Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
show :DDD
STRANA 1 OD 1
vukdusan show :DDD 30.04.2007. 15:14 T4194

status: user
broj poruka: 801

http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=128344

svi znaju a niko ne zna. imaju 2 strane odgovora od toga skoro svaki razlicit.sou...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Batalio sam... 30.04.2007. 16:13 #17667

status: user
broj poruka: 5696
bio sam i na elitesecurity i benchmark (i namerno postavljao test pitanju a dobijao umesto odgovora pomije)...tamo ima mnogo vise ljudi (10-100x) nego ovde a isti broj znalaca kao ovde na PCberzi...dakle, proporcija i statistika je na nasoj strani...primera radi: ovde ima 100 ljudi ali od njih 10 bas znaju...


M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Maksimus Re: Batalio sam... 30.04.2007. 22:07 #17682

status: user
broj poruka: 128

E pa, ja se samo molim bogu da ovi što znaju ovde - ne pobegnu negde drugde - jer, bolje da neznaš i pitaš pa nešto naučiš, nego da te tamo koje kakvi trikolori i dramaseratori (izvinte me na izrazu.) farbaju i zeznu te..

Po meni, u poslednjih 20 dana od kako sam na ovom forumu, bar sam naučio da sklopim najbolju konfiguraciju za moje pare (moj budžet) a time i podosta o tome šta je trenutno naj i kako se to i gde može videti (tu pre svega mislim na ljude koji kada ti ovde odgovore, usput i ostave link gde ti sam u isto možeš da se uveriš - tu ne bi mnogo licitirao imena - oni koji su mi pomogli to već znaju (((machine, dasicksystem, pcservis.. i još mnogi drugi da se ne naljute))))

Ne bežte odavde - ostajte ovde, biće tu još posla

POZ!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE E, pa, hvala Maksimus na lepim recima... 30.04.2007. 22:58 #17684

status: user
broj poruka: 5696
Znas kako je, svuda, pa i ovde (prirodno) ce ti neko nesto reci iz licnog iskustva, ako je iole pametan u obzir ce uzeti i tudja proverena iskustva. Subjektivizam i individualnost su pozeljni dok god su praceni profesionalnim pristupom. 2 `napredna` korisnika mogu imati mnogo iskustva a ipak se cesto desava da im se `strucna` misljenja potpuno razilaze, iz razloga prijatnih tj. neprijatnih iskustava sa istim...2 profesionalca ce uvek imati manje-vise slicno misljenje (to su oni koji od toga zive, obrazuju se u toj struci na razne nacine, osim velikog iskustva moraju imati pre svega kvalitetno iskustvo, to je vrlo bitno!!! Kvalitet pre kvantiteta). Dakl,e usavrsavanje, izobrzba i kvalitetno dugogodisnje iskustvo je ono sto pojedinca istice iznad mase, naizgled, slicnih. Ovde ima nekoliko ljudi ciji misljenje postujem iz vise razloga a stekao sam ga duzim pracenjem foruma, bicu toliko `bezobrazan` pa cu nabrojati par ljudi: VMARC, Garson, vlajkic, Pisko, ludi, -ShonE-, gepard, geloso, vaskev, DaSickSyst, MaliAbner, milos24, vampirbg, SkyFire, Petar89, vukdusan, servispc, kiki..sugorno sam par njih isputio pa se izvinjavam...Ovim ljudima se moze verovati, mada, svi mi, pa i ja, se izletimo sa ponekom gluposti, neko manje, neko vise, brzo pisanje i povrsno citanje su glavni uzroci propusta u davanju saveta na postavljena pitanja...iz licnog iskustva...



M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso Re: show :DDD 01.05.2007. 00:50 #17695

status: user
broj poruka: 584

::
:: http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=12834
::
:: svi znaju a niko ne zna. imaju 2 strane odgovora od toga skoro svaki razlicit.sou..

jbt, pogledaj trecu stranu! mislim da je post #56 bez premca...
nemoguce je ono, mora da neko przi namerno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Ovo ulepšava dan 01.05.2007. 10:10 #17709

status: user
broj poruka: 6643
Dakle,.... obično, poštujem i tuđa mišljenja, i, čak i kad sam blizu 100% siguran u nešto, dozvoljavam da je ipak neko drugi u pravu, jer, ko` zna šta on zna... ali, u ovom slučaju, nema vrdanja, JA SAM 100% U PRAVU, i svi ostali, nema šta da brinete, .... post br.6 je car careva svih foruma koje sam ikada posetio.... to je jedna esencijalna misao i aksioma i.... ma to da nalepite sa sticky notes na desktop, i tačka....

... kakav car!
` - - molim vas da mi pomognete ....`, ... `Da ti pomognemo?.... eeee, najbolje da pitaš nekog ko se razume.... ILI SLIÈNO`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Ovo ulepšava dan 01.05.2007. 10:22 #17711

status: user
broj poruka: 801



:: Dakle,.... obično, poštujem i tuđa mišljenja, i, čak i kad sam blizu 100% siguran u nešto, dozvoljavam da je ipak neko drugi u pravu, jer, ko` zna šta on zna... ali, u ovom slučaju, nema vrdanja, JA SAM 100% U PRAVU, i svi ostali, nema šta da brinete, .... post br.6 je car careva svih foruma koje sam ikada posetio.... to je jedna esencijalna misao i aksioma i.... ma to da nalepite sa sticky notes na desktop, i tačka....
::
:: ... kakav car
:: ` - - molim vas da mi pomognete ....`, ... `Da ti pomognemo?.... eeee, najbolje da pitaš nekog ko se razume.... ILI SLIÈNO`

i to je jos napisao lik koji ima vise postova od tebe...samo jos jedan dokaz da broj postova nista ne znaci. mislim ponekad je u pravu, kao u tvom slucaju, ali u njegovom sigurno nije
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 01.05.2007. 11:34 #17715

status: user
broj poruka: 3529
Bogme, ono sto sam video stvarno me je slatko nasmejalo!
Znate sta, sto kaze Mashine, ovde je proporcijalno i po statistikama vise strucnjaka, manje generalno usera, ali neka, bolje i manje pa kad neko postavi neko pitanje bar nema gomilu postova pa da se pogubi i ne zna sta je tacno(ko je u pravu) a sta ne!
Jedna dezinformacija je losija nego 5 neusaglasenih a veoma slicnih odgovora!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy eh 01.05.2007. 18:14 #17724

status: user
broj poruka: 4163
Ako procitate te postove i sami cete videti intelektualni nivo autora. Dizaster.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60278. Broj poslatih odgovora: 646140.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs