Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Win_x-p-_Pro_SP2_April_2007.uif
STRANA 1 OD 1
Maksimus Win_x-p-_Pro_SP2_April_2007.uif 21.05.2007. 23:37 T4454

status: user
broj poruka: 128

UIF??? Skinuo sam torrent i ne znam kako da ga pokrenem??? UIF ekstenzija - pojma neman - ni na Web-u nisam našao ništa ??

DA LI da režem i napravim Butabilan disk ili kako?? ??? baš sam ga dugo skidao - popularan je na torrentu itd. krivo mi je sad (da, skunuo sam ga sa demanoida)

Hvala!
POZ!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE UIF stands for: Universal Image Format 21.05.2007. 23:52 #19854

status: user
broj poruka: 5696
Skini sa: http://www.magiciso.com/ , vecina formata osim nekoliko su i stvari samo reimenovane standardne extenzije...u tom slucaju pomaze promena iste iz TCa...
ako te mrzi da skidas MagicISO ili PowerISO, probaj pukom promenom exta na *.iso ili *.nrg, *.img, *.ima pa pokusaj narezati, ako ne skini gornje!


M i G

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Maksimus Re: UIF stands for: Universal Image Format 22.05.2007. 00:20 #19855

status: user
broj poruka: 128



:: Skini sa: http://www.magiciso.com/ , vecina formata osim nekoliko su i stvari samo reimenovane standardne extenzije...u tom slucaju pomaze promena iste iz TCa..
:: ako te mrzi da skidas MagicISO ili PowerISO, probaj pukom promenom exta na *.iso ili *.nrg, *.img, *.ima pa pokusaj narezati, ako ne skini gornje
::
::
:: M i G
::
::

Hvala ti machine! sad sam sve sredio - skinuo sam program sa sajta . :))
Ovo ti je još jedan plus kod mene (s obzirom da je taj `win` `skinut` u cilju velike pripreme!)

Poz!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs