Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Ljudi!!!
STRANA 1 OD 1
MACHINE Ljudi!!! 02.05.2007. 01:46 T4209

status: user
broj poruka: 5696
Da li je jos neko, osim mene, provalio da neki postovi jednostavno nestaju bez traga, ne verujem da sada svi brisu neke svoje postove...ili sam ja ovo umislio ili neke teme zaista misteriozno iscezavaju?! `Ajd laku noc svima!


M i G
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 02.05.2007. 08:43 #17777

status: user
broj poruka: 1574
Jel su tebi nestali postovi ili si video kod drugih?Mene se nista nije promenilo sto se tice broja postova,tako da nista nisam primetio..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 02.05.2007. 09:39 #17784

status: user
broj poruka: 3529
Primetio sam da nestaju postovi, ali ne moji, vec tudji, tako da je verovatno da ih ljudi brisu, kao i teme, a pogotovo one koje su duplirane!
Nista mi nije cudno.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan a mozda... 02.05.2007. 09:59 #17785

status: user
broj poruka: 801

Mozda im nestalo mesta an serveru :DDD
pa odlucili da pobrisu...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Pa nisi jedini koji je to primetio 02.05.2007. 10:32 #17788

status: user
broj poruka: 7761
Ja sam pre neki dan procitao post u kome se vredja jedan od korisnika foruma i revoltiran vrlo uljudno iskritikovao lika koji je bio nepristojan i vredjao.

Nestali su i taj post i moja kritika, vrlo cudno.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni :) 02.05.2007. 10:51 #17790

status: user
broj poruka: 4506



verovatno dok ste mesecarili ste obrisali svoje postove i sada se nesecate :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Pa nisi jedini koji je to primetio 02.05.2007. 12:46 #17796

status: user
broj poruka: 2909

:: Ja sam pre neki dan procitao post u kome se vredja jedan od korisnika foruma i revoltiran vrlo uljudno iskritikovao lika koji je bio nepristojan i vredjao
::
:: Nestali su i taj post i moja kritika, vrlo cudno

Znam na sta mislis i ja sam kritikovao isti post u dva navrata...ali sutra kad sam pogledao nestao je tvoj i oba moja posta na tu temu kao i onaj koji je vredjao..Admin je resio da prekine raspravu pre nego sto predje u jos jednu svadju.A i pre neki dan je nestao post koji sam ostavio Pertu89,a ja ga nisam izbrisao.


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Brisanje ... 03.05.2007. 09:05 #17899

status: admin
broj poruka: 712
Poruke koje sadrže psovke ili na bilo koji način vređaju ili prozivaju nekoga obrisao sam ja da bih prekinuo svađu.

Na žalost i Mrlja je dao sebi za pravo da obriše preko 100 svojih poruka pa je time isto toliko tema učinio besmislenim. Mrlja je privremeno suspendovan a ja ću već danas potpuno blokirati brisanje svih poruka izuzev poslednje poruke u temi, potom ću naravno odblokirati Mrlju.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza d.o.o.

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca Re: Brisanje ... 03.05.2007. 14:33 #17916

status: user
broj poruka: 1574
:: Poruke koje sadrže psovke ili na bilo koji način vređaju ili prozivaju nekoga obrisao sam ja da bih prekinuo svađu
::
:: Na žalost i Mrlja je dao sebi za pravo da obriše preko 100 svojih poruka pa je time isto toliko tema učinio besmislenim. Mrlja je privremeno suspendovan a ja ću već danas potpuno blokirati brisanje svih poruka izuzev poslednje poruke u temi, potom ću naravno odblokirati Mrlju
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: Željko Arnautović
:: PC Berza d.o.o


Slazem se sa ovim,jer bez obzira na sve razloge koje je mrlja imao da brise svoje postove,to nije trebao da uradi.Mi smo ovde da bi jedni drugima pomagali,a brisanje postova koji pomazu nije na mestu.Takodje mislim da nije bilo potrebno blokirati mrlju vec samo blokirati brisanje postova i zavrsiti sa tim...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs