Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Postekspres, pitanje
STRANA 1 OD 2  
f0rever Postekspres, pitanje 11.02.2012. 17:29 T43181

status: user
broj poruka: 3821
Navodno mi je juce poslao lik posiljku, ali kada ukucam broj posiljke, dobijem da je posiljka nevazeca.

Kaze da je stavio danas za sutra. Je l` moguce da su fejlovali ovi iz Postneta, ili?

Pustih mu SMS pre pola sata, ne odgovara. :)

Mozda me je zavrnuo, ili ipak?

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Postexpress->suicide 11.02.2012. 17:42 #398103

status: user
broj poruka: 4420
Potpuno za izbegavanje.
Posle Nove godine mi je jedna profesorka poslala jednu knjigu i da me nije zvala i pitala sto je ne uzimam
ne bih ni znao da ju je poslala.
Knjiga je sedela 5 dana kod njih i niko se nije iscimao da mi je donese, a u onim papirima je zapisano da sam obavesten posto nikog nije bilo kuci. A nijedno ni drugo nije tacno.
Ono sto celu stvar cini jos veselijom jeste to sto se jos 20-ak sugradjana zalilo na isti problem...


U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: Postexpress->suicide 11.02.2012. 17:43 #398104

status: user
broj poruka: 3821
I ja imam negativna iskustva sa njima.

Moja greska sto mu nisam rekao da posalje nekom drugom kurirskom sluzbom.

Ja sa BEX-om imam samo pozitivna iskustva.

Nista, sacekacu do ponedeljka...

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Potpuno za izbegavanje
:: Posle Nove godine mi je jedna profesorka poslala jednu knjigu i da me nije zvala i pitala sto je ne uzima
:: ne bih ni znao da ju je poslala
:: Knjiga je sedela 5 dana kod njih i niko se nije iscimao da mi je donese, a u onim papirima je zapisano da sam obavesten posto nikog nije bilo kuci. A nijedno ni drugo nije tacno
:: Ono sto celu stvar cini jos veselijom jeste to sto se jos 20-ak sugradjana zalilo na isti problem..
::
::
:: U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Meni jedino oni rade kako treba 11.02.2012. 18:15 #398107

status: user
broj poruka: 9392
Samo je u jednom slucaju isporuka stigla prekosutra, uvek stize sutradan.
Ostale sluzbe, sve do jedne, u mom slucaju su bile blagi uzas. Jedno vreme nisam uopste koristio usluge niti jedne sluzbe, dok nisam poceo sa PE i za sada funkcionisu kao sat.

Mislim da dosta toga zavisi i od ekipe u lokalnoj posti i toga koliko ti je puta pas napao postara...

F650GS Dakar

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever sadada 11.02.2012. 18:38 #398114

status: user
broj poruka: 3821
Evo javio se lik, nije me zavrnuo, ne verujem...

Sta raditi sada? Pise na njihovom sajtu da mogu da ih tuzim?

Usluga je danas za sutra, a paket nije stigao.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev Re: Postekspres, pitanje 11.02.2012. 18:44 #398115

status: user
broj poruka: 1673
Proveri da li si tačno ukucao oznaku pošiljke vodeći računa o velikim slovima i o onom delu iza broja. Moraš sačekati malo da pošiljka uđe u sistem, nekada potraje neko vreme pre nego dobiješ status pošiljke. Inače zavisi šta očekuješ od kurirske službe, ako želiš da pošalješ nešto sa otkupninom i da je dobiješ u najkraćem roku onda je po meni PE broj jedan. Ako želiš da dobiješ nadoknadu u slučaju gubitka pošiljke takođe PE. Naravno ovo su moja iskustva a verujem da ima i drugih slučajeva.


WOT Nick: Vaske

:: Navodno mi je juce poslao lik posiljku, ali kada ukucam broj posiljke, dobijem da je posiljka nevazeca
::
:: Kaze da je stavio danas za sutra. Je l` moguce da su fejlovali ovi iz Postneta, ili
::
:: Pustih mu SMS pre pola sata, ne odgovara. :
::
:: Mozda me je zavrnuo, ili ipak
::
:: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: Re: Postekspres, pitanje 11.02.2012. 18:46 #398116

status: user
broj poruka: 3821
Kazem, decko je poslao juce HD5850 Twin Frozr II, izabrao je danas za sutra.

Na njihovom sajtu pise da moraju do 12 da isporuce.

Zovem danas oko 12h, neki batica iz poste mi kaze: `do 15h stize, zbog snega`.

Nista od toga.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Proveri da li si tačno ukucao oznaku pošiljke vodeći računa o velikim slovima i o onom delu iza broja. Moraš sačekati malo da pošiljka uđe u sistem, nekada potraje neko vreme pre nego dobiješ status pošiljke. Inače zavisi šta očekuješ od kurirske službe, ako želiš da pošalješ nešto sa otkupninom i da je dobiješ u najkraćem roku onda je po meni PE broj jedan. Ako želiš da dobiješ nadoknadu u slučaju gubitka pošiljke takođe PE. Naravno ovo su moja iskustva a verujem da ima i drugih slučajeva
::
::
:: WOT Nick: Vask
::
:: :: Navodno mi je juce poslao lik posiljku, ali kada ukucam broj posiljke, dobijem da je posiljka nevazeca
:: ::
:: :: Kaze da je stavio danas za sutra. Je l` moguce da su fejlovali ovi iz Postneta, ili
:: ::
:: :: Pustih mu SMS pre pola sata, ne odgovara. :
:: ::
:: :: Mozda me je zavrnuo, ili ipak
:: ::
:: :: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC A brate, vidis li ti kakvi su uslovi... 11.02.2012. 18:48 #398117

status: user
broj poruka: 9392
Stici ce ti u ponedeljak, utorak... Jbga...

F650GS Dakar

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 11.02.2012. 18:48 #398118

status: user
broj poruka: 1673
Pa jel ti izbacuje status pošiljke?

WOT Nick: Vaske

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: sadada 11.02.2012. 19:11 #398122

status: user
broj poruka: 6083
Ne drami, nije te zavrnuo, ja sam prvi otvorio tu graficku kad mu stigla prosle godine.

Vidis kakve su vremenske neprilike, razumljivo je sto ih nema. Inace, sa PE samo naj iskustva, ostali su ni za pomenuti, trenutno vodi CityE kao najgori, a aks nije daleko od njih, bolje da ne pricam o njima.

Jednom mi PE nije urucio posiljku do 12, vec u 13:10, ja lepo napisao njima zalbu, i za koju nedelju mi donosi postar 5x veci iznos nego vrednost usluge, 300x5, hvala lepo. To je profesionalnost.

E sad, ti proveri, mislim da to ne vazi usled vremenskih nepogoda i necega nad cime oni nemaju kontrolu.

I jos jednom, ne drami, nema potrebe za novom temom, stici ce ti, mogao si i sam da zakljucis razlog zasto nije stigla. A broj se kuca i sa PE i sa RS na kraju

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, F3 1TB, WD5000AAKS
Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: Evo javio se lik, nije me zavrnuo, ne verujem..
::
:: Sta raditi sada? Pise na njihovom sajtu da mogu da ih tuzim
::
:: Usluga je danas za sutra, a paket nije stigao
::
:: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 11.02.2012. 19:26 #398124

status: user
broj poruka: 9122
Sa Post Expressom samo dobra iskustva, isto kao i sa City Expressom, cak i sa Aks Expressom isto ok iskustva, ali izgleda da sam bio bas srecan :). Cak je covek iz Aks Expressa dolazio 2 puta kuci jer nije bilo nikoga :).

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: Postexpress- Losa iskustva sa njima... 11.02.2012. 19:32 #398126

status: user
broj poruka: 4187
Nikad vise necu da mi neko salje paket sa PE. Ne daj boze da mi neko salje paket pre vikenda, obicno to bude danas za utorak...
Plus kad mi je stigla jednom GTX460, platio sam 600din postarinu. Paket sam cekao 4dana. Bruka...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: ... 11.02.2012. 19:36 #398128

status: user
broj poruka: 6083
Ili si imao sece, ili nisi cest klijent.

City express dere sa cenama za male posijke. Za adaptercic od 150din i 20gr bez otkupnine mi uzeo 240din i jos kao da se ne zavlaci da izadjem na vrh ulice. Pa puca mi kapak da ti na -15 idem po snegu ko da on meni placa.

Aks zabacio posiljku u kombiju ispod kartona, a kad sam ih prvi put zvao kazu nema nista, pa me tek u pola 8 zovu kazu to sta je bilo, i kao dodji u bazu da uzmes ako hoces. Naravno da nisam. Od tada sam zavrsio posla s govedima. Ko nece PE da salje, ne kupujem od njega. Cao-zdravo

I da, za PE da napomenem jedino da UBIJAJU koliko uzimaju para na otkup, zato najbolje platis unapred. Ali ne ako to prvi zahteva prodavac, to je sumnjivo :)

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, F3 1TB, WD5000AAKS
Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: Sa Post Expressom samo dobra iskustva, isto kao i sa City Expressom, cak i sa Aks Expressom isto ok iskustva, ali izgleda da sam bio bas srecan :). Cak je covek iz Aks Expressa dolazio 2 puta kuci jer nije bilo nikoga :)
::
:: Pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 preko 30 posiljki sa post expresom 11.02.2012. 20:15 #398139

status: user
broj poruka: 17084
Nesto od toga slao nesto preuzimao, nikad nikakav problem, desi se da kasni preko vikenda naravno jer nedeljom i ponedeljkom ne razvoze, ali pogledaj vreme malo napolje kakavo je

Vise od pola Srbije zavejano ti kukas za grafickom koja nije stigla odmah sutra...

Polako, stici ce garant od nedelje.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: Re: sadada 11.02.2012. 20:36 #398147

status: user
broj poruka: 3821
Snupi, calm down.

Niko ne drami, vidis da normalno pitam. Ne znam u cemu je problem?

Je l` si ti moderator ovde, pa covek ne sme da postavi temu?

Ne vidim zasto je problem sto sam pitao i postavio temu?

Logicno da sam u momentu pomislio to, ali mi je posle bilo jasno da je sve u redu i da me nije zavrnuo.

Opusteno samo, bez nervoze.

Da, sad PE odjednom ne moze da dodje zbog snega, a meni BEX u 11h dolazi danas da mi donese otkupninu od druge graficke.

Jedino su oni mice jadne, male. Da je ovo prvi put, neko nije prvi put da imam problema sa PE.

A od one price da treba da se plati 600 dinara, mogu samo da sanjaju.

No way.


I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Ne drami, nije te zavrnuo, ja sam prvi otvorio tu graficku kad mu stigla prosle godine
::
:: Vidis kakve su vremenske neprilike, razumljivo je sto ih nema. Inace, sa PE samo naj iskustva, ostali su ni za pomenuti, trenutno vodi CityE kao najgori, a aks nije daleko od njih, bolje da ne pricam o njima
::
:: Jednom mi PE nije urucio posiljku do 12, vec u 13:10, ja lepo napisao njima zalbu, i za koju nedelju mi donosi postar 5x veci iznos nego vrednost usluge, 300x5, hvala lepo. To je profesionalnost
::
:: E sad, ti proveri, mislim da to ne vazi usled vremenskih nepogoda i necega nad cime oni nemaju kontrolu
::
:: I jos jednom, ne drami, nema potrebe za novom temom, stici ce ti, mogao si i sam da zakljucis razlog zasto nije stigla. A broj se kuca i sa PE i sa RS na kraj
::
:: LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
:: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, F3 1TB, WD5000AAK
:: Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apoll
::
:: :: Evo javio se lik, nije me zavrnuo, ne verujem..
:: ::
:: :: Sta raditi sada? Pise na njihovom sajtu da mogu da ih tuzim
:: ::
:: :: Usluga je danas za sutra, a paket nije stigao
:: ::
:: :: I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: re 11.02.2012. 20:43 #398149

status: user
broj poruka: 3821
Ma jok. Kaze da ga nema u sistemu.

Fora je sto su toliko neozbiljno sve to uradili, i to im nije prvi put.

Dosao mi je i AKS i BEX danas, bez ikakvih problema, jedino jebeni PE ne moze?

Jos kod njih moras da platis dodatnu uslugu `danas za sutra` koja ce u stvari biti danas za nakosutra.

Nabijem ih na kurac.


I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Pa jel ti izbacuje status pošiljke
::
:: WOT Nick: Vask
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: Re: Re: sadada 11.02.2012. 20:57 #398152

status: user
broj poruka: 6083
Nisam rekao da ne smes da otvaras novu temu nego da `nema potrebe` i izjava `Mozda me je zavrnuo, ili ipak?` mi zvucala kao da dramis jer nisi unapred dao pare pa ne moze ni da te zajebe jer nema kako, a i sama priroda teme gde kukas sto po vanrednom stanju nije stigla posiljka u subotu zvuci tako. To sto je stigao bex sa otkupninom je drugo, taj covek nosi pare, a ne paket koji treba da stigne iz ko zna kog grada. I ti kao da nikada nisi dobijao nesto preko PE, za velike cifre za otkupninu se vise placa, idi uplati post netom, to ti isto, uzece ti za to oko 300-400din. Samo bez otkupnine ti izlazi 250din, plus na to se doda ova cifra za prenos novca.


LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, F3 1TB, WD5000AAKS
Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: Snupi, calm down
::
:: Niko ne drami, vidis da normalno pitam. Ne znam u cemu je problem
::
:: Je l` si ti moderator ovde, pa covek ne sme da postavi temu
::
:: Ne vidim zasto je problem sto sam pitao i postavio temu
::
:: Logicno da sam u momentu pomislio to, ali mi je posle bilo jasno da je sve u redu i da me nije zavrnuo
::
:: Opusteno samo, bez nervoze
::
:: Da, sad PE odjednom ne moze da dodje zbog snega, a meni BEX u 11h dolazi danas da mi donese otkupninu od druge graficke
::
:: Jedino su oni mice jadne, male. Da je ovo prvi put, neko nije prvi put da imam problema sa PE
::
:: A od one price da treba da se plati 600 dinara, mogu samo da sanjaju
::
:: No way
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: Re: Re: Re: sadada 11.02.2012. 21:04 #398155

status: user
broj poruka: 3821
400 kinti je okej, ali 600... no way.

Pazi, nisam mislio bukvalno, da se razumemo. Ali, racunao sam na tu 5850 danas. Sad moram da budem bez racunara, ili da se snalazim za graficku do ponedeljka. U redu, snasao sam se.

Ali, sto bih se ja cimao, zato sto su gamad iz PE retardirana?

Nije bre, Snupi. Veruj mi. AKS je danas dosao normalno i preuzeo mi drugu posiljku, koju sam slao za Sombor.

Sve i da je BEX samo dosao zbog kesa, u sta iskreno ne verujem, jer je isti lik bio kada sam mu dao paket i kada mi je doneo kes, isti kombi, no nebitno.

Ne krivim ja tog lika nista, prosto mi je malo delovlao sumnjivo i to je sve. Sada je jasno da je covek poslao, i to je to.

Sve i da je tako delovalo, nije prijatan osecaj kada nesto iscekujes, i ono ne stigne danas, a nece ni sutra, mozda prekosutra... Na kraju sam morao da kupim neku PCI-e graficku samo zbog PE.

I jos covek sada treba da im plati danas za sutra, a dobicu karticu u ponedeljak.

Ne dramim, ali jesam malo isfrustriran...

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Nisam rekao da ne smes da otvaras novu temu nego da `nema potrebe` i izjava `Mozda me je zavrnuo, ili ipak?` mi zvucala kao da dramis jer nisi unapred dao pare pa ne moze ni da te zajebe jer nema kako, a i sama priroda teme gde kukas sto po vanrednom stanju nije stigla posiljka u subotu zvuci tako. To sto je stigao bex sa otkupninom je drugo, taj covek nosi pare, a ne paket koji treba da stigne iz ko zna kog grada. I ti kao da nikada nisi dobijao nesto preko PE, za velike cifre za otkupninu se vise placa, idi uplati post netom, to ti isto, uzece ti za to oko 300-400din. Samo bez otkupnine ti izlazi 250din, plus na to se doda ova cifra za prenos novca
::
::
:: LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
:: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, F3 1TB, WD5000AAK
:: Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apoll
::
:: :: Snupi, calm down
:: ::
:: :: Niko ne drami, vidis da normalno pitam. Ne znam u cemu je problem
:: ::
:: :: Je l` si ti moderator ovde, pa covek ne sme da postavi temu
:: ::
:: :: Ne vidim zasto je problem sto sam pitao i postavio temu
:: ::
:: :: Logicno da sam u momentu pomislio to, ali mi je posle bilo jasno da je sve u redu i da me nije zavrnuo
:: ::
:: :: Opusteno samo, bez nervoze
:: ::
:: :: Da, sad PE odjednom ne moze da dodje zbog snega, a meni BEX u 11h dolazi danas da mi donese otkupninu od druge graficke
:: ::
:: :: Jedino su oni mice jadne, male. Da je ovo prvi put, neko nije prvi put da imam problema sa PE
:: ::
:: :: A od one price da treba da se plati 600 dinara, mogu samo da sanjaju
:: ::
:: :: No way
:: ::
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- - - 11.02.2012. 21:12 #398159

status: user
broj poruka: 6083
Delovao ti sumnjivo jer nikada nije slao nista, ne diluje delovima, niti cesto karabudzi, kad kupi nesto, uglavnom ostane kod njega, a telefon ne gleda stalno.

Jos jednom, nije isto kad samo donose novac i preuzimaju posiljku i kada donose. Svasta se usput po ovom vremenu desi, samo to hocu ti kazem. A bas cudno da dosao aks a ovo stoji na njihovom sajtu

`Subotom se ne vrši prijem pošiljaka, već samo isporuke pošiljaka preuzetih predhodnoh dana.`

U svakom slucaju, tako ti se zalomilo, jbg. Ti napisi zalbu kao ja pa vidi, mozda i dobijes i ti

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, F3 1TB, WD5000AAKS
Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Drugaru sam relativno skoro slao 11.02.2012. 21:15 #398161

status: user
broj poruka: 4866
dva venta i mesh za stranicu i rekao mi je da mu posaljem post expressom sto sam i ucinio.
Sutradan su mu stigli ventovi i imao je sta da vidi.
Vent koji je inace siri od 25mm i cvrsce konstrukcije (primera radi Delta ventovi) je bukvalno bio polomljen na pola, drugi je preziveo ali se bukvalno ucrtao u sam mesh koji je naravno od metala i koji se deformisao.
Toliko o post expressu, vise nikad u zivotu ne saljem nista preko njih.
P.S.
f0rever, dodji da se igramo na integrusi. xD

NZXT Hades modded
Asus M4A88T-V EVO
Gemini II Coolink 120Px2
Phenom II X6 1600T
Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MHz
Powercolor 6850 1GB DDR5 @ 850/4400MHz
WD Caviar Blue 320GB 7k 16MB
Cooler Master M520
http://tinyurl.com/cj

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: Drugaru sam relativno skoro slao 11.02.2012. 21:43 #398168

status: user
broj poruka: 6083
Jel si naznacio da je lomljivo?

Ako nisi, jbg, tvoj propust. Ja sve naznacim lomljivo sto ima bilo kakve sanse da se osteti. Ono sto ne pise, bacaju, jer nece da vode racuna isto o necemu sto moze da bude plisana igrackica gde ne stoji lomljivo i necemu gde to pise.

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, F3 1TB, WD5000AAKS
Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: dva venta i mesh za stranicu i rekao mi je da mu posaljem post expressom sto sam i ucinio
:: Sutradan su mu stigli ventovi i imao je sta da vidi
:: Vent koji je inace siri od 25mm i cvrsce konstrukcije (primera radi Delta ventovi) je bukvalno bio polomljen na pola, drugi je preziveo ali se bukvalno ucrtao u sam mesh koji je naravno od metala i koji se deformisao
:: Toliko o post expressu, vise nikad u zivotu ne saljem nista preko njih
:: P.S
:: f0rever, dodji da se igramo na integrusi. x
::
:: NZXT Hades modde
:: Asus M4A88T-V EV
:: Gemini II Coolink 120Px
:: Phenom II X6 1600
:: Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MH
:: Powercolor 6850 1GB DDR5 @ 850/4400MH
:: WD Caviar Blue 320GB 7k 16M
:: Cooler Master M52
:: http://tinyurl.com/c
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Re: Drugaru sam relativno skoro slao 11.02.2012. 22:08 #398180

status: user
broj poruka: 4866
Nisam ni video tu opciju, jedva sam cekao game over and exit iz poste. xD

NZXT Hades modded
Asus M4A88T-V EVO
Gemini II Coolink 120Px2
Phenom II X6 1600T
Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MHz
Powercolor 6850 1GB DDR5 @ 850/4400MHz
WD Caviar Blue 320GB 7k 16MB
Cooler Master M520
http://tinyurl.com/cj

:: Jel si naznacio da je lomljivo
::
:: Ako nisi, jbg, tvoj propust. Ja sve naznacim lomljivo sto ima bilo kakve sanse da se osteti. Ono sto ne pise, bacaju, jer nece da vode racuna isto o necemu sto moze da bude plisana igrackica gde ne stoji lomljivo i necemu gde to pise.
::
:: LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
:: G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, F3 1TB, WD5000AAK
:: Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apoll
::
:: :: dva venta i mesh za stranicu i rekao mi je da mu posaljem post expressom sto sam i ucinio
:: :: Sutradan su mu stigli ventovi i imao je sta da vidi
:: :: Vent koji je inace siri od 25mm i cvrsce konstrukcije (primera radi Delta ventovi) je bukvalno bio polomljen na pola, drugi je preziveo ali se bukvalno ucrtao u sam mesh koji je naravno od metala i koji se deformisao
:: :: Toliko o post expressu, vise nikad u zivotu ne saljem nista preko njih
:: :: P.S
:: :: f0rever, dodji da se igramo na integrusi. x
:: ::
:: :: NZXT Hades modde
:: :: Asus M4A88T-V EV
:: :: Gemini II Coolink 120Px
:: :: Phenom II X6 1600
:: :: Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MH
:: :: Powercolor 6850 1GB DDR5 @ 850/4400MH
:: :: WD Caviar Blue 320GB 7k 16M
:: :: Cooler Master M52
:: :: http://tinyurl.com/c
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Re: 11.02.2012. 22:19 #398182

status: user
broj poruka: 6083

Ja uvek to naznacim jer nikad ne mozes da znas sa kakvim orangutanima ces da imas posla x)

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, F3 1TB, WD5000AAKS
Chieftec GPS-550AB-A, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
darkoc78 re: 11.02.2012. 22:32 #398184

status: user
broj poruka: 467
I ja moram da se pridruzim ljudima koji nisu imali problema sa PE. Vise sam imao problema sa nekim drugim kuririma, pre svega sa AE om pa onda i sa CE. Sa ostalima retko kada i saradjujem.
Sto se AE tice to je prava jedna kaubojstina. Covek na moje oci gazi po onim paketima u kombiju i to tako lezerno kao da gazi po betonu. Kada treba da ti vrate otkupninu to je tek prica za sebe, molis boga da ti uopste i vrate. Lik koji vozi ovde po lokalu za CE misli da je uhvatio boga za onu stvar. Ma uzas jedan.
Sa PE stvarno nijedan problem osim sto su ovi na salteru uzasni ponekad kada treba da posaljes nesto, spori su do bola.
Izgleda da sve zavisi kako kome zapadne. Negde su jedni bolji drugi a drugi gori i obratno. A plus vidi kakvo je vreme, realno je i ocekivati da ti zakasni paket.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 11.02.2012. 22:41 #398186

status: user
broj poruka: 4054

ovih dana od kada je kisa resila da pada u pogresnom agregatnom stanju svi paketi mi stizu sa zakasnjenjem 1-2 dana .. sve je od danas - pa kad se probijemo ..

opusteno newer .. stice sutra


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever dasdad 11.02.2012. 23:49 #398197

status: user
broj poruka: 3821
Snupi, kod AKS-a je sve moguce, veruj mi. \o/

Bobi, ma meni Dota i CS rade. :) To je bitno.

Nista, cekamo PostExpress... :)

Samo da mi ne donesu Twin Frozr bukvalno. : D

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs