Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
koji adsl modem/router
STRANA 1 OD 1
djoles koji adsl modem/router 24.04.2007. 14:17 T4108

status: user
broj poruka: 2

Treba mi preporuka koji adsl modem/router nabaviti. Imao sam eficient 5861 koji je ispustio plemenitu dusu, pa mi treba neka preporuka posto isti ne bih ponovo uzimao zbog problema zaglupljivanja svih portova sa upotrebom torrent klienta. (radi samo torrent i nista drugo gok ne restujem router). Router bi trebao da bude za analognu liniju da ima web administraciju i da podrzava sto vise adsl standarda komunikacije (ppoe, ppoa i sl)

Unapred zahvalan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ja svoje poverenje dajem samo 24.04.2007. 17:56 #17032

status: user
broj poruka: 5696
sledecim firmama: Linksys, D-Link, Cisco, Allied Telesyn, 3Com/US.Robotics


M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ACORP??? 24.04.2007. 22:47 #17056

status: user
broj poruka: 5696
Nemoj molim te, nemoj...ja sam imao njihovu plocu baziranu na VIA 694T, grafiku na nVidia TNT2 Vanta chipu, modem baziran na Lucent-u i njihov BallBearing cooler - -nista nije radilo kako treba dok je radilo, a brzo je i krepalo, ne sve ali vecina...rekoh ti firme, pa biraj...


M i G

:: Ako je AR7, bices zadovoljan, posto on moze svasta, ali zavisi od modela do model
:: sta mu omoguce (AR7 inace imas u d-link,asus,acorp,aztech,linksys,zyxel,siemens i ostalima)... A posto je unutra Linux... mozes i ti da mu omogucis svasta
:: Ja mislim da se najveci zlocini prave nad D-Linkom, on je prvo hardversk
:: dobro uradjen, a postoji firma Acorp koja pravi modeme na bazi istog cipa ali mnoogo s
:: revnosniji po pitanju firmware-a od D-Linka. Firmware=Linux. Tek sa njihovim linuxom mozes da vidis sta si u stvari kupio. I Italijani se tu nesto gube i prave carolije.
:: Ako volis eksperimente, toplo ga preporucujem, a i ako ne volis ekperimente, nece te izneveriti. Naravno, ovo je samo moje iskustvo, vidi sta ce ostale cike da ti kazu
::
:: Pozdra
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
atis sto ne ACORP 22.06.2007. 16:30 #22263

status: user
broj poruka: 21

Ja imo ext modem ove firme i bio je vrh za lose centrale. Trenutno je kod ortaka i tamo radi ko zmaj.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs