Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Gde mogu naci tekst o WCDMA tehnologiji...????
STRANA 1 OD 1
zoranpro Gde mogu naci tekst o WCDMA tehnologiji...???? 28.05.2007. 18:00 T4540

status: user
broj poruka: 3
Radim seminarski rad iz telekomunikacija i dobio sam temu o
WCDMA tehnologiji.
Ako neko zna gde mogu naci tekstove o ovoj temi, ili ako neko zna nesto o tome mnogo bi mi pomoglo...
Naravno mnogo bi mi bilo lakse ukoliko ima nesto na srpskom jeziku ali nije neophodno...
Hvala svima unapred...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik WCDMA 28.05.2007. 18:48 #20424

status: user
broj poruka: 726

Uopsteno o WCDMA ili...imam dosta toga,a tice se mobilne telefonije.Osim toga,dosta stvari mozes naci na internetu.Mogu ti poslati nesto na mail,pa procijeni da li ti odgovara.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zoranpro odgovor 28.05.2007. 19:44 #20429

status: user
broj poruka: 3

Ma da, treba da o toj temi sastavim seminarski rad tako da mi je svaka informacija korisna. Gledao sam po internetu i nasao asm ponesto ali malo mi je teze kod prevoda jer to moram lepo da srocim na nas jezik... Bilo bi odlicno ako bi mi poslao nesto na mail...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Pazi zanimljivosti... 28.05.2007. 20:27 #20437

status: user
broj poruka: 7761
Uvek su me odusevljavali likovi koji pitaju gde moze da se nadje nesto sazvakano pa da svoj manjak kreativnosti nadoknade manjkom mrala tj samo da prepisu nesto od nekoga i tako dobiju ocenu.
Mislim nemoj da se ljutis, da li ti je ikad palo na pamet da skoknes do nekog pretrazivaca mreze i u polju za pretragu otkucas pojam `WCDMA`, ja sam malo pre to uradio i on mi je prvo ponudio tekst na Wikipedi-ji, jeste da je na egleskom ali to valjda nije prepreka u zemlji srbiji, ako jeste to je porazavajuce.

Ja sam skoro pravio nekoliko prezentacija za fakultet pa sam isto tako trazio na netu prevodio, dopunjavao i sklapao radove.

Ajde decace malo se potrudi, zaradi tu ocenu osecaces se zadovoljnije.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Pazi zanimljivosti... 28.05.2007. 22:30 #20443

status: user
broj poruka: 2909
:: Ajde decace malo se potrudi, zaradi tu ocenu osecaces se zadovoljnije

Nemoj da zezas Abnere...Ne postoji lepsi osecaj nego kad polozis ispit na srecu...
Jeste da moze da se desi jednom ili dva puta za vreme studija,ali se pamti vecno...Jos ako je tezak ispit!!!!!
:))))))


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik ... 28.05.2007. 23:01 #20444

status: user
broj poruka: 726


Daj adresu i procitaj mail koji sam ti sa Berze poslao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zoranpro za Abnera 28.05.2007. 23:53 #20453

status: user
broj poruka: 3
To sto ti volis da se pravis pametan i da komentarises druge to je tvoj problem i nije tacno da vec nisam trazio i ono sto ima na wikipediji je smesno za ono sto meni treba.
Ti da si neki baja dao bi mi savet gde bi mogao da nadjem prave informacije a ne ovako da samo napises nesto i da se pravis pametnjakovic...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: za Abnera 29.05.2007. 01:07 #20458

status: user
broj poruka: 7761
Ne pravim se ja pametan NEGO SI TI LENJ KO PANJ !

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: To sto ti volis da se pravis pametan i da komentarises druge to je tvoj problem i nije tacno da vec nisam trazio i ono sto ima na wikipediji je smesno za ono sto meni treba.
:: Ti da si neki baja dao bi mi savet gde bi mogao da nadjem prave informacije a ne ovako da samo napises nesto i da se pravis pametnjakovic...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs