Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Gde naci pastu za poliranje i koju uzeti?
STRANA 1 OD 1
arko1986 Gde naci pastu za poliranje i koju uzeti? 04.05.2007. 11:42 T4234

status: user
broj poruka: 17
Pozz,

Imam nokia 8850 (metalna) i odlucio sam da je osmirglam i skinem onaj titanijumski sloj (farbu). Sada je siva, odnosno ima klasican metal look. Ono sto mene zanima kojom pastom da izvucem onaj sjaj, kao ogledalo (ili 8800). Koristio sam smirgle 240, pa 370, pa 1000,1500 i na kraju 2000 (vodena) tako da je povrsina sada OK. Video sam u Digital magazinu neki clanak o poliranju procesora, gde je koriscena neka pasta Farcela G10 ali ne znam gde kupiti bas tu pastu (nema je nesto). Znaci, gde kupiti ovu pastu ili koja druga vrsi posao?!
PS: ne bi uzimao one grube paste za automobile, vec neke bas za poliranje raznih metalnih povrsina. Recimo da se Farcela G10 koristi i za poliranje dijamanata! (tako bar kazu u clanku)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jegormil Poliranje i Kolinos pasta za zube 04.05.2007. 15:30 #18015

status: user
broj poruka: 3
Pre je bila dobra Purol pasta za poliranje svega i svačega, čak i rđu skida, ali moj drugar koji se bavio iz hobija sajdžijskim zanatom koristio je za najfinije poliranje Kolinos pastu za zube. Neverovatna je isprobao sam čisteći neke poslužavnike od srebra, a on je polirao i staklo na satovima. probaj to ako nećeš kod nekog sajdžije ili zlatara jer oni imaju baš specijalne paste za najfinije poliranje.
Pozdrav!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic hehe 04.05.2007. 16:16 #18026

status: user
broj poruka: 609

meni skoro lik koji prodaje telefone rekao(posto hocu da prodam telefon) da ga ispoliram pastom za zube...inace prodao je do sad brdo telefona pa valjda zna :)

p.s. nije rekao da mora kolynos

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs