Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Sta bi sa poboljsanjem foruma???
STRANA 1 OD 1
Dyca Sta bi sa poboljsanjem foruma??? 29.05.2007. 14:24 T4550

status: user
broj poruka: 1574
Stvarno ne mogu da razumem da admini tako olako daju obecanja koja nece ispuniti..Kad smo trazili rekli su bice,ok..Kad smo se zalili rekli su bice ,,ovog vikenda`,a sada se verovatno nece ni oglasiti...Nervira me to sto ljudi ne mogu posteno da kazu da do poboljsanja nece biti u skorije vreme i da zavrse sa tim,a ne ovako da nas vuku od nedelje do nedelje sa iscekivanjem da li ce bas ove ili neke druge nedelje ovaj forum biti poboljsan...Nadam se da cete barem jednu stvar sa liste da uradite u nekom normalnom periodu ili da cete barem reci tacno vreme do kojeg ce sve biti odradjeno..Hvala napred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos24 A mene interesuje 29.05.2007. 14:45 #20477

status: user
broj poruka: 282
STA JE BILO SA OCENJIVANJEM PRODAVACA
kao sto nam je obecano pre vise od 6 meseci.

Pozdrav

Milos

Ko ne zna, i zna da ne zna, dete je, nauci ga,
Ko zna, a ne zna da zna, spava, probudi ga,
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, kloni ga se,
Ko zna, i zna da zna, mudar je, sledi ga.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Sta bi sa poboljsanjem foruma??? 29.05.2007. 15:15 #20482

status: user
broj poruka: 9388



:: Stvarno ne mogu da razumem da admini tako olako daju obecanja koja nece ispuniti..Kad smo trazili rekli su bice,ok..Kad smo se zalili rekli su bice ,,ovog vikenda`,a sada se verovatno nece ni oglasiti...Nervira me to sto ljudi ne mogu posteno da kazu da do poboljsanja nece biti u skorije vreme i da zavrse sa tim,a ne ovako da nas vuku od nedelje do nedelje sa iscekivanjem da li ce bas ove ili neke druge nedelje ovaj forum biti poboljsan...Nadam se da cete barem jednu stvar sa liste da uradite u nekom normalnom periodu ili da cete barem reci tacno vreme do kojeg ce sve biti odradjeno..Hvala napred
::


Ljudi cime se vi zaludjujete... Njima da je stalo do foruma i da im je on glavni izvor prihoda, do sada bi bio na zavidnom nivou... Samo se nadam da ce im doci iz d.peta u glavu pre nego sto bude isuvise kasno za berzu. Naime koliko primecujem berza je imala svoj zenit u ne tako davnoj proslosti, i sada lagano interesovanje opada. Umesto da su je zadrzali u zenitu... njahm... srpska posla..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .. 29.05.2007. 15:18 #20483

status: user
broj poruka: 4506



aloha..dajte mi link gde se nalazi taj vas spisak zahteva..bas me zanima sta je toliko hitno sto bi vam toliko poboljsalo kvalitet zivota ..sobzirom koliko se zalite...
ajde uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Valjda smo do sad shvatili da nema nista od toga... 29.05.2007. 16:04 #20484

status: user
broj poruka: 2909
...Ne mogu da kazem da sam jedva cekao da dodje do promena na forumu,ali je zanimljivo zvucalo...Samo one Zeljkove fore:
`Uredu sve je ovo prihvatljivo`,
`Bice uskoro`,
`radim na tome`,
`bice sutra u toku dana`,itd.
?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Vise cenim coveka koji bi rekao ne moze/nece to da uradi nego da pravi ljude na volove...al ajde...iskreno sumnjao sam u to jos prvi put kad je rekao da radi na tome...Pretpostavio sam da je rekao koliko da nas skine sa *****.Uostalom da je stvarno radio nesto po tom pitanju bilo bi ljudski da se javio pre pokretanja ove teme i jedno `izvinite bio sam zauzet drugim stvarima` bi bilo dovoljno...

Mozda se i javi sad...bas me intersuje koju ce zvaku sad da slozi.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 29.05.2007. 17:40 #20485

status: user
broj poruka: 1574
Zbog toga sam i pokrenuo ovu temu,da bi nam iskreno rekli kada ce i da li ce uopste biti nesto od ovog foruma...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Nista !!! 29.05.2007. 18:34 #20497

status: user
broj poruka: 7761
Sta je bilo?
Pa nista, uvidevsi ovo i Machine se povukao u ilegalu, nema ga vec neko vreme.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Nista !!! 29.05.2007. 21:00 #20515

status: user
broj poruka: 4163
:: Sta je bilo
:: Pa nista, uvidevsi ovo i Machine se povukao u ilegalu, nema ga vec neko vreme
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!

Bas tako. Evo ja sam skoknuo posle nedelju dana da vidim sta se desava. Nista. Na zalost. A najverovatnije se nista novo nece ni desiti.
poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
astan Machine se povukao u ilegalu! 29.05.2007. 21:15 #20517

status: user
broj poruka: 271
Pa gde ces vece poboljsanje foruma od ovoga :)


:: Sta je bilo
:: Pa nista, uvidevsi ovo i Machine se povukao u ilegalu, nema ga vec neko vreme
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Machine se povukao u ilegalu! 29.05.2007. 21:32 #20518

status: user
broj poruka: 5696
ASTAN, you are some funny guy, aren`t you???
Haahahah...bas smo se svi ovde slatko nasmejali tvom komentaru, nemoj vise molim te, jest` da je dobro za trbusnjake ali nije zgodno za varenje...odgovor na tvoje poslednje pitanje upuceno meni tipa `Da li se salim`, odgovor je `Ne salim se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!`


M i G

:: Pa gde ces vece poboljsanje foruma od ovoga :
::
::
:: :: Sta je bilo
:: :: Pa nista, uvidevsi ovo i Machine se povukao u ilegalu, nema ga vec neko vreme
:: ::
:: :: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs