Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Лимундо
STRANA 1 OD 1
Lcoa Лимундо 13.02.2012. 01:55 T43205

status: user
broj poruka: 80
Посети лимундо. Брза и бесплатна регистрација!
https://www.limundo.com/Registracija/ref/vesnadeletic


Постоје ствари важније од живота!
Србија - Славно име златних презимена!
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Taliban lopovindo 13.02.2012. 11:34 #398422

status: user
broj poruka: 60
cemu tolika reklama za sajt koji je nista vise nego mamac za somove,posle one decenijske pljacke`proverenog clana`,limundo je izgubio svaki kredibilitet kao postenog sajta za internet kupovinu,bezite ljudi sto dalje od njih!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Lcoa 13.02.2012. 11:37 #398423

status: user
broj poruka: 17084
Ne kapiram reklamu ovde, svi znaju za limun, nismo mi od juce, neko ga mrzi i ne koristi
neko koristi , kao ja na primer, ne kupujem tamo realno nista
ali zato jako lepo prodajem i dobijam cifre koje inace ne bih dobio.

Ako si samo zato napravio nalog i bacio 6 random postova da bi reklamirao svoj limun , neces se ovde leba najesti...

@Taliban
A ti si sa kupujem prodajem?

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Sve go lopov... 13.02.2012. 12:21 #398431

status: user
broj poruka: 3737
Sad sam tražio na `oba tri` sajta polovan adsl w ruter i kraljevi ladno prodaju polovnu opremu skuplje nego novu...šta je s` mozgom?
support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Ok. 13.02.2012. 13:59 #398456

status: user
broj poruka: 17084
Istina je ima dosta prevaranata koji sisaju neiformisane ovce samo tako,
ali ima i postenih ljudi koji prodaju ok stvari po ok cenama.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lcoa ... 13.02.2012. 16:50 #398522

status: user
broj poruka: 80
Ја до сада нисам има проблема!


Постоје ствари важније од живота!
Србија - Славно име златних презимена!


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Taliban Re: Lcoa 13.02.2012. 17:57 #398539

status: user
broj poruka: 60
Testirao sam vise sajtova za prodaju:limundo,kupujem prodajem,licido ali mislim da limundo kao vodeci sajt kod nas(NAZALOST!) je nista drugo no sajt koji je siguran jedino za njegove vlasnike ali ne i za korisnike,do skoro limundo je za svakog clana tvrdio da je `proveren clan`,da bi se posle pljacke od 3000 eur jednog od proverenih clanova,kulturno ogradio i ukinuo taj epitet,drugo nemaju nikakvu kontrolu nad clanovima ljudi koriste po 5,6 naloga i vise,sistem ocenjivanja katastrofa,u mom slucaju prodavac nije hteo da mi proda predmet koji sam izlicitirao za 1300 dinara jer je njemu bilo malo ocekivao je veci iznos,izbegavao moje pozive i na kraju mi dao negativnu kao nisam se javio.no to i nije bitno javio ja limundu posle 3h okretanja telefona uspem da ih dobijem a oni mi ladno kazu on ima 300 pozitivnih ocena naspram mojih 23,u fazonu on je nasa redovna musterija i puni nam kasu,dok ja koji redje kupujem nisam te tako meni ostade negativna na pravdi Boga,a negativna koju sam ja njemu uputio biva obrisana kao ocena koja je dodeljena iz revolta!Eto to je jedna od milion prica o limudu,vise o njima i negativnom iskustvu imate na jednom od vecih it foruma.



:: @Taliban
:: A ti si sa kupujem prodajem?
::
:: Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Gh
:: Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MH
:: GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-1
:: MBO:AM3+ Asus M5A9
:: Case:CoolerMasterElite43
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: CpuCooler:TitanVanes
:: Mis: Mx51
:: Dell 22
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lcoa Re: Re: Lcoa 13.02.2012. 19:47 #398563

status: user
broj poruka: 80
У праву си, и узимају паре за продате предмете и још доста тога, доста замерки има на њихов рачун али има доста поштених продаваца и може се наћи понешто испод цене...


Постоје ствари важније од живота!
Србија - Славно име златних презимена!


:: Testirao sam vise sajtova za prodaju:limundo,kupujem prodajem,licido ali mislim da limundo kao vodeci sajt kod nas(NAZALOST!) je nista drugo no sajt koji je siguran jedino za njegove vlasnike ali ne i za korisnike,do skoro limundo je za svakog clana tvrdio da je `proveren clan`,da bi se posle pljacke od 3000 eur jednog od proverenih clanova,kulturno ogradio i ukinuo taj epitet,drugo nemaju nikakvu kontrolu nad clanovima ljudi koriste po 5,6 naloga i vise,sistem ocenjivanja katastrofa,u mom slucaju prodavac nije hteo da mi proda predmet koji sam izlicitirao za 1300 dinara jer je njemu bilo malo ocekivao je veci iznos,izbegavao moje pozive i na kraju mi dao negativnu kao nisam se javio.no to i nije bitno javio ja limundu posle 3h okretanja telefona uspem da ih dobijem a oni mi ladno kazu on ima 300 pozitivnih ocena naspram mojih 23,u fazonu on je nasa redovna musterija i puni nam kasu,dok ja koji redje kupujem nisam te tako meni ostade negativna na pravdi Boga,a negativna koju sam ja njemu uputio biva obrisana kao ocena koja je dodeljena iz revolta!Eto to je jedna od milion prica o limudu,vise o njima i negativnom iskustvu imate na jednom od vecih it foruma
::
::
::
:: :: @Taliban
:: :: A ti si sa kupujem prodajem?
:: ::
:: :: Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Gh
:: :: Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MH
:: :: GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-1
:: :: MBO:AM3+ Asus M5A9
:: :: Case:CoolerMasterElite43
:: :: PSU:Chieftec 650w a8
:: :: CpuCooler:TitanVanes
:: :: Mis: Mx51
:: :: Dell 22
:: ::
:: ::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs