Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
malo sam glup...treba mi pomoc
STRANA 1 OD 1
agocevic malo sam glup...treba mi pomoc 15.05.2007. 20:27 T4379

status: user
broj poruka: 31
Drugari,da li neko moze da mi pojasni kako se koristi dual vga opcija.Dakle imam grafiku PCI-E 6600GT DDR3 koja ima opciju dual vga i dva tft monitora.Kada je podesim tako da su mi na jednom monitoru su mi ikonice a na drugom je samo wallpaper.Kako da predjem da koristim i taj drugi monitor???npr da sam na jednom monitoru u nekoj aplikaciji ( explorer ) a na drugom da mogu da gledam tv.Unapred zahvalan
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst re 15.05.2007. 20:46 #19271

status: user
broj poruka: 2909
destop/propertis/settings/enable dual screen
Onda jednostavno uhvatis prozor koji hoces da koristis na drugom monitoru i prevuces ga misem na drugi ekran...


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 16.05.2007. 13:43 #19347

status: user
broj poruka: 1574
Ja sam uz svoju 6800 karticu dobio i neki program koj ti omogucava da biras kako zelis da ti izgleda slika na ta dva monitora.Na primer mozes da biras da li zelis da ti se slika razvuce pa bude na dva monitora ili zelis da ti se slika izvuce pa pude na dva monitora i sl.Ako nemas taj program onda uradi ovo sto je rekao DaSickSystem..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs