Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
AJD` SAD DA VAS VIDIM! Opet CALL OF DUTY 2 !!!
STRANA 1 OD 1
wulckdroff AJD` SAD DA VAS VIDIM! Opet CALL OF DUTY 2 !!! 09.05.2007. 21:38 T4302

status: user
broj poruka: 47
Konfiguracija: Ploča ASUS M2N-E, Procesor AMD64 3000+ KLOKOVAN NA 2,4 GHz, Grafika LEADTEK 7600 GT 256 MB, Memorija 2x512 Kingston na 667 dual MC, hard Maxtor 200 GB - 8MB cash...

Problem: CALL OF DUTY 2 multiplayer mogu da pokrenem samo kad razgovaram sa nekim preko Skype-a !!!!!!!?????? U suprotnom igra blokira pre nego što otvori main menu. Još sam primetio da mi malo secne slika kada pokusam da otvorim NVIDIA settings...

Hvala u napred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni :) 09.05.2007. 21:51 #18658

status: user
broj poruka: 4506
Peraaaa kojot suuuper genije..imam resenje :)..posto ti radi samo kad imas skype...verovatno igri odgovara programski kod za chatovanje,probaj da instaliras msn i yahoo msg i onda stavi sve na 1600x 1200 :)) hehe salim se..cekaj resenje strucnjaka....
ajd uzdravlje :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smhardyu patch patch i samo patch :) 09.05.2007. 22:04 #18662

status: user
broj poruka: 104
Pre svega nisi naveo jos neke parametre,kao npr da li imas instaliran neki firewall pa mozda on blokira aplikaciju,ako ti nije igrica original mozda ti nije crack dobar,ali pre svega molim te skini najnoviji patch za igru sa oficijelnog sajta ili ga mozda mozes nachi i na https://www.3dguru.com pa javi sta si uradio.

Ako sve ovo gore ne pomogne ne preostaje ti nista nego da koristis skype u kombinaciji sa multiplayer-om i da uzivas u igranju,zasto lupati glavu dalje,bitan je cilj a to je igranje do zore :)

BR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wulckdroff GREMLINI... 09.05.2007. 23:29 #18682

status: user
broj poruka: 47
HEHEHE......Lepo od vas sto pokusavate da me razveselite ali ovaj prob zahteva dublje razmisljanje. Ne smeta meni da pricam dok djuskam, to i onako radim stalno....nego ...pazi foru..Dovoljno je samo da pricam sa nekim dok ne pokrenem igru...cim se otvori main menu mogu komotno da ugasim skype...igra radi ok.

Što se tiče firewall-a imam Kasperskog internet security i ne pravi mi prob. Probao sam igricu i pre nego što sam ga stavio i radila je. Radila je perfektno i na prethodnom računaru, ali na ovom ni da čuje.

Totalno ludilo...

P.S. Ako instaliram patch ne mogu da udjem na servere na kojima trenutno igram online...that`s the prob. A imam odličnu ekipu na ww.die-m8.com_1. Svratite. My nick is SERBIAN SOLDIER-KURSULA .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 09.05.2007. 23:52 #18686

status: user
broj poruka: 711
Ja tipujem na firewall... Iskljuci ga pa probaj opet... Skype koristi razne tehnike za busenje rupa kako bi mogao da radi kroz firewall... Verovatno nesto od toga pomaze i CoD da se konektuje... Ako sve lepo radi kad iskljucis FW onda vidi da podesis pravila tako da on propusta CoD...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Re: AJD` SAD DA VAS VIDIM! Opet CALL OF DUTY 2 !!! 10.05.2007. 06:07 #18716

status: user
broj poruka: 726



:: Konfiguracija: Ploča ASUS M2N-E, Procesor AMD64 3000+ KLOKOVAN NA 2,4 GHz, Grafika LEADTEK 7600 GT 256 MB, Memorija 2x512 Kingston na 667 dual MC, hard Maxtor 200 GB - 8MB cash..
::
:: Problem: CALL OF DUTY 2 multiplayer mogu da pokrenem samo kad razgovaram sa nekim preko Skype-a !!!!!!!?????? U suprotnom igra blokira pre nego što otvori main menu. Još sam primetio da mi malo secne slika kada pokusam da otvorim NVIDIA settings..
::
:: Hvala u napred


Nemoj da se ljutis,ali ja mislim da se ti malo salis sa nama.
Pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wulckdroff Re: Re: AJD` SAD DA VAS VIDIM! Opet CALL OF DUTY 2 !!! 10.05.2007. 07:12 #18718

status: user
broj poruka: 47



::
::
::
:: :: Konfiguracija: Ploča ASUS M2N-E, Procesor AMD64 3000+ KLOKOVAN NA 2,4 GHz, Grafika LEADTEK 7600 GT 256 MB, Memorija 2x512 Kingston na 667 dual MC, hard Maxtor 200 GB - 8MB cash..
:: ::
:: :: Problem: CALL OF DUTY 2 multiplayer mogu da pokrenem samo kad razgovaram sa nekim preko Skype-a !!!!!!!?????? U suprotnom igra blokira pre nego što otvori main menu. Još sam primetio da mi malo secne slika kada pokusam da otvorim NVIDIA settings..
:: ::
:: :: Hvala u napred
::
::
:: Nemoj da se ljutis,ali ja mislim da se ti malo salis sa nama
:: Pozdrav


Ne salim se, istina je!!! I meni je za ne poverovati ali de facto je tako.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama re 10.05.2007. 11:48 #18747

status: user
broj poruka: 140
SKINI SE SA NET-A I IGRAJ IGRU!!!!!!!!!!!!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs