Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
S.T.A.L.K.E.R
STRANA 1 OD 1
vuk125 S.T.A.L.K.E.R 18.05.2007. 01:26 T4404

status: user
broj poruka: 2929
Mozda sam ja lud, jel moguce da se neko lozi na ovo?

Prica je relativno ok.
Grafika nije nista posebno barem meni. Ima starijih igara koje su u odnosu na ovo visestruko graficki superiornije a nisu toliko zahtevne.
Mislim sto je ovo toliko zahtevno ja stvarno nemam pojma, nema logike.
Ili ima sugavi engine ili je namerno neoptimizovana ili sam ja stvarno lud

Da li je moguce da neko kupi 8800GTS ili jos gore GTX da bi igrao ovo?


Ovo je blagi uzas tiha jeza!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tiva Smaranje 18.05.2007. 02:18 #19532

status: user
broj poruka: 116

Moram se sloziti da je smaranje igra

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura Meni je strava!!! 18.05.2007. 03:52 #19535

status: user
broj poruka: 268

Ljudi cenim vase misljenje ali meni je igra genijalna,ne zbog grafike,ne zbog price,vec zbog ATMOSFERE! A sto se tice GeForce -a 8800,slazem se u potpunosti,ko sad odluci da kupi tu karticu, taj je svetski mega debil,nikad ne bih dao 500 evra za graficku,nikad!Ja STALKERA picim na Sempronu 2600,1gb Kingstona i 7300gt na 1024x768,medium detalji,senke na full,antialliasing 2x i to sve braco moja ide ko podmazano,sta ce mi vise,zar ne?Oni koji kupuju karticu zbog jedne igre treba da nabave sebi ZIVOT!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 S.T.A.L.K.E.R 18.05.2007. 08:07 #19540

status: user
broj poruka: 2929
Ispravljam se.
Mislljenje pojedinaca u vezi neke igrice je skroz subjektivno slazem se sa tobom.
Nekom se svidi nekom, ne i to je normalno.

Ali ljudi HARDVERSKA ZAHTEVNOST za ono sta nudi mislim to je stvarno.... Pa FarCry izgleda X puta bolje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 18.05.2007. 09:41 #19542

status: user
broj poruka: 3529
Igra je definitivno neoptimizovana kako treba, video sam da se pojavio neki patch, verovatno on to ispravlja.
Instalirao sam je cim se pojavila, ne igram je, to je bilo cisto da vidim na sta lici, e sad ja imam mogucnosti da je poteram sa svim detaljima u full-u i moram priznati da je zaista lepa grafika(kad je u full-u), pogotovo okolina: drvece, zemlja, nebo....itd.
Mozda ipak subjektivno, ali meni je OK.

I jos da postavim jedno pitanje:
Zanima me koja vam je igra vizuelno, a koja po igrivosti THE BEST!?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 18.05.2007. 10:23 #19546

status: user
broj poruka: 4506
Igra jeste nenormalno neoptimizovana(skini oficijalni i shader neoficijalni patch..dobices oko 20-30 % bolje perfo.),po meni je prica vise nego dobra ali glavni adut je Fallout atmosfera i to je ono sto proddaje igru,kao i samo poredjenje sa legendarnim Fallout-om a sto se tice grafike to je takva glupost da nije normalno.Sta ocekujes da ce ti biti super grafika u 800 x 600 na low ?Igram na 1600x 1050 , hdr, max sve i da vidis kako PRELEPO izgleda igra ..a sto se tice najlepse igre ..bez ikakve sumnje to je OBLIVION.Na defaultu igra je prelepa(texture su velicine 64 x 64 ili 128 x 128) , a ja sam mu jos ubacio 4 gb(sve texture velicine 4048 x4048 !!!) i samo jedna rec ..FOTOREALIZAM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 S.T.A.L.K.E.R 18.05.2007. 11:40 #19554

status: user
broj poruka: 2929
Meni STALKER radi sa max detaljima i 1280x1024 i dalje nisam impresioniran
Moja lista bi izgledala ovako, pricam za ono stoo sam ja video, nijednu nisam presao skroz, nemam vremena za ovo, ali ovako:
- Oblivion sjajna grafika lepa prica, facijalna fizika nista spec
-FarCry prelep ambient sugava prica sjajna grafika, glupi komentari protivnika
-F.E.A.R-extra fizika meci prste na sve strane, mnogo kockastih predmeta, nista posebno, za mozak na Otavu
-Tomb Raider LEGEND Lara je sjajno uradjena(brooka), dobra prica, ineresantno i zarazno

Po meni naj naj je Half LIfe2 u domenu facijalne fizike brooka, grafika extra texture, progrmerski sjajno odradjeno, i mnogo dobro optomizovano++++++, prica je extra

A igrivost i prica Call Of Duty1, Call Of Duty United Offensive(ovo je adrenalinski sok, treba da stavis slem kada ovo igras), naravno bez 5.1 zvuka ovo nije potpun dozivljaj
i naravno COD2 ovo je tek za pricu, mada vec vidjeno

Extra prica, sjajna atmosfera, akcija Return to Castle Wolfenstein, ova igra je stara skoro koliko i ja ali je ponekda i dan danas pustim znaci meni je ovo brooka:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu ma jes kurac! 18.05.2007. 18:12 #19596

status: user
broj poruka: 1191
Brate taj STALKER ima Ok atmosferu, ali je sve ostalo prosecno ili sranje.
Kao prvo grafika je nula za Far Cry,i dalje je po meni najlepsa PC pucacina.]
Kao drugo pucanje,nisanjenje je toliko glupo i nerealno da je to katastrofa! Treba da udjem u monitor da ubijem jebenog zombija.
Kao trece trazi jaku masinu,a ni onda ne radi ujednaceno,cas 100 fps cas 20 fps.
Moja nada ostaje Crysis, ima osecaj da je ved sada igra 10 god ispred drugih.
Zato napred Crytek!


Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: ma jes kurac! 18.05.2007. 20:36 #19612

status: user
broj poruka: 3529
A gde je tu F.E.A.R., njega si zaboravio, Far Cry ne moze da se meri sa njim, a da ne pricam sa fizikom i uopste pricom sa Half Life 2!?!


:: Brate taj STALKER ima Ok atmosferu, ali je sve ostalo prosecno ili sranje
:: Kao prvo grafika je nula za Far Cry,i dalje je po meni najlepsa PC pucacina.
:: Kao drugo pucanje,nisanjenje je toliko glupo i nerealno da je to katastrofa! Treba da udjem u monitor da ubijem jebenog zombija
:: Kao trece trazi jaku masinu,a ni onda ne radi ujednaceno,cas 100 fps cas 20 fps
:: Moja nada ostaje Crysis, ima osecaj da je ved sada igra 10 god ispred drugih
:: Zato napred Crytek
::
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrcha S.T.A.L.K.E.R. 30.07.2007. 20:53 #24553

status: user
broj poruka: 6
Mislim da igra veoma realno docarava komunisticko-socijalisticku arhitekturu i sam
ambijent je takav da ste sigurni da se nalazite u Ukrajini(znaju da cene igraci koji su bili u SSSR-u).Realno nemam zamerke na kvalitet grafike ali je ocigledno da trazi 1.5-2GB memorije.Da li postoji regulisanje otvaranja vatre(single,rafal)?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fanste F.E.A.R. je MAJKA FPS 01.08.2007. 15:02 #24627

status: user
broj poruka: 207

Stalker je stvarno zahtevan ali takodje i Fear.Ja sam Fear prelazio i obican i ekspanziju pa bar jedno 2-3 puta.Igra je keva,ko nije probao neka proba nece zazaliti!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEBOY bla bla bla 11.08.2007. 23:27 #25269

status: user
broj poruka: 181



Nista posebno a oko nje se podigla tolika prasina kao da je neznam ni ja sta...
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646131.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs