Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
daa extenzija
STRANA 1 OD 1
gamil daa extenzija 26.05.2007. 18:29 T4513

status: user
broj poruka: 242
Pozdrav ucesnicima foruma
Na jednom sajtu pronasao sam Abbyy FineReader v8.0.7xx (koi mi je hitno potreban ) sa crack-om, medjutim u daa extenziji, koju neznam kako da narezem. Neznam da li moze da se promeni u iso extenziju i da se nareze. Naravno program jos nisam skinuo dok ne dobijem odgovor od nekog ko je vec radio sa daa formatima. Inace uglavnom koristim Nera, ali on vidi samo iso (ili ja gresim)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso :: .daa 26.05.2007. 18:38 #20233

status: user
broj poruka: 584
Skidaj, posle uzmi PowerISO, mozes da ga obesis kao virtualni cd i direktno iz njega
instaliras ili prebacis u ISO i narezes.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Testovi 26.05.2007. 21:51 #20250

status: user
broj poruka: 6643
U našim časopisima se verzija 7 kao, bolje pokazala u prepoznavanju ćirilice nego 8-ca. I bila brža (al` nenašminkanija), pa ja ostadoh na verziji 7... proveri kod skidanja imaš li i ekstenzije za srpsku ćirilicu?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gamil Re: Testovi 27.05.2007. 09:45 #20289

status: user
broj poruka: 242
Ima jezicki dodatak za cirilicu i latinicu na njihovom zvanicnom sajtu, ali koliko je funkcionalan neznam ,nisam probao, mada svi na prvom mestu stavljaju 7.
Pozdrav i hvala svima


:: U našim časopisima se verzija 7 kao, bolje pokazala u prepoznavanju ćirilice nego 8-ca. I bila brža (al` nenašminkanija), pa ja ostadoh na verziji 7... proveri kod skidanja imaš li i ekstenzije za srpsku ćirilicu?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs