Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Molba za sve koji postavljaju pitanja
STRANA 1 OD 1
Stripy Molba za sve koji postavljaju pitanja 12.05.2007. 02:24 T4346

status: user
broj poruka: 4163
Pre nego sto postavite bilo kakvo pitanje, proverite da na zadatu temu vec ne postoje odgovori, objasnjenja itd. Kolege i ja cemo rado pomoci, ali stvarno postaje smor da 5 puta za 10 dana odgovaramo na maltene identicna pitanja.
Hvala na razumevanju, pozdrav svima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 12.05.2007. 08:08 #19009

status: user
broj poruka: 1574
Bilo bi dobro kad bi to neko postovao i kad nekog ne bi mrzelo da prelistava starije teme..svako od nas misli da je problem koj imaju unikatan i da do sada nije bilo pisanja na temu takvog problema,pa posto smo mi tako dobri i ne mrzi nas mi dajemo odovore...Da bi to resili mogli bismo da zamolimo ostale da kad vide da je tema vec bila samo postave stranicu na kojoj je o toj temi pisalo i da tako ostavimo temu bez daljnjeg raspravljanja(osim ako nema potrebe za tim)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvelebx .... 12.05.2007. 09:10 #19019

status: user
broj poruka: 11
Pa to nije problem samo ovde, manje vise na svim forumima je identicna situacija, valjda ima je lakse da postave temu i cekaju odgovor nego da kopaju po forumu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 12.05.2007. 09:13 #19021

status: user
broj poruka: 1574
Naravno da je to lakse,ali mi koji smo duze na forumu i koji odgovaramo milion puta na idnticna pitanja bismo trebali samo da ostavimo stranicu na kojoj se nalazi vec diskutovana tema i da tako zavrsimo temu...Bez obzira da li to bude radilo ili ne mi cemo uvek biti tu da dajemo odgovore...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drax re 12.05.2007. 10:33 #19024

status: user
broj poruka: 246
U pravu si, mnogo toga moze da se pronadje po starim temama, ali je jednostavnije `zabaciti` pitanje i cekati u hladovini uz pivo. Ja sam dosta toga resio citajuci stare teme, ali sam pre neki dan i sam otvorio novu i ovom prilikom se jos jednom zahvaljujem svima koji su bili toliko ljubazni da odgovore i pomognu da resim problem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Apsolutno si u pravu !!! 12.05.2007. 11:47 #19027

status: user
broj poruka: 7761
Apsolutno si u pravu, ovaj forum je zaista takav.
Ko sto neko rece nema foruma koji nema slicne probleme.
Jednostavno previse je gotovana koji ne zele da sami istrazuju teme nego zapocnu jednu istu temu po ko zna koji put.

Kad se samo setim prepucavanja oko 7300gt kartica, pa ponovo, pa ponovo i tako u nedogled, no to je kanda malo splasnulo u poslednje vreme kad su klinci shvatili da se ne mogu naigrati sa takvom karticom i da je minimum 7600gt.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Apsolutno si u pravu !!! 12.05.2007. 19:39 #19086

status: user
broj poruka: 5696
Pratim i ulazem...


M i G

:: Apsolutno si u pravu, ovaj forum je zaista takav
:: Ko sto neko rece nema foruma koji nema slicne probleme
:: Jednostavno previse je gotovana koji ne zele da sami istrazuju teme nego zapocnu jednu istu temu po ko zna koji put
::
:: Kad se samo setim prepucavanja oko 7300gt kartica, pa ponovo, pa ponovo i tako u nedogled, no to je kanda malo splasnulo u poslednje vreme kad su klinci shvatili da se ne mogu naigrati sa takvom karticom i da je minimum 7600gt
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs