Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Potrošački krediti
STRANA 1 OD 1
Maksimus Potrošački krediti 22.04.2007. 16:35 T4090

status: user
broj poruka: 128

Zna li neko malo detaljnije da mi napiše u vezi sa potrošačkim kreditima koji daju banke za kupovinu računara. Ja mislim da to funkcioniše ovako: npr - - cena je 100.000 din
-20% učešća i ostaje 80.000 din, ostatak se podeli na 11 meseci sa kamatom od 2% na ostatak duga - time je svakog meseca kamata ista ali je iznos manji..

ALI, NISAM SIGURAN ZA poslovnu politiku banaka, na primer, troškove banke, fleksibilni kurs - za koju valuti se vezuju itd. ja sam mislio da uzme kod BANKE INES****A -

Da li neko zna kakvi su???

Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
goodRa krediti 22.04.2007. 22:45 #16839

status: user
broj poruka: 7
brate samo oprezno toliko mogu da ti kazem. raspitacu se za uslove kredita koje zelis ako uspem i naravno ti javiti. ja licno ne verujem ni jednoj mada mislim da je doticna poprilicno dobra ako mislimo na istu.
pozdrav


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Maksimus Re: krediti 22.04.2007. 22:59 #16841

status: user
broj poruka: 128



Ma da bre - mislimo na istu u pitanju je BANKA INTES***
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni :0 23.04.2007. 00:48 #16870

status: user
broj poruka: 1199



Ja sam uzeo WEB kredit kod Raifaizen Banke.... I 20% je ucesce... a ostalo birash dali cesh na 12,24 ili 36 meseci.. Ja sam uzeo na 24.... i izadje me rata mesecna oko 2000 dinara UVEK . .. . Toliko.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs