Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Firmware za DVD Fuego Espana
STRANA 1 OD 1
NebMes Firmware za DVD Fuego Espana 17.03.2005. 23:44 T433

status: user
broj poruka: 8

Da li ima FW za ovaj DVD da cita DiVX
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 dvd... 18.03.2005. 14:39 #1088

status: user
broj poruka: 95
Bas sam se pitao da li ima jos neko sem moje tetke da je kupio DVD sa tako glupavim imenom :)

tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NebMes Re: dvd... 18.03.2005. 18:42 #1092

status: user
broj poruka: 8



:: Bas sam se pitao da li ima jos neko sem moje tetke da je kupio DVD sa tako glupavim imenom :
::
:: tko leti, vrijedi
::
::
TEBI IZGLEDA FORUM SLUZI ZA ZEZANJE, A NAMA SU OVO STVARNI PROBLEMI, I TAJ SHIT NEMAM JA VEC MOJ DRUG< JA DA TRAZIM STAND ALONE DVD ZNA BIH KOJI DA KUPIM< A ON NIJE HTEO NIKOG DA PITA VEC JE OTISAO U RADNJU I KUPIO ONO STO MU SE NA OKO I CENU DOPALO I SAD KUKA< A JA SAMO HOCU DA MU POMOGNEM
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 Re: Re: dvd... 19.03.2005. 02:41 #1097

status: user
broj poruka: 95

tko leti, vrijedi!

::
::
::
:: :: Bas sam se pitao da li ima jos neko sem moje tetke da je kupio DVD sa tako glupavim imenom :
:: ::
:: :: tko leti, vrijedi
:: ::
:: ::
:: TEBI IZGLEDA FORUM SLUZI ZA ZEZANJE, A NAMA SU OVO STVARNI PROBLEMI, I TAJ SHIT NEMAM JA VEC MOJ DRUG< JA DA TRAZIM STAND ALONE DVD ZNA BIH KOJI DA KUPIM< A ON NIJE HTEO NIKOG DA PITA VEC JE OTISAO U RADNJU I KUPIO ONO STO MU SE NA OKO I CENU DOPALO I SAD KUKA< A JA SAMO HOCU DA MU POMOGNE
:: :
:: :
:: :
NE KAPIRAM DA LI SI SLUCAJNO KUCAO SA CAPS- OM ILI SE DERES OVDE PO FORUMU JER MISLIS DA TE NIKO NE CUJE? MOJA KONSTATACIJA JE DA JE IME GLUPO...MISLIM DA NEMA NADE ZA UREDJAJ. PROBAJ DA GA OTVORIS I DA VIDIS CIJA JE ELEKTRONIKA UNUTRA!!!! FIRME KAO TA UZIMAJU NA JEDNOM MESTU NA VELIKO ELEKTRONIKU, NA DRUGOM MEHANIKU I SAMI SKLAPAJU UREDJAJE!
A I DA POSTOJI TAKO NESTO STO TI TRAZIS, SERVISI I SLICNI BI ODAVNO NUDILI TU VRSTU USLUGE :)
zacrvene mi se grlo urlajuci...kako tebi uspeva?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NebMes Re: Re: Re: dvd... 20.03.2005. 12:04 #1105

status: user
broj poruka: 8

Nije mi caps osta slucajno ukljucen vec sam vikao na tebe, ima te svuda, a ovo je jedan od retkih odgovora koji si dao a mogu da posluze za nesto konkretno! Sta bi radio da se pocnu na forumu pojavljivati neuke tetkice, mamice i bakice, da li bi svakoj odgovorio kao meni ili bi nastojao da im pomognes ( ako vec imas znanje i nije ti po svaku cenu stalo da za to inkasiras lovu)! Za ovaj odgovor Loool to you, a za onaj prethodni si zasluzio pride i bold ali me mrzilo! Hvala!!

::
:: tko leti, vrijedi
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: Bas sam se pitao da li ima jos neko sem moje tetke da je kupio DVD sa tako glupavim imenom :
:: :: ::
:: :: :: tko leti, vrijedi
:: :: ::
:: :: ::
:: :: TEBI IZGLEDA FORUM SLUZI ZA ZEZANJE, A NAMA SU OVO STVARNI PROBLEMI, I TAJ SHIT NEMAM JA VEC MOJ DRUG< JA DA TRAZIM STAND ALONE DVD ZNA BIH KOJI DA KUPIM< A ON NIJE HTEO NIKOG DA PITA VEC JE OTISAO U RADNJU I KUPIO ONO STO MU SE NA OKO I CENU DOPALO I SAD KUKA< A JA SAMO HOCU DA MU POMOGNE
:: :: :
:: :: :
:: :: :
:: NE KAPIRAM DA LI SI SLUCAJNO KUCAO SA CAPS- OM ILI SE DERES OVDE PO FORUMU JER MISLIS DA TE NIKO NE CUJE? MOJA KONSTATACIJA JE DA JE IME GLUPO...MISLIM DA NEMA NADE ZA UREDJAJ. PROBAJ DA GA OTVORIS I DA VIDIS CIJA JE ELEKTRONIKA UNUTRA!!!! FIRME KAO TA UZIMAJU NA JEDNOM MESTU NA VELIKO ELEKTRONIKU, NA DRUGOM MEHANIKU I SAMI SKLAPAJU UREDJAJE
:: A I DA POSTOJI TAKO NESTO STO TI TRAZIS, SERVISI I SLICNI BI ODAVNO NUDILI TU VRSTU USLUGE :
:: zacrvene mi se grlo urlajuci...kako tebi uspeva?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 Re: Re: Re: Re: dvd... 24.03.2005. 01:23 #1151

status: user
broj poruka: 95
ma oki ;)
forum je tu da se druzimo, zezamo, pomazemo...

tko leti, vrijedi!

::
:: Nije mi caps osta slucajno ukljucen vec sam vikao na tebe, ima te svuda, a ovo je jedan od retkih odgovora koji si dao a mogu da posluze za nesto konkretno! Sta bi radio da se pocnu na forumu pojavljivati neuke tetkice, mamice i bakice, da li bi svakoj odgovorio kao meni ili bi nastojao da im pomognes ( ako vec imas znanje i nije ti po svaku cenu stalo da za to inkasiras lovu)! Za ovaj odgovor Loool to you, a za onaj prethodni si zasluzio pride i bold ali me mrzilo! Hvala!
::
:: ::
:: :: tko leti, vrijedi
:: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Bas sam se pitao da li ima jos neko sem moje tetke da je kupio DVD sa tako glupavim imenom :
:: :: :: ::
:: :: :: :: tko leti, vrijedi
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: TEBI IZGLEDA FORUM SLUZI ZA ZEZANJE, A NAMA SU OVO STVARNI PROBLEMI, I TAJ SHIT NEMAM JA VEC MOJ DRUG< JA DA TRAZIM STAND ALONE DVD ZNA BIH KOJI DA KUPIM< A ON NIJE HTEO NIKOG DA PITA VEC JE OTISAO U RADNJU I KUPIO ONO STO MU SE NA OKO I CENU DOPALO I SAD KUKA< A JA SAMO HOCU DA MU POMOGNE
:: :: :: :
:: :: :: :
:: :: :: :
:: :: NE KAPIRAM DA LI SI SLUCAJNO KUCAO SA CAPS- OM ILI SE DERES OVDE PO FORUMU JER MISLIS DA TE NIKO NE CUJE? MOJA KONSTATACIJA JE DA JE IME GLUPO...MISLIM DA NEMA NADE ZA UREDJAJ. PROBAJ DA GA OTVORIS I DA VIDIS CIJA JE ELEKTRONIKA UNUTRA!!!! FIRME KAO TA UZIMAJU NA JEDNOM MESTU NA VELIKO ELEKTRONIKU, NA DRUGOM MEHANIKU I SAMI SKLAPAJU UREDJAJE
:: :: A I DA POSTOJI TAKO NESTO STO TI TRAZIS, SERVISI I SLICNI BI ODAVNO NUDILI TU VRSTU USLUGE :
:: :: zacrvene mi se grlo urlajuci...kako tebi uspeva?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NebMes Ok 24.03.2005. 22:00 #1171

status: user
broj poruka: 8

OK mario88, nije bed! Pozdrav

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs