Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Koji LCD?
STRANA 1 OD 1
panteleja Koji LCD? 20.03.2005. 23:29 T440

status: user
broj poruka: 50
Kupio bih neki LCD sa bržim odzivom. Pojma nemam koji: Samsung, LG, ViewSonic ili Philips? Ne znam ni koji model.

Ako je neko upućen molim za pomoć. Platio bih oko 400 eur sa pdv, mada moze i malo skuplje.

Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu Samsung 913N 21.03.2005. 02:42 #1111

status: user
broj poruka: 1191
Moja preporuka ti je Samsung 913N,odziv mu je 8ms,19" ekran,garancija 2 godine.
Licno imam Samsung(ne TFT) 19" CRT i kad bi menjao uzeo bi 913N.Video sam kako se ponasa u Doom-u 3,nema duhova i kasnjenja pixela kao na starijim monitorima.
Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 Re: Samsung 913N 24.03.2005. 00:59 #1149

status: user
broj poruka: 95
tko leti, vrijedi!

:: Moja preporuka ti je Samsung 913N,odziv mu je 8ms,19" ekran,garancija 2 godine
:: Licno imam Samsung(ne TFT) 19" CRT i kad bi menjao uzeo bi 913N.Video sam kako se ponasa u Doom-u 3,nema duhova i kasnjenja pixela kao na starijim monitorima
:: Pozdrav
i koliko vec ima mrtvih pixela? par komada, sto je normalno za samsung i nece da zameni - servisira monitor?
vidi sinak neki IBM...DELL... nisu oni jos to savladali...
pozz :)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NebMes Philips 24.03.2005. 22:04 #1173

status: user
broj poruka: 8



Ja gljasam za Philjips, zero tolerancija sto se dotikavlje mrtvaka, u cenovnom rangu su sa Zamzungom a Bolji

Philjips, stara dobra srpska rijec za dobar monitor!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
chuck78 SAMSUNG 01.04.2005. 19:33 #1275

status: user
broj poruka: 3
Ja sam preko PCBerze nasao i uzeo 19`` SAMSUNG 913n za 440 EUR. Monitor je odlican, prezadovoljan sam (nema mrtvih pixela). Za te pare se ne moze naci monitor sa odzivom od 8ms. Ako ne smeta sto nije podesiv po visini, i sto nema DVI ulaz, obavezno ga pazari!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs