Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
Project Fiona: A gaming tablet
STRANA 1 OD 1
Tristram Project Fiona: A gaming tablet 11.01.2012. 22:32 T42535

status: user
broj poruka: 1872
Zanimljiv prototip, sažeti utisci su ispod videa.
Razer s ovim cilja sub-1000$ tržište, vrlo skromno s njihove strane uzevši u obzir dosadašnju tradiciju.

http://www.youtube.com/watch?v=kwEX7oibzTg&feature=related
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Zanimljivo jeste, lepa zamisao stvarno 11.01.2012. 22:56 #390495

status: user
broj poruka: 2998
Ali mi deluje kao nesto za razmazenu\navucenu decu koja ne mogu da sacekaju da dodju kuci da bi odigrali neki WoW ili sta vec.

Ipak, nije to taj komfor kao kada se lepo zavalim ispred velikog monitora, uzmem svoj gamepad ili tastaturu i misa i uzivam. A dodavanje jos jednog gamepada ili mozda tastature i misa (zbog nekog fps-a, jer fps na gamepadu mi nikada nije ni zvucalo dobra ideja) na ovu skalameriju bi napravilo monstruma. A i taj i7 ume da se zagreje, a da stavljam takvog jajoprzca u krilo - nema sanse.

Verujem da ce komponente biti dobre i da ce sigurno naci put do kupaca, ali hiljadu dolara za nesto sto izgleda kao posluzavnik je barem meni, losa investicija :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Tristram Re: 11.01.2012. 23:13 #390503

status: user
broj poruka: 1872
Isplativo bože me sačuvaj nije, a verovatno ni osobito praktično jer se bojim da bi ta pržena jaja bila s kobasicom.
Ciljna grupa bi i mene zanimalo koja je, za te pare osećam da će moći da se uzme prilično dobar gejming laptop ili zmija od desktop mašine a neiživljena dečica bi verovatno ipak radije neku konzolu.

Ali simpatična ideja i verovatno će da bude kvalitetno izvedeno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Um... 11.01.2012. 23:17 #390508

status: user
broj poruka: 6875
Kobaja i jaja nisu losh izbor.

Pa za 1150 e kod nas ima asus G74SX(17.3 inca ekran,i7 2630,6gb rama,gtx 560m)sto je keva za ovo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vepromon re 12.01.2012. 02:52 #390567

status: user
broj poruka: 519
sumnjam da ce tablet sa i7 procesorom i ko zna jos cime, i to od Razera, na kraju zavrsiti u sub 1000$ trzistu :)
****************************************************************
i5 2500k @ 3.8 Ghz, ASUS RoG GENE - Z, 8Gb DDR3 @ 1600mhz,
MSI GTX 560Ti TF II, CM Silent Pro 850W, HAF X, Samsung F4 2 Tb + WD Caviar Black 640Gb

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646148.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs