Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
u koj servis otici 2
STRANA 1 OD 1
mirkovic88 u koj servis otici 2 23.05.2007. 20:03 T4487

status: user
broj poruka: 29

kompjuter mi se restartuje cim udjem u bilo koju igru,napajanje nije zato sto sam ga promenio,digao sam ruke nemoguce je resiti ovaj problem pa trazim strucnu pomoc...konfiguracija je sledeca lc power,asus plocha p5nd2 sli,radeon x1300,kingmax memorija,asus kuciste,d805 intel....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Servis 23.05.2007. 20:40 #20045

status: user
broj poruka: 726


Koliko sam razumio,nekoliko ljudi sa foruma posjeduje ili radi u servisima za racunare,pa im se mozes obratiti i mailom,ako ne procitaju post.

Do tada,preporucio bih ti da testiras konfiguraciju u nekom od poznatih testova,pa,ako ti se restartuje racunar ili naglo prekine test,onda bi problem trebalo traziti u memoriji,grafici i,na kraju,ploci.Ti si samo naveo problem sa igrama,nista odredjenije.Napajenje je,kazes,promijenjeno i problemi se ponavljaju.

Testiraj sistem kao sto sam ti rekao,ako sve prodje bez posledica,onda je,po mojem misljenju,grafika na prvom mjestu.Da li ti je `VPU Recover` opcija za Radeon ukljucena?Mozes li reci nesto konkretnije o manifestovanju problema?

Ja sam krenuo od najlakseg postupka,ne znaci da je problem u grafici.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic Re: u koj servis otici 2 23.05.2007. 22:10 #20051

status: user
broj poruka: 609



::
:: kompjuter mi se restartuje cim udjem u bilo koju igru,napajanje nije zato sto sam ga promenio,digao sam ruke nemoguce je resiti ovaj problem pa trazim strucnu pomoc...konfiguracija je sledeca lc power,asus plocha p5nd2 sli,radeon x1300,kingmax memorija,asus kuciste,d805 intel...

kao sto rekoh ako nemozes sam resiti situaciju javi se nekom ko radi u servisu..mozes meni ili pcservis..al moraces se oprostiti od racunara par dana..mene mozes kontaktirati na mail
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: u koj servis otici 2 24.05.2007. 13:57 #20076

status: user
broj poruka: 9388



::
:: kompjuter mi se restartuje cim udjem u bilo koju igru,napajanje nije zato sto sam ga promenio,digao sam ruke nemoguce je resiti ovaj problem pa trazim strucnu pomoc...konfiguracija je sledeca lc power,asus plocha p5nd2 sli,radeon x1300,kingmax memorija,asus kuciste,d805 intel...

obori memoriju na 533MHz (ili 667 ako je def na 800). tek onda idi u servis.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mirkovic88 kako oboriti 24.05.2007. 19:52 #20095

status: user
broj poruka: 29

a kako da oborim memoriju na 533,zar se magistrala ne spusta sama cim se detektuje dual chanel???

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646137.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs