Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Problem sa hlađenjem za INTEL P4 BOX-*pukio nosač*
STRANA 1 OD 1
misa2002 Problem sa hlađenjem za INTEL P4 BOX-*pukio nosač* 18.03.2005. 17:48 T435

status: user
broj poruka: 7
Već više od mesec dana imam problem sa ovo malo plastike.
Obišao sam brdo servisa i prodavnica PC opreme, ali nisam uspeo da rešim ovaj banalni problem. Niko nema ovo kao rezervni deo ili neku neispravnu ploču sa koje bi se mogao skinuti. Zapravo, par njih mi je ponudilo svoju staru neispravnu ploču ali po nenormalnim cenama, vajlda misle da će ona sama od sebe da proradi,...
Zamislite čoveka, kupio neko đubre od napajanja i ono naravno ` CRKNE! i naravno spali ceo PC... Šta mislite koliko traži za totalno spaljenu ploču? Naravno da ne možete da verujete, traži samo 15 evrića, jer ona ga je svojevreno koštala oko 80! i tako sve sami biseri...
Ako neko ima neki predlog ili zna kome da se obratim...
Misha
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lajavi EVO STA SAM JA URADIO 07.05.2005. 10:24 #1445

status: user
broj poruka: 11

Lajavi_krelac

Gadna stvar, i ja sam imao isti problem sa racunarom od musterije sto je josh gore. Sta sam uradio.
Ne znam odakle si ali ako si iz Beograda pravac na buvljak u Pancevu ili u Zemunu. Nedeljom imas buvljak polovne robe na okretnici autobusa br. 15. Ja sam tamo nasao za male pare. SRECNO !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646090.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs