Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
samsung TFT 17"
STRANA 1 OD 1
mario80 samsung TFT 17" 08.03.2005. 19:09 T412

status: user
broj poruka: 95
star jedva malo vise od 3 meseca kome je jedan pixel crk`o i otisao u plavo...voleo bih da znam zasto... inace nije moj...pitanje je od burazera :)
naravno, posto je pod garancijom, da li se to popravlja ili ce dobiti nov?
hvalaaa...

tko leti, vrijedi!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hypersonic Re: samsung TFT 17" 09.03.2005. 17:40 #986

status: user
broj poruka: 47
mislim da na nasem trzistu neces da nadjes nijedan tft monitor kome svi pikseli rade. moj ortak je kupio nov samsungov tft, koji ima jedan mrtav piksel ali samo u crvenoj boji. burazeru mozes da kazes da ih slobodno zove, ali mislim da ce da mu kazu da se tera u q... :)


:: star jedva malo vise od 3 meseca kome je jedan pixel crk`o i otisao u plavo...voleo bih da znam zasto... inace nije moj...pitanje je od burazera :
:: naravno, posto je pod garancijom, da li se to popravlja ili ce dobiti nov
:: hvalaaa..
::
:: tko leti, vrijedi!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 bezobrazluk? 10.03.2005. 14:31 #995

status: user
broj poruka: 95
a jel moguce da igraju na takav bezobrazluk? da je to neka polovna roba iz eu ili felericna koja nije prosla test? ja sam pre 5 godina kada sam kupovao stari monitor dobio sa oko 3 mrtva pixela( nisam siguran jer sam to primetio posle garancije a i nisam obracao paznju pre toga(filips crt))

u hrvatskoj sam r5ecimo kupio tft samsung 15" novu za 220 e i to u dubrovniku gde su cene do jajca gore!
ovde ga nisam u tom momentu nasao za te pare!
zar je moguce da nas kradu i varaju za nase pare? i jos su skuplji!
bagra preprodavacka sa osmehom...

tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
modulus Na zalost... 11.03.2005. 10:09 #1007

status: user
broj poruka: 1
Situacija sa Samsungom je sledeca:

Kod njih je tolerancija za mrtve pixele 1:1000000, sto znaci da tvoj 17" TFT (ima skoro 4 miliona pixela) moze da ima do 3 mrtva pixela i to se smatra ispravnim monitorom. To je informacija sa CD-a koji stize uz monitor, a isto ce ti reci i ovlasceni serviser




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 da sam znao... 11.03.2005. 18:36 #1015

status: user
broj poruka: 95
ne bih ocu uzimao samsung nego acer koji je bio u ponudi...verovatno je i on ista krdza. ostaje mi da se nadam da je tamo kvalitetnija roba ( sto me ne bi cudilo jer nas proizvodjaci smatraju najgorim olosem) od trzista :)

tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs