Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Abbyy FineReader pro v.8
STRANA 1 OD 1
gamil Abbyy FineReader pro v.8 30.05.2007. 11:50 T4564

status: user
broj poruka: 242
Pozdrav ucesnicima foruma.
Iako u sebi ma podrsku za cirilicu i latinicu, na kraju kada se snimi dokument, ne podrzava nase fontove. Da li postoji resenje za ovaj problem, ili ostaje samo verzija 7 za nase podrucje. Inace u toku obrabe, odradi sve profesionalno, ali na kraju trud je uzaludan. Da li je u pitanju podrska za nase podrucje ili konkretno (moje) neznanje u primeni programa.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Abbyy 30.05.2007. 14:24 #20560

status: user
broj poruka: 726

Licencirana verzija?Ako nije,registruj ili skini crack/serial.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst v7 ili Vucko 30.05.2007. 14:43 #20562

status: user
broj poruka: 2909
Kolega imao isti problem.Dobio je neku verziju uz skener i nije htela da eksportuje cirilicu u word...Pretpostavljam da imas isti problem kad ekspotujes su sve kockice ili neki nebulozni simboli...
Probaj prvo ako mozes da nadjes verziju 7(mislim da je ta njemu resila problem),ako ne probaj da vidis ako ima novija verzija pa skini sa neta,to je besplatan program...Takodje imas program Vucko koji moze da ti resi problem sa eksportom cirilice.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Abbyy 30.05.2007. 15:02 #20564

status: user
broj poruka: 2909
:: Licencirana verzija?Ako nije,registruj ili skini crack/serial

Skini krek ili serijal...Odma coveka teras da krsi zakon...
Sta mislis sta bi bilo kad bi svi tako koristili ilegalne programe ili jos gore OS???
:))


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Abbyy 30.05.2007. 15:50 #20566

status: user
broj poruka: 726
@DaSickSyst
Ja samo mislim da mu `licencirana verzija` omogucava cirilicni font...
Prosli put kad sam tebe poslusao i snimio neki program,morao sam da kupujem novo napajanje i graficku...




:))))

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gamil Re: Abbyy 30.05.2007. 18:12 #20571

status: user
broj poruka: 242

:: Licencirana verzija?Ako nije,registruj ili skini crack/serial

Program sam skinuo sa mininove i uz njega crakc/sn. Po instalaciji dobio ID i odradio poso do kraja. Ovlasceni distributer u BG za pomenuti program je MK Komerc.Kazu da verzija 8 podrzava nase fontove, i da radi bez problema.Gledao sam verziju 7 kod kolege koja je crck-ovana i radi super. Izgleda da je sve u registraciji i koliko je ona valjana (legalna) ili koliko je crack dobar.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Registracija 30.05.2007. 18:53 #20572

status: user
broj poruka: 726

Potrazi preko e-mule-a ili torenta,naci ces neku koja funkcionise.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gamil Za DaSickSystem 30.05.2007. 23:06 #20580

status: user
broj poruka: 242
:: Kolega imao isti problem.Dobio je neku verziju uz skener i nije htela da eksportuje cirilicu u word...Pretpostavljam da imas isti problem kad ekspotujes su sve kockice ili neki nebulozni simboli..
:: Probaj prvo ako mozes da nadjes verziju 7(mislim da je ta njemu resila problem),ako ne probaj da vidis ako ima novija verzija pa skini sa neta,to je besplatan program...Takodje imas program Vucko koji moze da ti resi problem sa eksportom cirilice
:: DaSickSyste
::
Tako je cirilica u vord kockice i kojekakve nebuloze, ali zamislite ima podrsku za hrvatski (latinica) odradjuje bez problema i ne treba nikakva korekcija teksta. Takodje srpku latinicu odradjuje 100%. U zvanicnom uputstvu koje dolazi uz njega kaze da se iz verzije 7 uradi export dictionaries cirilica negde na racunaru i onda import u verziju 8. Mozda sam bio los u opisu navedene radnje, ali Vama sigurno nece biti problem da razumete sta sam hteo da kazem. Samo dok dodjem do nekog od kolega koji ima ver.7 pokusacu to da odradim i javicu na forumu da li to prolazi. Ponavljam u njihovom zvanicnom uputstvu to tvrde.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
todicn Sedmica 31.05.2007. 10:06 #20599

status: user
broj poruka: 18
Evo drugar ovde ima sedmicu i radi cirilicu ko zmaj (Abby su pisali rusi :)

Kupi negde (halo oglasi, naci ce se jos neki zivi pirat verovatno :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gamil Re: Sedmica 31.05.2007. 14:36 #20614

status: user
broj poruka: 242

:: Evo drugar ovde ima sedmicu i radi cirilicu ko zmaj (Abby su pisali rusi :
:: Kupi negde (halo oglasi, naci ce se jos neki zivi pirat verovatno :

Naterana i osmica da rai kao zmaj. Cita i snima cirilicu kao lektor.
Pozdrav svima koi su se ukljucili u ovaj forum
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs