Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
A mi mislimo da je nama lose...
STRANA 1 OD 1
Ruff A mi mislimo da je nama lose... 21.05.2007. 03:25 T4442

status: user
broj poruka: 829
http://www.tweaktown.com/news/7532/fake_2_gb_usb_drive/index.html

Ne znam da li je vec neko pricao o ovome ili objavio url, danas sam natrapao na sajt, ali u svakom slucaju, mislim da na ovo ne treba davati komentar...
Jezivo.

Nikolas
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dcosin .) 21.05.2007. 03:49 #19808

status: user
broj poruka: 61
to je neki fake, nemoj da se nerviras bez veze
bilo ko moze da napravi tako nesto
kutijica je od nekog d-link-ovog usb wireless adaptera, dwl-xxx, donja nalepnica sa mac adresom...
zapravo, sad sam tek skontao
to je zapravo `wireless` (bez zica) uredjaj....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko e pa... 21.05.2007. 18:48 #19827

status: user
broj poruka: 6643
Èim sam video to njesra... odmah me asociralo na slično što je kupila moja divna firma. Dvadeset komada od 256Mb. Èetvrtina je unesrećena pri prvom uključenju, ostali u pravilnom grafikonu. Ima `bad sectore`, corrupted files i slične disketa atribute.
A, najveći užas bio je kad sam je otvorio - naime, ja je gurnem u usb, ona kao ulazi, ali, kad je ispustim iz ruke, ona ispadne na pod. I onda skontam da je priključak `uklizao` u unutrašnjost samoga sebe a ne u pc usb utor. Otvorim njesra i, kao na ovoj slici, modul (nije parče kabla) je jednostavno uvaljan u kapljetinu silikona. Nikakav držač od plastike, vodilice, odstojnici radi pravilnog odstojanja - samo prazan prostor!
Očekuje čovek svašta, ali, iznenađenjima nikad kraja. Najbolji je bio kolega koji je došao da mu stvar `popravim`, pa kad je video moju facu i šta držim u ruci, ućutao je i pokupio stvar kao kad se pepeo prospe po belom stolnjaku, bez reči....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 21.05.2007. 18:51 #19828

status: user
broj poruka: 12785
Ta slika je matora par godina...video sam to pre 2 ili 3 godine...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ma nemate pojma 21.05.2007. 22:01 #19844

status: user
broj poruka: 5696
Kako ste toliko neupuceni, pa to je najmoderniji izolator stitnik USB porta, ne dajuci ni toerijsku mogucnost da nehotice spalite kontroler ili stick. Samo ustekate i mozete biti spokojni da se nista negativno (mada ni pozitivno) nece desiti vasem mezimcu!!!


M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs