.. su radile samo uvoz i veleprodaju. Vremenom se trziste sasitilo racunarima i prodaja je drasticno opala. Onda su te iste firme otvorile maloprodajne objekte ne ostavljajuci ovim drugim prostora da zarade dovoljno da bi opstale. Rezultat znate. Nestale su gomile firmi ili nekadasnji giganti rade u senci i prezivljavaju
Po mojoj proceni buducnost je u pruzanju usluga a ne u prodaji. Instalacije, servis, nadogradnja itd
pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 22.04.2007. 02:10 #16763

status: user
broj poruka: 3529
Odem ja u jednu firmu(big poznata firma) i pitam: da li imate Cooler Master Hyper TX, kuler za AMD, socket AM2(939, 754), i kaze devojka da da imamo, i dade mi, kad ono za intela!
Kazem ja pa ovo nije za taj soket sto meni treba, a ona ce: pa kako nije, evo lepo pise ovde(u nekom njihovom-odstampanom) katalogu, pise da podrzava pored soketa za AMD i soket za intel 775!
...ali to su naravno dve razlicite verzije kulera! Ima jos sl. slucajeva XYZ......
Generalno mislim da je najveci problem do samih gazdi kojima je bitno da im u radnji radi neka cica koja fino izgleda, smeska se, sva je mirisljava, fensi, itd....
Ne kapiraju da ljudima koje zanima nesto od IT proizvoda je bitno da dobiju pravu i tacnu informaciju o istom, a ne da im tamo neka cica prodaje nesto sto nema veze sa njihovim potrebama, bolje da ode da radi kao konobarica ili sankerica, ili u nekom butiku ili klubu,...i iskoristi sve svoje atribute na pravi nacin, a ne da obmanjuje i sebe i sve oko sebe kako ona sve zna!
Ovo me je zaista iznerviralo, zato sto sam pre nekoliko godina i sam radio u jednoj firmi gde je bilo dosta ovakvih osoba, i smatram da ovo treba na neki nacin da predstavlja i jednu vrstu apela svim onim `gazdama`(vlasnicima) koji ocigledno ljude dele vise po izgledu a ne po znanju(naravno uvek ima izuzetaka), sto je ocigledno vise bitnije u ovom poslu!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hocukuci Da kazem i ja koju 22.04.2007. 02:23 #16764

status: user
broj poruka: 296
Avgusta prosle godine odlucim ja da kupim konfiguraciju, trazio po gradu najpovoljnije, i nabasam u List na Slaviji, uzmem njihov katalog i odaberem. Odem negde oko 27. avgusta i narucim, dvoumio sam se izmedju hdd wd-maxtor, prodavac kaze makstor, ja rekoh ajd da ga poslusam, stignem kuci pa razmislim daj da uzmem wd, ranije sam imao problema sa maxtorom, zovnem prodavnicu (10 minuta posto sam izasao), kazem im, i stvar se sredi. Uzmem onaj papir na kom su mi sastavili konfiguraciju pogledam bolje kad tamo kuciste 350w, a ja u prodavnici naglasio 450 ( jer je razlika u ceni bila mizerna-negde oko 160 dinara), ponovo zovem, javi se isti lik, kazem, kad cujem kako komentarise sa nekim: Sto me ovaj zivcira, samo nesto menja, a onda meni: Znas kako, sacekacu ja jos 1-2 sata da se ti odlucis sta ces, ja zaustim da kazem da je ovog puta njihova greska, on ponovo tera svoje. Rekoh, aj neka mu ... Da poludi cuvek.
Zovu oni mene 31. avgusta oko 5 uvece, sve gotovo, da preuzmem. Odem ja, sve lepo, placam, oni pisu racun, kad da vidis sad, pisalo na onom njihovom katalogu poklon 10 sati najbrzeg interneta, ja pomenem to, a lik ce - a pa to je tek od septembra, ja-pa sutra je septembar, jos 7-8 sati, lik-ne moze ne moze... Ja bio sa devojkom, rekoh necu da se svadjam, pokupim sve i odem. Usput komentarisem sa devojkom kakve su barabe, nije mi do 10 sati pisljivog interneta (tad nisam imao adsl), vec je princip u pitanju,ako su rekli sto ne daju, a uz to mi je bilo krivo sto je prakticno u pitanju par sati do 1. septembra ako hoce da budu bas takvi idioti ( mogao sam i sutra da dodjem, a i ako je bas od septembra, trebalo je da mi to kazu pre nego sto napisase racun). Stignem kuci vec iznerviran, telefon u sake, propisno se izderem na lika, on pocne da beni, kao dodjite sve cemo srediti odem ja, sve ostro sa njima i sredim stvar. Dobijem sate .)
Posle 15 dan resim da dokupim jos ram memorije, racunam da uzmem isti modul kao sto sam imao u racunaru (kingston, bas sam trazio da bude ta kada sam u radnji sastavljao konfiguraciju), kupim ja u drugoj radnji jos jedan modul kingstona, otvorim racunar, pomislim daj da izvadim onaj drugi da vidim jesu li isti, kad u racunaru kingstona ni od korova, neka nebrendirana kineska memorija nikad u zivotu cuo, nema je nigde u prodaji kod nas. Puknem ja , zovem radnju isti lik, kazem problem, a on ko iz topa-a pa to je trebalo odmah da kazes..... a ne sad. (budala, trebalo je da mu po njegovoj logici sve komponente iz racunara izvadim u radnji, pred njim i da onda stikliram u onoj narudzbenici da li je sve u redu. U nekim firmama ocito tako treba raditi pa tek onda platiti, jer posle nekog vremena svasta se moze ispostaviti) Ja -pokazacu ja tebi, viknem u slusalicu i zalupim. Zovem centralu firme, dignem buku, oni mi uzmu broj i za 15 ak minuta zove mene direktorka, ispricam joj sve od pocetka. Ona ne prestaje da se izvinjava, opisem joj ja tog idiota, obeca ona da ce se sve srediti. Posle 5 minuta zove me covek iz centrale Lista i pita kada sam kuci, istog popodneva on dolazi kod mene u stan i veoma ljubazno uz izvinjenje u ime kuce za neprijatnosti menja mi memoriju kako sam od pocetka zeleo.
E, tako se to radi u civilizovanom svetu. Musterija je uvek u pravu, cak i kada nije opet je u pravu, jer je interes kuce uvek najbitniji. A kod nas toga nema, i ko zna kad ce ga biti.
Zato svima savet: Ostro i bez kompromisa, za moje pare ima da mi igra i moravac kao poklon, ako treba.
Pozdrav svima.
P.S. Ima tu jos al i ovo je predugo.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
goodRa srbija i lopovi 22.04.2007. 02:41 #16765

status: user
broj poruka: 7
e moja braco cenjena ovo je zemlja lopova i svi to znate, bez obzira ko vladao uvek ce jajare i oni koji ne znaju ni da se obrisu posle sranja da budu puni i da nam prodaju muda za bubrege. velika je steta sto ovde ima toliko pametnih obrazovanih i upucenih ljudi u mnoge svtari vezane za racunare, prethodno pomenuti imaju monopol nad nama. moja su iskustva takva da vise se i ne nerviram. bitno je da ja znam ko me i za sta zajebao, nisu bitne pare nego princip. nemojte da uposte da trosite reci na njih, no svoje znanje u konstruktivne svrhe, pa ce biti i njima frke.
najvise me je zajebao jedan za hard ,4 meseca ja cekam da on meni zameni 2 harda za jedan sata, i kaze mi tog dana (naravno, da vam ne pricam koliko puta nazvacu te, sutra sam slobodan, zovi i te fore) ja ga dobijem i lik mi kaze ok je danas u 5 dolazi. ja bekapujem stvari sta stignem, ode mi dobar deo posla a lik kao treba da mi se javi za 5 minuta za tacnu adresu, i ja zovem i on ladno kaze nema a i ne moze da se cima za tako male poslove...nista mu nisam rekao jer ja sam magarac sto sam mu verovao, i lik koji inace to ne radi iz zemuna prodavac mi preko telefona u 20 do 5 kaze ma ok je donesi imam jedan sata nije frka (znam ko je covek svaka mu cast samo ne znam kako mu se zove firma).
ne stiti nas niko i nemamo nikava prava, ali ne treba odustajati i dozvoljavati da nas gaze. neka nam je Bog u pomoci i da jedno iskorenimo lazne likove.
pozdrav svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Maksimus Re: Idemo, idemo, izbacite to iz sebe 22.04.2007. 04:39 #16767

status: user
broj poruka: 128

Uf..jako dobro, čak šta više odlično da na jednom mestu neko sazna dosta začkoljica oko poslovanja sa raznim firmama i barabama. Reklo bi se za neke (bar pre nego što su pustili korene) da su u posao ušli sa mašnom i tašnom a nastavili sa gomilom nezadovoljnih kupaca.

- E sad, da damo za pravo organizacijama koje se profesionalno bave - iskvarenom praksom - prodavaca, dodajem u prilog sajt
Nacionalne Organizacije Potrošača
http://www.nops.org.yu/modules/zalbe/index.php/index.html
tu odma imate obrasce u kojima opišete gde, šta, kako i ko vas zajeba i pošaljete, ako imate malo vremena to je prava stvar (jedina za sada) - Inače, sve je to tendencija EU koja je za period od 2007-2013 izdvojila čak 1.2mlrd evra za zaštitu potrošača a Srbija će dobije jednu il dve mrve (što i nije loše)

- A smo da kažem, -kada odete da kupite računar i kažete da ste advokat ili organ reda ili zakona - nema šanse da vas zakovrnu (bar ne odma)

Nastavljamo... JOŠ primera ko koga kako i molim vas - IMENA FIRMI ili imena ili amnestija...

Hvala!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: Idemo, idemo, izbacite to iz sebe 22.04.2007. 12:47 #16778

status: user
broj poruka: 4163
:: Nastavljamo... JOŠ primera ko koga kako i molim vas - IMENA FIRMI ili imena ili amnestija..
::
:: Hvala!!

NEMOJTE DA NAVODITE KOMPLETNA IMENA FIRMI BEZ ARGUMENATA I POTKREPLJENIH DOKAZA. Mozete da nadrljate zbog klevete. Dovoljno je da izostavite JEDNO SLOVO IMENA I BICE DOVOLJNO. Citaju i gazde firmi ove forume (i ljudi za njih), verujte mi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Maksimus Re: Re: Re: Idemo, idemo, izbacite to iz sebe 22.04.2007. 14:51 #16797

status: user
broj poruka: 128



:: :: Nastavljamo... JOŠ primera ko koga kako i molim vas - IMENA FIRMI ili imena ili amnestija..
:: ::
:: :: Hvala!!
::
:: NEMOJTE DA NAVODITE KOMPLETNA IMENA FIRMI BEZ ARGUMENATA I POTKREPLJENIH DOKAZA. Mozete da nadrljate zbog klevete. Dovoljno je da izostavite JEDNO SLOVO IMENA I BICE DOVOLJNO. Citaju i gazde firmi ove forume (i ljudi za njih), verujte mi

Vidiš, u to sam sumnjao sve vreme, ali mi nikako ne pada na pamet - ko će onda uopšte da se žali ako iza sebe nema advokata i bar par hiljada evrića osiguracije.
Mnogo me zanima šta na to kažu oni iz NOPa.. jedan dan ima da ih zovem pa to ti je.

Pozdrav svima!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 22.04.2007. 14:55 #16798

status: user
broj poruka: 568
sve je to tako, u nazadnoj zemlji poput srbije ne moze se ocekivati nista bolje, ima par dobrih firmi vidjao sam ja ali sve je ostalo po receptu da se zaposljavaju nestrucni ljudi, moze to tako da se zaposli bilo ko da radi kao kurir, prodavac u butiku, magacioner... ali raditi u firmi koja se bavi racunarima apsolutno ne moze svako i ne ovako kako se ovde radi.
ja kad sam kupovao HYNIX 512MB DDR400 vidim ja ovde cenu zovem kazu ima odem kupim i dok sam bio tamo lik mi kaze kao `dobra je to memorija ima kigston cipove` lik ni ne zna da HYNIX je Hyundaijeva fabrika poluprovodnika koja na svoju memoriju stavlja naravno svoje cipove. Kingston DDR400 nema svoje vec Samsungove cipove.
Znaci lupaju napamet gluposti pojma niko nema o komponentama. Ja mislim da oni kojima treba servis mnogo bi bolje prosli da cimnu nekoga iz oglasa koji ide po kucama nego da nose u neku firmu.

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: Re: Re: Idemo, idemo, izbacite to iz sebe 22.04.2007. 15:04 #16803

status: user
broj poruka: 4163



::
::
::
:: :: :: Nastavljamo... JOŠ primera ko koga kako i molim vas - IMENA FIRMI ili imena ili amnestija..
:: :: ::
:: :: :: Hvala!!
:: ::
:: :: NEMOJTE DA NAVODITE KOMPLETNA IMENA FIRMI BEZ ARGUMENATA I POTKREPLJENIH DOKAZA. Mozete da nadrljate zbog klevete. Dovoljno je da izostavite JEDNO SLOVO IMENA I BICE DOVOLJNO. Citaju i gazde firmi ove forume (i ljudi za njih), verujte mi
::
:: Vidiš, u to sam sumnjao sve vreme, ali mi nikako ne pada na pamet - ko će onda uopšte da se žali ako iza sebe nema advokata i bar par hiljada evrića osiguracije
:: Mnogo me zanima šta na to kažu oni iz NOPa.. jedan dan ima da ih zovem pa to ti je
::
:: Pozdrav svima!!
Niko, zato jer nemamo pravnu drzavu. Dok se to ne desi obrazovanje i prevencija neupucenih je jedino resenje da ne bi prosli ko bos po trnju
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skeptik Ma da... 20.10.2007. 18:12 #30717

status: user
broj poruka: 31

U 70 procenata firme u Pozarevcu imaju slicne fazone,tako da to nije nista cudno,sve imaju ,a kada dodjete utvrdite da to nemaju.Drugim recima zele da rade,a da ne ulazu.Svaka cast pojedincima.Svakako se brzo provali ko je ko....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs