Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Color LaserJet - Vaša iskustva?
STRANA 1 OD 1
zox86 Color LaserJet - Vaša iskustva? 17.03.2005. 11:54 T430

status: user
broj poruka: 94
Ima li neko iskustva sa štampačem HP Color LaserJet 2550L?

Koliko je isplativ, brz, pouzdan?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu Skupo rodjace! 17.03.2005. 17:22 #1079

status: user
broj poruka: 1191
E mnogo je skup (450 evra).Ja sam uzeo HP 1010 i uzecu InkJet i to je resenje za 200 evra za super stampu.Ja sam stampao seminarski na color laseru i bas je losa rezolucija(stampano na nekom masnom papiru),vide se pixeli sto se na InkJet ne bi dogodilo.Color laseri su ti ogromni,3 puta veci od obicnog cnro belog,mozda cak imaju i vise od jednog tonera koji su SKUPI!!!
Uzmi crni i stampas sta oces,a color InkJet dopunjavas sa refilerima za 10-tak evra!
Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zox86 Pitao sam za iskustva a ne "neiskustva" 17.03.2005. 20:24 #1080

status: user
broj poruka: 94
HP 1010 već imam i želim da kupim Color Laser. Ink Jet me apsolutno ne zanima. Znam da košta preko 400 evra i da ima više od jednog tonera, ali me zanimaju Vaša iskustva a ne proizvoljne ocene.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs