Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Koji od ova 3 LED televizora, Samsung UE40D5003, LG 37LV3550 ili Panasonic TX-L37E3E?
STRANA 1 OD 1
mjevtic Koji od ova 3 LED televizora, Samsung UE40D5003, LG 37LV3550 ili Panasonic TX-L37E3E? 05.01.2012. 13:36 T42408

status: user
broj poruka: 75
Treba da se odlucim danas za jedan od ova tri modela, koji je najbolji sto se tice slike, prikljucaka, opcija i slicno ako zanemarimo vecu dijagonalu ovog Samsunga, nije mi toliko bitno zato sto mi stoji relativno blizu, oko 2.5m pa je sasvim dovoljna i 37 dijagonala. Cene su slicne, najjeftiniji je LG, oko 30-ak eura je skuplji Panasonic a Samsung oko 20-ak eura skuplji od Panasonica.
Jos jedna napomena, koristim IPTV od telekoma, ne HD nego SD, povezan je sa racunarom zbog filmova, ne koristim ga za igrice jer ih ne igram uopste. I da li je 40 inca preveliko za ovu razdaljinu sto sam naveo ili je 37 optimalna dijagonala?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg re 05.01.2012. 18:08 #389106

status: user
broj poruka: 2270
Nemam iskustva ni sa jednim od pomenutih, samo podatke koje sam prikupio dok sam tražio TV za sebe: LG zaobiđi, to je niža serija a ima nekih ekoloških problema (koriste protivpožarni premaz koji je zabranjen u pojednim zemljama). Panasonic je niža klasa ovde, zbog osvežavanja od samo 50hz (L37E30E je nešto drugo), ali ima dobre uglove zbog IPS panela. Ostaje Samsung o kome nemam podataka, ali ako je sličan modelu UE37D5000, onda nema podršku za subtitle ali mi je ipak naizgledniji u tom društvu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko http://tinyurl.com/7c7ee9p 05.01.2012. 20:44 #389128

status: user
broj poruka: 4228

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646095.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs