Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Jako zanimljiv filmic... Teorije zavere i ostale gluposti...
STRANA 1 OD 3  
mixer93 Jako zanimljiv filmic... Teorije zavere i ostale gluposti... 07.05.2012. 23:19 T45607

status: user
broj poruka: 4187
Mozda sad zvucim kao Phat, ali sta cu... Naisao sam na ovaj video, pa reko da podelim, mozda bude nekome interesantan...

http://www.youtube.com/watch?v=uOoR5D73Huo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Ja nisam postovao nikakve `teorije zavere`... 08.05.2012. 00:20 #416530

status: user
broj poruka: 1886
... Već REALNE stvari koje su izlazile u stranim novinama, ili događaje o kojima su napisali knjige ljudi koji su učestvovali u tim događajima.

A to što ovde ima par degenerika koji ne razlikuju REALNE novinske članke i vesti o REALNIM stvarima, koje se DOGAĐAJU ili su se DOGODILE - od nedokumentovanih i nedokazanih teorija zavere - to je samo na delu manifestacija imbecilnosti i ograničenosti `umova` tih nekoliko balkanoidnih glupaka.

Inače, zbog tih glupih skotova, za koje je sve što je kontroverzno `teorija zavere` i nešto što njihovi mozgići brže-bolje odbacuju zbog nesposobnosti da to svare i da se sa tim suoče, mi danas, kao narod, i jesmo tu gde jesmo, bedni i nikakvi, neupućeni, balavi i neobavešteni kakvi jesmo, i rade nam sve što nam rade, i što su nam radili - počev od razbijanja Juge, ratova, bombardovanja, lopovskih privatizacija, itd, itd...

Nema veze... Bitno je samo da OBAVEŠTENI i UPUĆENI ljudi među nama ćute, kako te `crybaby` GLUPE SKOTOVE među nama ne bi slučajno `uznemirili` `teorijama zavere`.

`Those who want respect - give respect.` - Anthony J. Soprano

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: 08.05.2012. 00:38 #416532

status: user
broj poruka: 4187
Nisam ja nista lose mislio...

Meni je interesantan video... :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Re: Re: 08.05.2012. 00:46 #416533

status: user
broj poruka: 1886
Nisam ni ja ništa loše prema tebi.
Samo se treba osloboditi PREČESTE I OLAKE UPOTREBE tog pojma `teorija zavere`, jer taj pojam koriste MEJNSTRIM KORUMPIRANI MEDIJI (poput milion zapadnih korporacijskih medija koji su nas demonizovali 90-tih, praktično nas oslikavajući kao kanibale) i političari kada žele da KONTROLIŠU VESTI I INFORMACIJE - to jest - da omalovaže nešto što je tačno, a što ONI ne žele da izađe u javnost i postane opšte-poznato i prihvaćeno.

ZATO je opasno previše često i OLAKO upotrebljavati pojam `teorija zavere`, jer tako MI, OBIČNI LJUDI - radimo PROTIV NAS SAMIH - a u korist onih koji bi da nastave da nas kontrolišu - strahom, dezinformacijama - ili uskraćivanjem informacija, propagandom, itd, itd...

Zar nije, na primer, čitava halabuka oko `oružja masovnog uništenja u Iraku` - isto teorija zavere - a UPRAVO `respektabilni mediji` su gurali te dezinformacije - a to oružje nikada nije pronađeno?
NE TREBA BITI GLUPA SISA, to je moja poenta. Lako je nešto omalovažiti kao `teoriju zavere` - a mnogo je teže znati nešto što drugi ne znaju, ili ne znaju dovoljno dobro.




:: Nisam ja nista lose mislio..
::
:: Meni je interesantan video... :
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: 08.05.2012. 00:55 #416535

status: user
broj poruka: 4187
Pa ipak, vidis da sam stavio smajlic na temu... Video je super, svaka cast ko je napravio... Ali nisam mislio ozbiljno kad sam napiso teorija zavere.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Re: Jako zanimljiv filmic... Teorije zavere i ostale gluposti... 08.05.2012. 02:25 #416541

status: user
broj poruka: 4420
Klip je tezak fake

U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

:: Mozda sad zvucim kao Phat, ali sta cu... Naisao sam na ovaj video, pa reko da podelim, mozda bude nekome interesantan..
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=uOoR5D73Huo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: 08.05.2012. 02:53 #416543

status: user
broj poruka: 4187
Ipak je lepse verovati u vanzemaljce! hahahhaa :P


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aleksander ... 08.05.2012. 06:26 #416551

status: user
broj poruka: 148
Nisam pogledao klip ali evo jednog dobrog klipa na ovu temu

http://www.youtube.com/watch?v=PZx2tUCB9t8

Nazalost ove prave teorije zavere su sve manje teorije a sve vise realnost. A evo i sta je rekao jedan americki kongresmen jos 1976:
“The drive of the Rockefellers and their allies is to create a one-world government combining supercapitalism and Communism under the same tent, all under their control…. Do I mean conspiracy? Yes I do. I am convinced there is such a plot, international in scope, generations old in planning, and incredibly evil in intent.” —
Congressman Larry P. McDonald, 1976


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 08.05.2012. 09:26 #416556

status: user
broj poruka: 12785
Bila tema ili ne o teoriji zavere uveć će dežurna džukela da se javi i laje :D
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Ok 08.05.2012. 09:37 #416557

status: user
broj poruka: 17084
Nije da je zvuk ispao iz sinka , nego je ovo shajze sinhronizovano ko kineski karate film.

Malo vise je ovo sve naivno...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII Re: Re: Jako zanimljiv filmic... Teorije zavere i ostale gluposti... 08.05.2012. 10:26 #416562

status: user
broj poruka: 1017
Nije fake, nego logican nastavak Call of Duty 13

:: Klip je tezak fak
::
:: U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.
::
:: :: Mozda sad zvucim kao Phat, ali sta cu... Naisao sam na ovaj video, pa reko da podelim, mozda bude nekome interesantan..
:: ::
:: :: http://www.youtube.com/watch?v=uOoR5D73Huo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Da ilustrujem PRIMEROM... 08.05.2012. 11:54 #416571

status: user
broj poruka: 1886
... ono što sam napisao u prva dva posta, a što se tiče maloumnih kretenčina na ovom forumu koji sve što je kontroverzno odmah proglašavaju za `teoriju zavere`:

MESO U PRAHU ljudskih beba u kapsulama - kao `dodatak ishrani`
`Isušeno meso mrtvih beba je sastojak u kapsulama koje se švercuju iz Kine, a služe kao `dodatak ishrani`, u cilju povećanja vitalnosti/zdravlja i seksualnog nagona... Vlasti Južne Koreje zaplenile 17500 ovakvih kapsula.`


http://abcnews.go.com/Health/chinese-made-infant-flesh-capsules-seized-korea/story?id=16296176#.T6jrTMUw024

http://www.independent.co.uk/news/world/asia/chinese-baby-flesh-capsules-prompt-customs-crackdown-in-south-korea-7720717.html

http://www.nzherald.co.nz/world/news/article.cfm?c_id=2&objectid=10804268

`The dried flesh of dead infants appears to be the not-so-secret ingredient in a health supplement that is reportedly being smuggled out of China.
The performance-enhancement pills, touted for increasing vitality and sex drive
, have been found in the luggage of tourists and in international mail, according to South Korean authorities.
They said they had confiscated nearly 17,500 of the human flesh capsules since last August, according to a report in the Wall Street Journal.`


NA PRIMER, ovakvo nešto će nekoliko GLUPIH SKOTINA sa ovog foruma ODMAH da proglase za `teoriju zavere` - jer KRETENSKE MORONČINE I NE PROČITAJU VEST/ČLANAK PRE NEGO ŠTO TO NJIHOVI MOZGIĆI ODBACE, a vest je OD JUČE - i nije je objavio bilo ko - nego američki ABC, britanski Independent i Novozelandski `Herald`... I izašla je i na Yahoo-u.


`Those who want respect - give respect.` - Anthony J. Soprano
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 08.05.2012. 14:02 #416593

status: user
broj poruka: 12785
Uff, ovo će taman dobro da mi dodje uz jutranju čašu suza siročića...
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish E phat svaka ti dala! 08.05.2012. 15:28 #416601

status: user
broj poruka: 7286
Sad mozemo da ulazimo u polemiku i mlatimo praznu slamu da li si nerd ili zaludjenik i ko te gotivi a ko ne.

Al brate da ih iskopas...., iskopas ih za medalju(kao sto naslov poruke kaze).

No i GH se svojevremeno vadio iz hipofize mrtvaca to nikad i nije bila tajna, a znajuci kako se kotiraju zenska deca kod KAneza ne bi me cudilo da tu ima necega, naravno nije moguce samo suseno, mora tu biti neka hidrodijaliza itd...

Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Re: E phat svaka ti dala! 08.05.2012. 15:33 #416604

status: user
broj poruka: 1886
Pa, valjda i jeste poenta da se iskopa nešto za šta većina nije čula, ili što nije izašlo u `poštenim` i `uvaženim` mejnstrim medijima - istim onim medijima koji lažu mase, milione i milijarde ljudi širom sveta, demonizuju čitave nacije, i lansiraju ratove i finansijske krize za potrebe njihovih akcionara ili vlasnika?
Valjda nije poenta da objavljujem nešto za šta su svi saznali, zar ne?


`Those who want respect - give respect.` - Anthony J. Soprano

:: Sad mozemo da ulazimo u polemiku i mlatimo praznu slamu da li si nerd ili zaludjenik i ko te gotivi a ko ne
::
:: Al brate da ih iskopas...., iskopas ih za medalju(kao sto naslov poruke kaze)
::
:: No i GH se svojevremeno vadio iz hipofize mrtvaca to nikad i nije bila tajna, a znajuci kako se kotiraju zenska deca kod KAneza ne bi me cudilo da tu ima necega, naravno nije moguce samo suseno, mora tu biti neka hidrodijaliza itd..
::
:: Lala 4ever!
:: http://fwd4.me/zC
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish LoL tek sad sam skontao sda sam omasio temu 08.05.2012. 15:40 #416607

status: user
broj poruka: 7286
Jeste bas je u tom poenta, slazem se.

Mada mogu ti reci jednu stvar, to ce jako tesko da se primi kod sire mase, jer su svi odreda vec posteno zaglupljeni i mozgovi su im jos za vreme osnovne prosli kroz nekoliko ciklusa centrifuge.

Jedan savet za tebe: Ceo svet polako postaje Amerika, i jedini nacin da te Amer razume i da pusti informaciju da mu prodje kroz ozracene sive celije je nacin pristupa i prezentovanja istih, a sa ovim tvojim(koji ruku na srce nije daleko od mog) neces daleko stici(opet licno iskustvo).


Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Re: LoL tek sad sam skontao sda sam omasio temu 08.05.2012. 15:48 #416608

status: user
broj poruka: 1886
:: Mada mogu ti reci jednu stvar, to ce jako tesko da se primi kod sire mase, jer su svi odreda vec posteno zaglupljeni i mozgovi su im jos za vreme osnovne prosli kroz nekoliko ciklusa centrifuge

Sad, but true.

:: Jedan savet za tebe: Ceo svet polako postaje Amerika, i jedini nacin da te Amer razume i da pusti informaciju da mu prodje kroz ozracene sive celije je nacin pristupa i prezentovanja istih, a sa ovim tvojim(koji ruku na srce nije daleko od mog) neces daleko stici(opet licno iskustvo)

Sad, maybe true.
Tužno je to što zbog MANJINE KRETENA OGRANIČENIH UMOVA, koji radije zabijaju glave u pesak BOJEĆI SE DA SE SUOČE SA REALNOSTIMA SUROVOG I NEPRAVEDNOG SVETA u kome svi živimo, i koji radije BEŽE OD REALNOSTI, moramo da blokiramo informacije za ostale ljude, koji bi te informacije cenili.

::`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran

Saddest of all, yet most true.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @PhatPhuck 08.05.2012. 15:54 #416610

status: user
broj poruka: 17084
I mi imamo nase lepe reci, tuzno ali istinito...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck A što se tiče `teorija zavere`... 08.05.2012. 15:59 #416612

status: user
broj poruka: 1886
... I kad se bio desio `masakr nedužnih albanskih civila u Račku` (što je bilo izgovor za bombardovanje) - sigurno je bilo u inostranstvu ljudi koji su tvrdili `ama, ljudi, Srbi nisu pobili samo žene, decu i starce Albance, kako tvrde mejnstrim mediji, nego su to bili naoružani članovi paravojne formacije, koji nisu imali uniforme, nego su bili u civilu`...

I takav čovek, bilo koji da je, koji je to tada tvrdio, SIGURNO JE BIO ETIKETIRAN I OMALOVAŽAVAN OD STRANE NEKIH GLUPIH SKOTOVA KAO `TEORETIČAR ZAVERE`.

Dok god je ljudi koji znaju nešto više nego drugi, BIĆE OKO TIH LJUDI I GLUPIH SKOTOVA KOJI ĆE NASTOJATI DA IH UĆUTKAJU I OMALOVAŽE, kako bi svoje sitne i pi*kaste mozgiće sačuvali od `uznemirujućih informacija`.


(čisto da navedem primer)

A da i ne navodim `incident/napad na američki brod u zalivu Tonkin`, koji je bio uzrok vijetnamskog rata, i SMRTI MILIONA LJUDI, za koji se danas ZNA da se nikada nije ni desio, i postoje dokumentarci na History-ju.

`Those who want respect - give respect.` - Anthony J. Soprano

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad @PhatPfuck 08.05.2012. 16:33 #416618

status: user
broj poruka: 4752

Mozes ti da budes u pravu 100% ali niko te nece shvatiti ozbiljno dokle god nastupas kao histericna psihoticna piljarica ciji se recnik sastoji samo od psovki i uvreda, zacinjeno citatom mafijasa. Ako stvarno hoces da dopres do nekoga moras da poradis na prezentaciji, ne valja ti ovo. Ili mislis da su oni koje zoves skotovima, budalama, kretenima i ostalim titulama spremni da se ponize slaganjem sa tobom. Ja razmisljam slicno tebi ali kad vidim ovakvu formu sadrzaja zgrozim se. Sredi se i kanalisi svoj bes u socijalno prihvatljiv oblik, mozda i bude neke koristi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 1+ 08.05.2012. 16:36 #416619

status: user
broj poruka: 17084
Alrad

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Re: @PhatPfuck 08.05.2012. 16:44 #416620

status: user
broj poruka: 1886
::Mozes ti da budes u pravu 100% ali niko te nece shvatiti ozbiljno dokle god nastupas kao histericna psihoticna piljarica ciji se recnik sastoji samo od psovki i uvreda, zacinjeno citatom mafijasa.

A jesi li uopšte pokušao da se staviš na moje mesto, i da razmisliš kako bi TI odgovorio kada neki moron pokušava da te omalovaži i napravi budalom - na najniži i najgluplji mogući način - BEZ DA UOPŠTE PRUŽI BILO KAKVE VALIDNE KONTRA-ARGUMENTE za tezu koju želi da ospori?

Kad sudiš o postupcima drugog čoveka, DA LI SE PRVO ZAMISLIŠ NA NJEGOVOM MESTU, i u njegovoj koži?

Što se tiče citata mafijaša... Smatraš li da taj citat nema logike? Da li ja treba da poštujem nekoga ko ni malo ne poštuje mene?


::Ako stvarno hoces da dopres do nekoga moras da poradis na prezentaciji, ne valja ti ovo

A jel` `porade na prezentaciji` debili koji mi samo upadnu na temu kako bi pozvali da se ista obriše ili zabrani, SAMO ZATO ŠTO SE NJIMA LIČNO NE SVIĐA - uskraćujući MENI slobodu govora i izražavanja?
Opet da pitam: Kad sudiš o postupcima drugog čoveka, DA LI SE PRVO ZAMISLIŠ NA NJEGOVOM MESTU, i u njegovoj koži?

Ako ja poželim da PODELIM nešto interesantno sa drugim ljudima, a neki SEBIČNI i MALOUMNI SKOT mi odmah upadne na temu i traži brisanje - IAKO JA TO ISTO NE RADIM DRUGIMA - KAKO ja da imam bilo kakvo dobro mišljenje o toj osobi?

::Sredi se i kanalisi svoj bes u socijalno prihvatljiv oblik, mozda i bude neke koristi.

Da li si primetio da se ne obraćam tako SVIM ljudima, nego samo pojedinim - UVEK SE OGRAĐUJUĆI, i ne svrstavajući SVE LJUDE u isti koš?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 08.05.2012. 17:00 #416622

status: user
broj poruka: 12785
Paranoika shvatiti ozbiljno bi bilo isto kao spuštanje na nivo budale: svi sa strane će isto da vas gledaju kao osoba sa kojom se svadjate :D

Zato don`t worry, be happy :D

http://goo.gl/pdbNt

__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Re: ... 08.05.2012. 17:01 #416623

status: user
broj poruka: 1886
:: Paranoika shvatiti ozbiljno bi bilo isto kao spuštanje na nivo budale: svi sa strane će isto da vas gledaju kao osoba sa kojom se svadjate :

Ovo je primer `onih` o kojima sam pričao... Eto kako on `radi na prezentaciji` i `pazi kako se izražava`, pa bi ja trebalo da mu titram j..a i da pazim da ga SLUČAJNO ne uvredim.
Tako je i napucao preko 8 HILJADA postova: kad nema ništa pametno da kaže, i kad nas ne smara njegovim ličnim overklokom, smara i ponižava druge da bi lečio svoje komplekse i usamljenost.

A ja, uprkos tome, NIKADA nisam pozivao da se on izbaci sa foruma, niti da mu se brišu teme.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 08.05.2012. 17:10 #416624

status: user
broj poruka: 12785
Ne brini se ti ništa, ja sam 8000 postova nabio tokom dugih godina koliko sam na ovom forumu pomogao drugima i učestvovao u raznim temama a a ne širio paranoju i pokušavao da ispiram mozak drugima.

Smešno je uopšte što povezuješ broj postova sa bilo čime, još manje sa nekim overclockom o kome ne pričam nigde na forumu ali ga samo ti vidiš kao i svoju paranoju koju neuspešno širiš jer ti se ljudi smeju i smatraju te maskotom u istom košu sa Nenikom, Lepim Saletom, Markezom itd...

Bilo vas je i biće vas. Normalni su ostali na forumu...
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 08.05.2012. 17:12 #416625

status: user
broj poruka: 4752

Treba da budes miran, pribran i pristojan bez obzira na to koliko te neko iznervira.
U suprotnom, ako se spustis na taj nivo, to lici na svadju dva deteta a na to se niko ozbiljan nece ni okrenuti. Ja po tvom nastupu cenim da nemas vise od 17 godina.

Ako ti je cilj da budes shvacen ozbiljno moras da se uzdignes iznad drugih i iznad sebe.
To je tesko, znam, ali o tome se i radi. Zrelost.

I nemoj previse potcenjivati ljude. Nisu gluvi i slepi. Imaju tv, novine i internet isto kao i ti.
I ja vidim da je u Kini nadjeno mleveno meso beba. Ali sta sad? Hoces da bacim atomsku na Kinu? Ne mogu.

Nemam. Odavno tvrdim da su Kinezi najveci prevaranti na svetu. Al` sta da im radim?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs