Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
OGLASI NA BERZI! MOGU LI SE NAPRAVITI IZMENE???
STRANA 1 OD 1
Stripy OGLASI NA BERZI! MOGU LI SE NAPRAVITI IZMENE??? 18.05.2007. 23:09 T4418

status: user
broj poruka: 4163
Svakojaki mali oglasi na berzi su relativno cesta tema na forumu. Svi ste svedoci da ljudi prodaju sve i svasta (al ajde, nekome treba i masna krpa i muzejska relikvija od 386 ili 486 nije bitno).Ali cene... Imam par pitanja i predloga:

Da li je izvodljivo da se naprave nazovi realne cene komponenti? Recimo da se ubaci neka vrsta informatora za posetioce gde ce imati predstavu sta vredi koliko ili realno?
Da li je izvodljivo da se oglasi mogu postavljati recimo jednom dnevno ili jednom nedeljno, da ne gledamo konstantno neke gluposti na prvim stranama. Primetio sam da izvesni likovi svakih par sati obnavljaju jedne te iste oglase i na prvih 5 strana nalaze se vec vise od mesec dana jedni te isti oglasi (uglavnom prodaju nesto po nebuloznim cenama) te covek mora zestoko da se pomucu da pronadje nesto novo.
Isto smatram da bi OGLASAVACI trebalo da daju neki doprinos ovom sajtu pa tek onda da im se omoguci oglasavanje (kao sto ga daju kolege savetima i strucnoj pomoci). Dovoljno je da se moja tetka samo prijavi na berzu pa da daje oglase...

Pitanje za g-dina Zeljka:
Kako napreduju radovi i dokle ste stigli sa poslom vezanim za Machineov predlog o sajtu?

Predlozi su dobrodosli

Pozdrav svim ljudima dobre volje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvelebx ... 18.05.2007. 23:59 #19642

status: user
broj poruka: 11
U staroj verziji sajta oglas je mogao da se postavi jednom dnevno sto je bilo sasvim uredu i ja glasam za to...razgovarao sam sa Zeljkom jos u februaru i covek ima jasan plan sta ce da uradi bice i raznih promena nesto ce i da se placa ali otaje na tom da Zeljko to organizuje.Ocigledno je u guzvi pa cekamo do daljnjeg...jedino sto mislim da je ok kao preventiva da se uradi ovo postavljenje jednom dnevno....inace toliko naspamuju da i ja moram da ponovim oglase dva puta dnevno...inace zavrse na 30-strani...
Sto se tice cena i sta koliko vredi to nije nikako izvodljivo svako ima pravo da ceni svoje koliko god hoce a da li ce to neko da kupi to je druga stavr, jedino sto moze da se uradi a to je u procenama da se pinuje tema pa ko je voljan nek pise tamo procene ali i tu ce da dodje do svadje kao i obicno tako da realne cene i pocene vrdnosti su najcesce povod za prepirku i to treba izbegavati...
Jel Nemanja bese?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Ne moze 19.05.2007. 01:25 #19653

status: user
broj poruka: 327
Ne moze da se napravi `realan` cenovnik nikada. Neke komponente manje vrede nego sto kostaju jednostavno zato sto ih nema. To je prost zakon ponude i potraznje i protiv toga ne mozes nikako. Onom sto treba nesto sto ima npr. samo jedan oglasavac u npr. poslednjih mesec dana platice i 2 i 3 puta vise nego sto vredi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 19.05.2007. 13:42 #19665

status: user
broj poruka: 1574
Slazem se da bi trebalo nesto da se uradi po pitanju postavljanja oglasa,ali sumnjam da ce ista biti oko toga posto nista jos nisu uradili ni za ovaj forum..Rekose nam bice ,,ovog vikenda` kad mi ono docekasmo jos jednu nedelju,ali sta cemo kad ne mozemo nista da uradimo povodom toga...Sto se tice realnih procena cena polovnih komponenti,ja licno mislim da je to izvodljivo,ali za to treba utrositi mnogo vremena,tako da mislim da bi na tome trebalo da se radi tek kad se rese neke ozbiljnije stvari..Pozzz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grr ajd oglasi 19.05.2007. 18:31 #19698

status: user
broj poruka: 242
svako moze da trazi koliko hoce, odnosno koliko misli da ce da dobije.mene bash nerviraju firme koje ovde nude neke jeftine komponente. stave doplo manju cenu, naravno da robe nema i nemoze je biti za te pare.klasicna, klasicna obmana potroshaca !!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Ne moze 19.05.2007. 22:38 #19721

status: user
broj poruka: 801



:: Ne moze da se napravi `realan` cenovnik nikada. Neke komponente manje vrede nego sto kostaju jednostavno zato sto ih nema. To je prost zakon ponude i potraznje i protiv toga ne mozes nikako. Onom sto treba nesto sto ima npr. samo jedan oglasavac u npr. poslednjih mesec dana platice i 2 i 3 puta vise nego sto vredi

do sad nista nisu uradili na vreme!!!znas kad bi se to desilo negde,u nekom normalnom mestu!!!mnogo su neodgovorni!!!pa zasto su otvarali sajt ako nemaju vremena za njega?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs