Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
PSP VITA - OJ SRBIJO NIJE NI CUDNO STO TE SVI IZBEGAVAJU
STRANA 1 OD 2  
metalpirat PSP VITA - OJ SRBIJO NIJE NI CUDNO STO TE SVI IZBEGAVAJU 27.02.2012. 21:58 T44390

status: user
broj poruka: 491
zar je mogu da se doticna konzola u cloj evropi krece po istoj ceni 250e za wifi verziju, a 300e za wifi+ 3G.

Nasi pametni preprodavci, prave se pametni i misle da od ovog jadnog naroda treba izvuci i ono sto nmea. Kod nas je 300e wifi verzija, dok 3G jos je nema.

Uvek smo znali da odredimo cenu. Sta ces mi sa ovako velikim platama imamo mnogo vecu kupovnu moc neko
Nemacka ili Austrija.
Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Onaj ko u srbiji moze da kupi PSP 27.02.2012. 22:18 #402496

status: user
broj poruka: 9388
Njemu nije vazno da li kosta 250 ili 300. Na zalost.

F650GS Dakar

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus .. 27.02.2012. 22:31 #402499

status: user
broj poruka: 4054

u evropi nemas 44 opstinska nameta na mesecnom nivou za pravna lica..

samo nemoj da oce prodavci na nama da se obogate .. znam dosta drugara sto drze komp radnje godinama .. i ni jedan nevozi porse ..

ali zato ljudi koji rade u opstini ili su na budzetu - voze


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Najvaznija je stvar u tome... 27.02.2012. 22:43 #402502

status: user
broj poruka: 9388
Da PSP kosta kao svuda prodalo bi se 10 komada mesecno
Da kosta 100 evra vise, prodalo bi se 9 komada
Posto kosta 50 evra vise, proda se 9-10 komada mesecno.
Burazeru, trziste diktira cenu, a ovo o cemu Codeus prica je samo jos otezavajuca okolnost, koja i navodi na logicno razmisljanje.
Laptopovi su nam jeftiniji nego u okruzenju, ponajvise zbog PDVa, ali tu je konkurencija na svim poljima jaka.

F650GS Dakar

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat da,da,da 27.02.2012. 22:51 #402505

status: user
broj poruka: 491
Izgleda da trziste diktira cenu samo kod nas. Uvek smo mi iznas ostalih. Telefoni su nam duplo skuplji nego na zapadu. Kada sam pitao na carini koliko bi iznosio porez za profi fotoaparate oni pogledali u neki zapis i kao, pa znas sta to spada u luksuznu opremu i tu ti je porez veci. Canon 60D u becu sa sve objektivom kostao je 1100e, kod nas je za taj isti cena bila 1450e. Malo je nasa zemlja pobrkala neke stvari. Tako i ovo, naravno da onaj ko kupuje to njega boli uvo koliko ce da kosta. Samo kazem koliko su kod nas neke stvari pomerene.


Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Pa dobro ocekivano 27.02.2012. 23:25 #402515

status: user
broj poruka: 6875
:)

Realno.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed ...a nemojte da zaboravite da nasa slavna ne-vlada sprema i povecanje... 27.02.2012. 23:38 #402519

status: user
broj poruka: 10988
peder-ve-a. Sta mislite, kako ce se povecani peder-ve odraziti na cene (svega i svacega)? Hoce li biti pojeftinjenja? Hoce! Cega? Ljudi - eto cega. Ljudi ce biti jos jeftiniji, potkupljiviji, spremni da naprave razna sranya za MANJE pare od ovih za koje sada prodaju svoj zivot (i tudje, pride)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Ali realno pirate? 27.02.2012. 23:39 #402520

status: user
broj poruka: 6875
Imash 2500K i na(opste tortino odusevljenje)gtx 570,kolko samo ta dva parceta hardvera kostaju,da ne pominjem te periferije,koliko % gamera u srbiji ima takvu mahinu?

Sta je za tebe 300e. :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad Re: Ali realno pirate? 27.02.2012. 23:42 #402521

status: user
broj poruka: 4748

Vala, bash.

A i nije tacno da je 300e.
_________________________________________________________
955, 870-C45, 6790, 8/1333, LC600H, TTV3, 1TB, W7U64SP1+XPSP3

:: Imash 2500K i na(opste tortino odusevljenje)gtx 570,kolko samo ta dva parceta hardvera kostaju,da ne pominjem te periferije,koliko % gamera u srbiji ima takvu mahinu
::
:: Sta je za tebe 300e. :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan @VMARC 27.02.2012. 23:43 #402522

status: user
broj poruka: 1577
A carina? A šta je sa maržom? A tek dok se još i prodavac malo ugradi jer je jelte pohlepan, i naravno na sve to dodajte PDV od 18% plus na sve to dodaj i slab kurs dinara koji čini da cena veštački skače u našim uslovima a u zemlji izvoznici se cena ne menja.

Naravno to ne znači da ti nisi upravu, itekako si upravu ali ti si mnogo uprostio.
Ko kaže da čovek ne može da leti?

http://www.youtube.com/watch?v=KwVDgTxr7fM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Telefoni 28.02.2012. 00:10 #402527

status: user
broj poruka: 1234
Ako misliš na mobilne telefone nisi u pravu.
Svi modeli osim iPhone u Srbiji koštaju isto ili jeftinije.
Ista roba, ista cena.
Priče o tetkama iz Pariza, ujacima iz Ciriha, ortacima iz Čikaga... su bajke.
Samo konkretan primer.
I ne brkati veleprodaju i maloprodaju.

iPhone je poseban, jer nema uvoznika za Srbiju.
Tu kako ko koga nategne.


https://www.bambimobil.blogspot.com

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Miki, pogledaj mail kad stignes... 28.02.2012. 00:59 #402538

status: user
broj poruka: 9388

F650GS Dakar

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: .. 28.02.2012. 02:03 #402544

status: user
broj poruka: 7761
Kaze se i pise razdvojeno `ne voze`...

A te namete okacite macku o repo posto je 70-80% svega od IT-a sto se prodaje u Srbistanu svercovano zato i kad odes u vecinu radnji i pitas imate li to i to oni kazu sacekajte da vidimo u magacinu i onda cekas deset minuta da ti donesu... umesto da kao u normalnom svetu udjes u radnju uzmes korpu i trpas sta ti se dopada, naravno i tamo ima stvari koje moras traziti ali ih ocima vidis na rafu iza prodavca i on ih samo doda...

Tako da ne treba mesati babe i zabe...

Zato ima svetlih primera da po cenovnicima mozes naci neke zvucnike po ceni od 390E a po svetu i oglasima kostaju 70E...

Inace ovde u KL najpovoljnija ponuda za PSP Vita WiFi samo konzola sa punjacem i kablom je oko 900RM sto po trenutnom kursu iznosi 221E, naravno ovo je najjeftinija ponuda a one malo skuplje sa uklucenom igrom i nekim kuponima su oko 250E...

Najpovoljnija sa 3G je oko 300E...

Bas sam sinoc sa mojima komentarisao da li uzeti jednu ili sacekati jos malo mada cene same konzole gotovo sigurno nece dole jedino da igrama padne cena... posto su trenutno stvarno preskupe tj. u proseku su 30E po komadu...

Tomato Republic Of Serbia !!!

::
:: u evropi nemas 44 opstinska nameta na mesecnom nivou za pravna lica.
::
:: samo nemoj da oce prodavci na nama da se obogate .. znam dosta drugara sto drze komp radnje godinama .. i ni jedan nevozi porse .
::
:: ali zato ljudi koji rade u opstini ili su na budzetu - voze
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan @MaliAbner 28.02.2012. 02:31 #402548

status: user
broj poruka: 1577
Mi nismo u Kuala Lumpuru.

Ko kaže da čovek ne može da leti?

http://www.youtube.com/watch?v=KwVDgTxr7fM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat ha 28.02.2012. 02:49 #402550

status: user
broj poruka: 491
nije ovde pitanje koliko ko ima i ko kakvu masinu koristi. Koristim to za posao. Tako da odradicu neku pripremu za stampu, sajt ili neke fotke i eto psp. Ali ja ovde govorim o necem drugom, a ne ko, koliko novca ima. Zemlja gde je kupovna moc manja, roba je skuplja. Neko kaze da nije kod nas tolika cena. Ja sam na netu naso psp vita je 32.000din. Uglavnom cene uporedjujem sa austijom posto tehniku tamo kupuje. Sve je mnogo jeftinije nego ovde.

Sta ostali gejmeri koriste to ne znam, posto svoju masinu koristim za posao.

Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat ha 28.02.2012. 02:55 #402552

status: user
broj poruka: 491
nije ovde pitanje koliko ko ima i ko kakvu masinu koristi. Koristim to za posao. Tako da odradicu neku pripremu za stampu, sajt ili neke fotke i eto psp. Ali ja ovde govorim o necem drugom, a ne ko, koliko novca ima. Zemlja gde je kupovna moc manja, roba je skuplja. Neko kaze da nije kod nas tolika cena. Ja sam na netu naso psp vita je 32.000din. Uglavnom cene uporedjujem sa austijom posto tehniku tamo kupuje. Sve je mnogo jeftinije nego ovde.

Sta ostali gejmeri koriste to ne znam, posto svoju masinu koristim za posao.

Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx ... 28.02.2012. 02:55 #402554

status: user
broj poruka: 2937
vidi, lepo si to primetio. uzmi lepo sad nabavi jedan komad/jedan sleper u veleprodaji u kojoj kupuju evropski prodavci (po ceni po kojoj oni nabavljaju), prodaj kod nas po maloprodajnim cenama po kojima oni prodaju i usraces se od para jer ces biti 50e jeftiniji od ostalih. nece da moze, izgibose i nasi prodavci da uvate par procenata profita
___________________________________________________
http://img810.imageshack.us/f/useyourcpu.jpg/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor Pirate, evo da ti kazem. 28.02.2012. 05:31 #402568

status: user
broj poruka: 373
Ovde su ljudi posrnuli, a nisu uspeli da svoj bes i frustraciju kanalisu ka neprijatelju, pa da za inat budu dobri i posteni prema svom narodu. E to tebe jebe, ali moram da ti kazem da za postene u Srbiji trenutno postoji samo opcija odlazi i ne okreci se sine, boris se sa vetrenjacama. Sta nas briga zasto je takvo stanje na nasem trzistu, bitno je da svakom normalnom smetaju neke bolesti, a ovde smo u tome do guse.
Aj sad iz ove perspektive, uveli su granicu na marze na osnovne zivotne namirnice, onda dinar krene da propada... Znaju prodane duse, koji je recept da unistis narod, unisti mu privredu, onda poljoprivredu, onda mu prodaj svoju robu i ko zna kakvu hranu(koja treba da nas dokrajci), i onda kolonizuj, otmi.
Kada se neko odbrani od toga, onda nikne Haski sud, pa medijski rat kako smo najgori na svetu, jer nismo hteli da nam se ponovi Hrvatska. Sada je na redu Crna Gora.
Pa znas kako, sanse da ovde dobro zivis, a da ti ne bode oci ono sto ti se kuva iza ledja(Vojvodina, Sandzak) su nula!
Nije to samo nasa sudbina, Bugari su bili poljoprivredna sila, satrli su ih. Sta oni i Rumuni uopste rade u EU, el im bolje, oce li nama biti kako se priblizavamo? Nece, jer zna se ko diktira uslove, ko je jebac glavni.
Ponavljam, ako si uspesan, bezi i ne okreci se, nisi veci Srbin, ako si sjeban i siromasan(sto je sramota da smo navikli na to).

Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: @MaliAbner 28.02.2012. 06:42 #402569

status: user
broj poruka: 7761
Zemljace ja navodim primer tamo gde sam trenutno... da se kojim slucajem trenutno nalazim u Kraljevu ili Vranju samo bih tuzno konstatovao da je kod nas u Kraljevu ili Vranju sve skuplje nego u okruzenju...

Da li ti to smeta ili ti je nepristojno to je tvoja stvar...

Odavno primetio da se u srbiji ljudi malo placaju ali da puno placaju za sve sto zele da kupe...

Pocevsi od hrane i to u zemlji koja u XXI veku i dalje vidi svoju veliku ekonomsku buducnost u proizvodnji i izvozu iste... a cene su tu gde se proizvodi basnoslovno visoke...
Ej bre KILOGRAM jabuka je tu gde jabuka raste na svakom cosku skuplji nego u Japanu...

E a sad bar pokusaj da zamislis srbistan u kome ces imati sve ovo sto sam ja naveo...

http://list.lelong.com.my/Auc/List/List.asp?DA=A&SubmitButton=Search&TheKeyword=PSp+Vita&CategoryID=&PriceLBound=&PriceUBound=&x=0&y=0

Naravno i ovde ima ludaka koji zele da prodaju po ceni kao srbistanu cca 400E za WiFi/3G+Game...

I samo jos nesto upitaj se zasto i dalje ne mozes lagano da narucujes bilo sta iz inostranstva da sve to platis karticom ili preko PAYPAL naloga... i to sad kad su sve moguce carine na recimo IT delove tu negde 1-2% (pazi carina ne porez)... da je tako lagano bi mogao da se naruci PS Vita za 250us$... ali neko to i dalje blokira...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: Mi nismo u Kuala Lumpuru
::
:: Ko kaže da čovek ne može da leti
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=KwVDgTxr7f
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: @MaliAbner 28.02.2012. 09:04 #402577

status: user
broj poruka: 18942
`tuzno konstatujem da je kod nas u Kraljevu i Vranju sve skuplje nego u okruzenju, eh da sam sada u Kuala Lumpuru, sve bi bilo drugacije`, eto tako bi tacnije rekao.. izvini Abneru ali stvarno, zar ti je tesko da bar malo razmislis sta se desava kad izneses ovako neku konstataciju, ti nama kazes iako to mi znamo, da je bolje u Kuala Lumpuru, SVE je bolje, pa kao da ja to ne znam?! i sta s tim? ti si jedini od svih nas koji ima tu mogucnost i lepo ti je, drago nam je, al rekao si bre brate vec 20 puta, objasnio si nam i naslikao

:: Zemljace ja navodim primer tamo gde sam trenutno... da se kojim slucajem trenutno nalazim u Kraljevu ili Vranju samo bih tuzno konstatovao da je kod nas u Kraljevu ili Vranju sve skuplje nego u okruzenju..
::
:: Da li ti to smeta ili ti je nepristojno to je tvoja stvar..
::
::

:: Kaze se i pise razdvojeno `ne voze`..
::

a za ovo nisi kompetentan uopste nekog da ispravljas obzirom da si jedno 100x napisao `fiJoka` i verovatno ce tako biti uvek:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos Izvinjavam se za off topic. 28.02.2012. 09:30 #402582

status: user
broj poruka: 2743
Letos u Austriji Sasmung Galaxy SII je svuda kostao 600 eura, kao i kod nas, gledao sam bas njega jer sam hteo da kupim ako je jeftiniji, ali prc. Isto je i za druge telefone, cene iste kao ovde.
Kompjuterski delovi su kao kod nas, neki malo skuplji, i neki malo jeftiniji, mozda 5% razlike.
Razer Mamba je bila 120€ i kusur evra, dok je kod nas u to vreme bila 130€.
Noctua ventilatori su skuplji nego ovde, npr NF-P12 je bio 20€, dok je kod nas tada bio 16€.

Ne kazem da je svuda po Evropi tako, SAD necu da spominjem, jer to nije u Evropi, cene kod njih ne mogu da se porede sa ovim nasim.

Ono zasta deru u nasoj zemlji, to je garderoba. Ja sam dosta garderobe koju imam kupio u Austriji. Svaki put kada odem tamo, kupim nesto. Em jeftinije, em kvalitetne stvari.

A to sto je u Kuala Lumpuru sve jeftinije 150%, ipak to nije Evropa
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: @MaliAbner 28.02.2012. 09:32 #402584

status: user
broj poruka: 7761
Tuzno je koliko vaS ravnodusnost ubija...

Bitno je samo da smo faktor stabilnosti na Balkanu i da smo imali vanredno stanje zbog 30cm snega... sto je usput prodato kao nezapamceno teska elementarna nepogoda...
Cela srbija je bila paralisana, nikome nije palo na pamet da cisti sneg ispred ulaza, a preko 70% ljudi u srbistanu nezaposleno...

A ja cu iako te to nervira uredno nastaviti da prenosim vesti iz daleka kao dopisnik iz KL...

(onako usput nije ovde sve jeftinije recimo biciklovi su skuplji nego u BGD ali su zato jabuke jeftinije iako ih uvoze iz Australije)

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: `tuzno konstatujem da je kod nas u Kraljevu i Vranju sve skuplje nego u okruzenju, eh da sam sada u Kuala Lumpuru, sve bi bilo drugacije`, eto tako bi tacnije rekao.. izvini Abneru ali stvarno, zar ti je tesko da bar malo razmislis sta se desava kad izneses ovako neku konstataciju, ti nama kazes iako to mi znamo, da je bolje u Kuala Lumpuru, SVE je bolje, pa kao da ja to ne znam?! i sta s tim? ti si jedini od svih nas koji ima tu mogucnost i lepo ti je, drago nam je, al rekao si bre brate vec 20 puta, objasnio si nam i naslika
::
:: :: Zemljace ja navodim primer tamo gde sam trenutno... da se kojim slucajem trenutno nalazim u Kraljevu ili Vranju samo bih tuzno konstatovao da je kod nas u Kraljevu ili Vranju sve skuplje nego u okruzenju..
:: ::
:: :: Da li ti to smeta ili ti je nepristojno to je tvoja stvar..
:: ::
:: ::
::
:: :: Kaze se i pise razdvojeno `ne voze`..
:: ::
::
:: a za ovo nisi kompetentan uopste nekog da ispravljas obzirom da si jedno 100x napisao `fiJoka` i verovatno ce tako biti uvek:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Aj i ja da se ubacim 28.02.2012. 09:35 #402586

status: user
broj poruka: 17084
Kada sam bio u Engleskoj prosle godine, bas sam bacio oko na cene grafickih i procesora,
realno, bukvalno, iste cene su kao i kod nas
nesto 5-10% skuplje
a nesto je 5-10% jeftinije

Govorim o skroz novim stvarima, iz prodavnice.

Cena je ta, pa je ta, svugde po Evropi,
nas jebe standard, Englez ima 3000f
a mi ovde 300-400e

Proizvodi , realno kostaju isto , 5-10% +- (ovo ne vazi za USA)

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vepromon re 28.02.2012. 09:49 #402587

status: user
broj poruka: 519
znam da nije u ovome poenta, ali.... Na Xboxrepublici imas jeftinije da najdes Vitu, ako planiras da uzimas. Nije da reklamiram nekog ili tako nesto...
****************************************************************
i5 2500k @ 3.8 Ghz, ASUS RoG GENE - Z, 8Gb DDR3 @ 1600mhz,
MSI GTX 560Ti TF II, CM Silent Pro 850W, HAF X, Samsung F4 2 Tb + WD Caviar Black 640Gb

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Re: @MaliAbner 28.02.2012. 09:51 #402588

status: user
broj poruka: 18942
tuzno..je to sto ti ne razumes poentu.. ali boze moj
i nije bio sneg u pitanju vec minus, sneg ispred ulaza..o cemu ti to, ja sam recimo cistio sneg kao nenormalan ove zime, 2 lopate sam slomio, jednostavno MNOGO je napadao a veliki minus, jbg nismo imali tehnologije kao u Kuala Lumpuru pa da sve bude cisto lepo i suvo


:: Tuzno je koliko vaS ravnodusnost ubija..
::
:: Bitno je samo da smo faktor stabilnosti na Balkanu i da smo imali vanredno stanje zbog 30cm snega... sto je usput prodato kao nezapamceno teska elementarna nepogoda..
:: Cela srbija je bila paralisana, nikome nije palo na pamet da cisti sneg ispred ulaza, a preko 70% ljudi u srbistanu nezaposleno..
::
:: A ja cu iako te to nervira uredno nastaviti da prenosim vesti iz daleka kao dopisnik iz KL..
::
::

nervira? sto nervira, pa ja se ne nerviram zbog mnogo vecih i vaznijih stvari, sad cu bas zbog neke gluposti, a ti sto se mene tice slobodno, oseca se u vazduhu i neko inaćenje al dobro i to je za ljude , mene iskreno ne zanimaju tudja shvatanja i moral, tj. ne zanimaju me kod ljudi koji sebicno samo postuju i uvazavaju svoja misljenja da budem tacniji, ja sam samo pokusao ne znam ni ja sta ali izgleda da ne vredi, ko zna, mozda si stekao neku averziju prema Srbima kao narodu i Srbiji kao zemlji pa je stalno omalovazavas iako je vec i ovako dovoljno jadna i napacena, ali dobro, za mene je nemoguce shvatiti to tako da necu ni da ulazim dalje..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: Re: Re: @MaliAbner 28.02.2012. 09:53 #402590

status: user
broj poruka: 7761
A ne, tehnologiju si imao jedino je tehnike manjkalo pa si zato polomio dve tehnologije...

A sto se tice ovog drugoga pa sta da ti kazem digni glavu mozda ces i ti promeniti misljenje...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: tuzno..je to sto ti ne razumes poentu.. ali boze mo
:: i nije bio sneg u pitanju vec minus, sneg ispred ulaza..o cemu ti to, ja sam recimo cistio sneg kao nenormalan ove zime, 2 lopate sam slomio, jednostavno MNOGO je napadao a veliki minus, jbg nismo imali tehnologije kao u Kuala Lumpuru pa da sve bude cisto lepo i suvo
::
::
:: :: Tuzno je koliko vaS ravnodusnost ubija..
:: ::
:: :: Bitno je samo da smo faktor stabilnosti na Balkanu i da smo imali vanredno stanje zbog 30cm snega... sto je usput prodato kao nezapamceno teska elementarna nepogoda..
:: :: Cela srbija je bila paralisana, nikome nije palo na pamet da cisti sneg ispred ulaza, a preko 70% ljudi u srbistanu nezaposleno..
:: ::
:: :: A ja cu iako te to nervira uredno nastaviti da prenosim vesti iz daleka kao dopisnik iz KL..
:: ::
:: ::
::
:: nervira? sto nervira, pa ja se ne nerviram zbog mnogo vecih i vaznijih stvari, sad cu bas zbog neke gluposti, a ti sto se mene tice slobodno, oseca se u vazduhu i neko inaćenje al dobro i to je za ljude , mene iskreno ne zanimaju tudja shvatanja i moral, tj. ne zanimaju me kod ljudi koji sebicno samo postuju i uvazavaju svoja misljenja da budem tacniji, ja sam samo pokusao ne znam ni ja sta ali izgleda da ne vredi, ko zna, mozda si stekao neku averziju prema Srbima kao narodu i Srbiji kao zemlji pa je stalno omalovazavas iako je vec i ovako dovoljno jadna i napacena, ali dobro, za mene je nemoguce shvatiti to tako da necu ni da ulazim dalje..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs