Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
VOLAN ACME MONZA,IMA LI ISTA BOLJE DO 45 EVRA ?
STRANA 1 OD 1
Milunka VOLAN ACME MONZA,IMA LI ISTA BOLJE DO 45 EVRA ? 23.05.2012. 17:06 T45835

status: user
broj poruka: 1626
Planiram da kupim volan, i zaista nasao sam dosta dobrih modela do nekih 35 evra,medjutim ovaj acme me je najvise privukao..Prvenstveno sto je na popustu inace je cena oko 80 evra bila.

Ima ugao okretanja od 270 stepeni,ima FF, izrada je ODlicna za ovu cenu, aluminijumske pedale, 15 dugmica,s`tim sto su 4 pozadi pored leptirova.

CAK ima drzac za krilo,pa moze lepo da se igra i iz fotelje ...

Evo jednog review-a , jeste na madjarskom,al vidi se kakav je i sta moze...

http://www.youtube.com/watch?v=n94luMAmJzo




asus p7p55d-e & intel i7 860/`Gainward` gtx470- referentna cista nvidia :-)/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/ssd patrior 60gb + samsung f4 2tb.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Evo sta sam jos gledao... 23.05.2012. 17:06 #419208

status: user
broj poruka: 1626
Ovo je dosta popularan THRUSTMASTER volan...

http://www.itsvet.com/proizvod/thrustmaster-universal-challenge-5-in-1-pc-ps2-pc3-gamecube-wii/comp_comp_gamewheel/200/87

Zatim ovaj Logitech nije losh,mada je ranije kostao 3500 dinara... Tako da mi je malo sumnjicav,a i davno je izasao...
http://www.itsvet.com/proizvod/logitech-formula-vibration-feedback-wheel-963339-0914/comp_comp_gamewheel/31/1

Takodje gledao sam i neke canyon modele, i saitek, mada me brinu prvenstveno DRAJVERI, zatim KValitet izrade,nebih da mi se volan kroz neko kratko vreme raspadne...

A i gotivni su mi imitacije koze, i aluminijum, to ipak daje malo bolji osecaj...

asus p7p55d-e & intel i7 860/`Gainward` gtx470- referentna cista nvidia :-)/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/ssd patrior 60gb + samsung f4 2tb.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Inace do sad nisam imao VOLAN, 23.05.2012. 17:10 #419210

status: user
broj poruka: 1626
Niti imam preterano iskustva sa njima, ali dozu realizma i doziranja gasa kao i okretanja volana vise sa Dzojstikom nemogu da dobijem...

Takodje bitno mi je da volan ima Force Feedback,da vraca volan, i da mi pruza otpor u krivinama i sto brze vozim,mislim da bi dosta dodalo realizmu...

Vibracija mi NIJE POTREBNA, i ne zelim da mi se trese sto... Za to mi sluzi Vufer...


asus p7p55d-e & intel i7 860/`Gainward` gtx470- referentna cista nvidia :-)/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/ssd patrior 60gb + samsung f4 2tb.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 mali off 23.05.2012. 17:11 #419211

status: user
broj poruka: 17084
Da li si ikada koristio opciju PROMENI?

Inace, meni deluje kao ok kupovina pogotovo za tu cenu, govorim o acme.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: mali off 23.05.2012. 17:13 #419212

status: user
broj poruka: 1626
A jesam, ali nebi da pravim ogroman jedan post,sumnjam da bi ljudi sve procitali i videli...

Bolje mi se cini ovako ....


asus p7p55d-e & intel i7 860/`Gainward` gtx470- referentna cista nvidia :-)/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/ssd patrior 60gb + samsung f4 2tb.

:: Da li si ikada koristio opciju PROMENI
::
:: Inace, meni deluje kao ok kupovina pogotovo za tu cenu, govorim o acme
::
:: Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Gh
:: Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MH
:: GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-1
:: MBO:AM3+ Asus M5A9
:: Case:CoolerMasterElite43
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: CpuCooler:TitanVanes
:: Mis: Mx51
:: Dell 22
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: mali off 23.05.2012. 17:15 #419213

status: user
broj poruka: 1626
Pa sinoc sam par sati proveo u pregledanju volana, i sad , ovaj acme mi se cini kao savrsen volan po toj ceni :-)

Logitech mi nekako preskup za ono sto nudi, ali sa druge strane znam da sto se tice ovakvih rekvizita su jedni od najboljih, i imaju dobre drajvere...

E sad ima tu izuzetaka,ali u svakom slucaju , nebih dao vise od 5000 dinara nema sanse :-)


asus p7p55d-e & intel i7 860/`Gainward` gtx470- referentna cista nvidia :-)/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/ssd patrior 60gb + samsung f4 2tb.

:: Da li si ikada koristio opciju PROMENI
::
:: Inace, meni deluje kao ok kupovina pogotovo za tu cenu, govorim o acme
::
:: Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Gh
:: Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MH
:: GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-1
:: MBO:AM3+ Asus M5A9
:: Case:CoolerMasterElite43
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: CpuCooler:TitanVanes
:: Mis: Mx51
:: Dell 22
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka evo da i linkujem acme :) 23.05.2012. 17:19 #419215

status: user
broj poruka: 1626
http://www.itsvet.com/proizvod/acme-monza/comp_comp_gamewheel/476/47


asus p7p55d-e & intel i7 860/`Gainward` gtx470- referentna cista nvidia :-)/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/ssd patrior 60gb + samsung f4 2tb.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius re 23.05.2012. 17:28 #419216

status: user
broj poruka: 4420
Logitech formula Force Ex
http://www.logitechshop.rs/logitech-formula-force-ex

Moj prijatelj ga ima i volance je stvarno do jaja i vredi svake pare (narocito sto se tice montiranja/demontiranja)
Inace, da mi je dao mu prodam volan Genius Twin Wheel, koriscen 2-3 puta (koji je u nekim stvarima cak i zgodniji od Logitecha) i za njega trazi 25 evra (kosta oko 40-50 nov)
Ako te zanima javi se na mail

U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura Moj iskreni savet 23.05.2012. 20:00 #419235

status: user
broj poruka: 268

ti je da se manes tih jeftinih kineskih zajebacnija koje su mozda primamljive na oko, ali se u realnosti pokazuju kao tesko djubre. Imao sam jedan slican pre koju godinu, i forcefeedback mu je bio prilicno slab, i generalni kvalitet izrade je bio jako los, sve je krckalo. I primetih nesto na tom testu koji si poslao, papucice su veoma male i noge coveku daleko prelaze preko njih. Imao sam taj Logitech Formula Vibration koji si spomenuo, i bo sam jako zadovoljan. Nema silu otpora, ali je kvalitet izrade na zavidnom nivou. Prodao sam ga nedavno i na Limundu pazario polovan Logitech Formula Force Ex, sa kojim sam apsolutno odusevljen. Stravicno dobar forcefeedback, jako kvalitetna izrada, guma na volanu od koje ne proklizavaju ni najznojavije ruke, fenomelan sistem pricvrscivanja za sto ( samo dva srafa koja sjajno rade posao, nikakve slabe stege i vakuumske gumice ), i sto je mozda najvaznije, jako dobra softverska podrska, volan radi na svim mogucim sistemima bez ikakvih problema. Papucice takodje sjajne, jako kvalitetna plastika, pozicionirane su kao u pravim kolima i imaju otpor koji stvarno podseca na pravu stvar. U prodaji vise nema jeftinih Logitech volana, to je problem. Imas samo onaj G27, a za te pare koje bi za njega dao, mozes da uzmes polovnog golfa dvojku. Tako da ti ja savetujem da nadjes na Limundu, Kupindu ili KupujemProdajem, prodaju ljudi jako ocuvan Formula Force Ex za 30, 40 evra. Neces se pokajati.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: Moj iskreni savet 24.05.2012. 01:53 #419289

status: user
broj poruka: 1626
Ti iskreno verujes da se Logitech g27 sklapa u Nemackoj tajnoj fabrici, u izradi od titanijuma koji ce raditi vecno ? :-)

Mala sala , ali kao i logitech i 99% sadrzaja naravno,sve zivo se danas radi u kini...


asus p7p55d-e & intel i5 750 @ 4ghz/`Gainward` gtx470- referentna cista nvidia :-)/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/ssd patrior 60gb + samsung f4 2tb.Samsung F2380. audio- Pioneer A9, dayens Premium monitori, vufer JBL sub 135.

::
:: ti je da se manes tih jeftinih kineskih zajebacnija koje su mozda primamljive na oko, ali se u realnosti pokazuju kao tesko djubre. Imao sam jedan slican pre koju godinu, i forcefeedback mu je bio prilicno slab, i generalni kvalitet izrade je bio jako los, sve je krckalo. I primetih nesto na tom testu koji si poslao, papucice su veoma male i noge coveku daleko prelaze preko njih. Imao sam taj Logitech Formula Vibration koji si spomenuo, i bo sam jako zadovoljan. Nema silu otpora, ali je kvalitet izrade na zavidnom nivou. Prodao sam ga nedavno i na Limundu pazario polovan Logitech Formula Force Ex, sa kojim sam apsolutno odusevljen. Stravicno dobar forcefeedback, jako kvalitetna izrada, guma na volanu od koje ne proklizavaju ni najznojavije ruke, fenomelan sistem pricvrscivanja za sto ( samo dva srafa koja sjajno rade posao, nikakve slabe stege i vakuumske gumice ), i sto je mozda najvaznije, jako dobra softverska podrska, volan radi na svim mogucim sistemima bez ikakvih problema. Papucice takodje sjajne, jako kvalitetna plastika, pozicionirane su kao u pravim kolima i imaju otpor koji stvarno podseca na pravu stvar. U prodaji vise nema jeftinih Logitech volana, to je problem. Imas samo onaj G27, a za te pare koje bi za njega dao, mozes da uzmes polovnog golfa dvojku. Tako da ti ja savetujem da nadjes na Limundu, Kupindu ili KupujemProdajem, prodaju ljudi jako ocuvan Formula Force Ex za 30, 40 evra. Neces se pokajati
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: Moj iskreni savet 24.05.2012. 01:55 #419290

status: user
broj poruka: 1626
Nadjoh isti volan ko sto si pazario , samo covek mi nista ne rece kolko je star,garancija je kaze istekla, tako da mi je malo sumnjicav...

Al raspitacu se...

asus p7p55d-e & intel i5 750 @ 4ghz/`Gainward` gtx470- referentna cista nvidia :-)/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/ssd patrior 60gb + samsung f4 2tb.Samsung F2380. audio- Pioneer A9, dayens Premium monitori, vufer JBL sub 135.

::
:: ti je da se manes tih jeftinih kineskih zajebacnija koje su mozda primamljive na oko, ali se u realnosti pokazuju kao tesko djubre. Imao sam jedan slican pre koju godinu, i forcefeedback mu je bio prilicno slab, i generalni kvalitet izrade je bio jako los, sve je krckalo. I primetih nesto na tom testu koji si poslao, papucice su veoma male i noge coveku daleko prelaze preko njih. Imao sam taj Logitech Formula Vibration koji si spomenuo, i bo sam jako zadovoljan. Nema silu otpora, ali je kvalitet izrade na zavidnom nivou. Prodao sam ga nedavno i na Limundu pazario polovan Logitech Formula Force Ex, sa kojim sam apsolutno odusevljen. Stravicno dobar forcefeedback, jako kvalitetna izrada, guma na volanu od koje ne proklizavaju ni najznojavije ruke, fenomelan sistem pricvrscivanja za sto ( samo dva srafa koja sjajno rade posao, nikakve slabe stege i vakuumske gumice ), i sto je mozda najvaznije, jako dobra softverska podrska, volan radi na svim mogucim sistemima bez ikakvih problema. Papucice takodje sjajne, jako kvalitetna plastika, pozicionirane su kao u pravim kolima i imaju otpor koji stvarno podseca na pravu stvar. U prodaji vise nema jeftinih Logitech volana, to je problem. Imas samo onaj G27, a za te pare koje bi za njega dao, mozes da uzmes polovnog golfa dvojku. Tako da ti ja savetujem da nadjes na Limundu, Kupindu ili KupujemProdajem, prodaju ljudi jako ocuvan Formula Force Ex za 30, 40 evra. Neces se pokajati
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: re 24.05.2012. 01:56 #419291

status: user
broj poruka: 1626
Hvala na ponudi, genius ipak ne bih ...


asus p7p55d-e & intel i5 750 @ 4ghz/`Gainward` gtx470- referentna cista nvidia :-)/2x4gb exeleram black s. 1600 cl9/ssd patrior 60gb + samsung f4 2tb.Samsung F2380. audio- Pioneer A9, dayens Premium monitori, vufer JBL sub 135.

:: Logitech formula Force E
:: http://www.logitechshop.rs/logitech-formula-force-e
::
:: Moj prijatelj ga ima i volance je stvarno do jaja i vredi svake pare (narocito sto se tice montiranja/demontiranja
:: Inace, da mi je dao mu prodam volan Genius Twin Wheel, koriscen 2-3 puta (koji je u nekim stvarima cak i zgodniji od Logitecha) i za njega trazi 25 evra (kosta oko 40-50 nov
:: Ako te zanima javi se na mai
::
:: U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micacica Akakav je ovaj volan? 24.05.2012. 09:17 #419314

status: user
broj poruka: 46
Lici mi na formulu force ex, ali ovaj je po logiju kao za PS3 a kad sam otisao na sajt vidim da ima da se skinu drajveri za win7? zna li neko nesto o ovom volanu?

http://www.logitech.com/en-us/441/272?hub=1&tabs=1,3,2,4,5§ion=overview
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kuvar uzmi ovo 24.05.2012. 10:04 #419317

status: user
broj poruka: 98
testirao sam ga, sve u svemu odusevio me je za te novce a daleko ispred konkurencije je, mozda jedino gore navedeni logi formula force ex mu moze parirati, jedina mana u odnosu na njega je sto nema stegice vec gumice ali koje za razliku od drugih krs proizvodjaca odlicno rade svoj posao, opet sa druge strane ima i leptire a i manuelni klasican sekvent menjac sa desne strane dok logi force ex nema, ovo je taj volan:

http://www.itsvet.com/tekst/canyon-cng-gw4/5933/


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z +1 za Force EX 24.05.2012. 10:22 #419318

status: user
broj poruka: 1620
Već nekoliko godina ga imam, svašta sam igrao, radi kao prvog dana....pre njega sam imao Formula GP, godinama me služio...
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura @milunka 24.05.2012. 14:15 #419341

status: user
broj poruka: 268

ne brini ako nema garanciju, ja sam uzeo taj Formula Force Ex volan koji je bio star dve godine, bez garancije, i radi fenomenalno. Izdrzljiva je to sprava, Logitech je tata u tom sektoru. Mozes se izivljavati na njemu godinama, i radice ti kao prvog dana. Za sve ove ostale volane koji su ovde navedeni, to se ne moze reci. A ako ti je budzet do 5000 dinara, mozes na pomenutim sajtovima naci za te pare i Logitech Momo volan. Tek sa njim se neces zajebati. Koliko god da je star, nema veze, to je vrhunski kvalitet. Od volana samo Logitech zaista vredi, barem kod nas, napolju ima boljih, poput Fanateca i Thrustmastera t500rs, ali to je vec zanimacija za bezobrazno bogate.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filipos ... 24.05.2012. 14:23 #419343

status: user
broj poruka: 123
Miunka kao vlasnik jednog MOMO volana mogu ti reci da ako naidjes na njega da ga nikako ne propustis kupiti. Vredi svaki dinar. Jbg nije g25/27 ali je je osecaj fantastican za ulozene pare.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Vidi dal ovde ima 24.05.2012. 14:38 #419344

status: user
broj poruka: 4420
http://goo.gl/FTDkE
On bese ovde kupio, mada je proslo podosta od tad...

U gluposti sveta blista mudrost Svevišnjeg. Zato mudrac ponizno gleda na glupaka.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs