Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
CD u automobilu
STRANA 1 OD 1
zeroycool CD u automobilu 18.05.2007. 11:29 T4407

status: user
broj poruka: 36

Moze li mal apomoc ? Nije mi jasno , ubacio sam CD plejer u auto .Kad ubacim CD sve radi normalno , svi zvucnici se cuju ravnomerno . Ali kad pustim radio cuje se samo jedna strana.Nista mi nije jasno. Ako znate pomozite.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 18.05.2007. 11:43 #19555

status: user
broj poruka: 1673
Koji model,marka, nismo vidoviti.

Ja imam Kenwood i on nezavisno pamti podesavanja koja uradis sa radiom a posebno sa cd-om. Tj. ako u rezimu rada radia prebacis na prednje samo on to zapamti samo za radio itd...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 18.05.2007. 12:02 #19561

status: user
broj poruka: 3529
Ja imam pioneer i isti je slucaj kao sto je i Vaskev naveo, dakle vrlo je moguce da je i kod tebe isti slucaj samo nisi jos provalio!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni heheh 18.05.2007. 14:38 #19577

status: user
broj poruka: 4506
hehehe niste normalni ..nadji podesavanja NA radiu(ne znam tacno jer ne znam koji model )..i namesti da ti se ravnomerno cuju svi zvucnici (moja preporuka malo jace ovi pozadi, bolji je osecaj)..to je kao na kompu, mozes podesiti koji zvucnici da ti se cuju..u tvom slucaju samo je smanjena desna strana u odnosu na levu , nista strasno
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: heheh 18.05.2007. 20:38 #19614

status: user
broj poruka: 3529
Sta ces, nisu svi NORMALNI kao ti!?


:: hehehe niste normalni ..nadji podesavanja NA radiu(ne znam tacno jer ne znam koji model )..i namesti da ti se ravnomerno cuju svi zvucnici (moja preporuka malo jace ovi pozadi, bolji je osecaj)..to je kao na kompu, mozes podesiti koji zvucnici da ti se cuju..u tvom slucaju samo je smanjena desna strana u odnosu na levu , nista strasno
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jarisha Gresite 18.05.2007. 21:14 #19624

status: user
broj poruka: 70
Pogresno su mu povezani zvucnici, umesto da rade kao napred-pozadi, radi mu levo-desno. Razlog zasto se cuju samo desni ili levi nebitno je zato sto je na radiju namesteno da radi mono.
Trebao bi da proveris da kada prebacis zvuk skroz na levo da li se stvarno cuje leva strana i kad prebacis skroz na pozadi da li ti se cuje samo pozadi ili se cuje i jos neki napred. Jel fabricika muzika ili si je naknadno montirao?

Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646097.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs