Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Uvodenje ADSL SEVERNO BACKI OKR.
STRANA 1 OD 1
dant Uvodenje ADSL SEVERNO BACKI OKR. 02.06.2007. 13:05 T4590

status: user
broj poruka: 6

Cao svima!
Imam jedno pitanje:podneo sam zahtev pre sedam meseci u `TELEKOMU`za uvodenje ADSL.Ja zivim u jednom selu Stapar pokraj Sombora pa me interesuje kad ce poceti uvodenje adsl u mom regionu!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC hmm 02.06.2007. 14:06 #20826

status: user
broj poruka: 9384

Plasim se da ces za to morati da pitas upravo - TELEKOM.
Jedino oni to znaju... I Bog je u dilemi :))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 02.06.2007. 15:12 #20833

status: user
broj poruka: 568
u Brusu, podno Kopanik planine, cekali su da se prijavi 150 ljudi pa tek onda uveli ADSL i to je trajalo nekoliko meseci i sad skoro uvedose jer im se valjda ne isplati da rade centralu za manje od 150 prikljucaka

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf ADSL 02.06.2007. 22:54 #20858

status: user
broj poruka: 1470
I ja živim u Ledincima selo pokraj NS-a i podneo sam zahtev davno još i neverujem da će mi ga ikada uvesti jer mislim da sam ja jedini koji je podneo zahtev iz tog mesta,ko će od čiča da koristti ADSL.Jedino ti preostaje da tražiš neke veze u Telekomu ili nađi par drugova pa popunite anketu navedenu dole pa ako vide da vas ima dosta možda vam i uvedu ADSL.
http://www.telekom.nadlanu.com/adsl/adsl.aspx?ac=solo&br=4
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dant taj adsl 03.06.2007. 18:37 #20919

status: user
broj poruka: 6

Ma ima nas sigurno preko 100 koji su podneli zahtev.
Ja neznam ali mislim da bi Telekom mogao svake nedelje po jednu centralu da resi.
Oni samo rade beograd.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: taj adsl 03.06.2007. 19:16 #20920

status: user
broj poruka: 568

Licence to kill

::
:: Ma ima nas sigurno preko 100 koji su podneli zahtev
:: Ja neznam ali mislim da bi Telekom mogao svake nedelje po jednu centralu da resi
:: Oni samo rade beograd
::

naravno da se beograd i novi sad rade prvi i naravno da ce odatle sve poceti jer je tu najvece trziste... ja mislim da je ova ovde tema bespredmetna diskusija jer odgovor na ono sto tebe zanima neces naci na ovom forumu vec pitaj telekom... a to da svake nedelje rese po jednu centralu predlozi njima a ne nama jer mi smo obicni smrtnici kao i ti
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs