Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Predlog za kafanu...
STRANA 1 OD 1
dragojlo2 Predlog za kafanu... 04.06.2007. 10:54 T4607

status: user
broj poruka: 718

...elem,nakog nekih dogadjaja u kojima sam i ja ucestvovao i koristio neprikladan recnik, zbog cega se ovom prilikom izvinjavam svima , zelim da dam perlog o otvaranju virtuelne kafane u pc berzi ,koja ce funkcionisati kao mesto za prepirku, hvaljenje,pljuvanje itd , a nece smarati ostale clanove foruma...
Da bi sve ovo dobilo i pravi smisao savetujem da se poruke postovane u kafani ne prikazuju na spisku najnovijih...
Takodje nije na odmet i razmisliti o prikazu trenutno prisutnih clanova na berzi (posebno u kafani) kao sto to ima ES forum...`Ajd u zdravlje!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Predlog za kafanu... 04.06.2007. 13:06 #20967

status: user
broj poruka: 9388


::
:: ...elem,nakog nekih dogadjaja u kojima sam i ja ucestvovao i koristio neprikladan recnik, zbog cega se ovom prilikom izvinjavam svima , zelim da dam perlog o otvaranju virtuelne kafane u pc berzi ,koja ce funkcionisati kao mesto za prepirku, hvaljenje,pljuvanje itd , a nece smarati ostale clanove foruma..

E PREDLOG JE NAJBOLJI DO SADA! Moze biti u u okviru nekog chata (brzih poruka)

:: Da bi sve ovo dobilo i pravi smisao savetujem da se poruke postovane u kafani ne prikazuju na spisku najnovijih..

To bi bilo super, ako bi je iko u tom slucaju i posecivao :))


:: Takodje nije na odmet i razmisliti o prikazu trenutno prisutnih clanova na berzi (posebno u kafani) kao sto to ima ES forum...`Ajd u zdravlje

To moze, ali i nije neophodno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso :: 04.06.2007. 13:16 #20968

status: user
broj poruka: 584

Ako ljudi u crnom prihvate predlog,
mislim da to mozemo da ocekujemo vec 2012. godine.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja Re: :: 05.06.2007. 12:44 #20999

status: user
broj poruka: 299

:: Ako ljudi u crnom prihvate predlog
:: mislim da to mozemo da ocekujemo vec 2012. godine
::

Sto ti stalno toliko zurish???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 evo da obrazlozim... 05.06.2007. 15:35 #21012

status: user
broj poruka: 718
...poruke koje bi bile postovane u kafani ne bi trebalo da de objavljuju da ne bi doslo do toga da neko nesto procita i li vidi sto nije hteo...U principu u kafani bi spika bila liberalnija i manje u rukavicama i svako bi tamo bio na sopstvenu odgovornost bez brisanja postova...
A fora sa prisutnim clanovima je sto bi se odmah videlo ko je tu pa se pridruzi ako hoces ili iskuliraj ako te neko nervira.
Kafana ne bi bila za chat u klasicnim smisluvise kao konferencija (madaje i to chat,ala kenjam da prostite) jer bi svako mogao da se upusti u debatu , svadju i sl.,a naravno po napustanju kafane ,na forumu vlada tolerancija i uzdrzanost (k`o Englezi).
Naravno ,ako se vecina slozi kafana bi mogla i da ima svoja pravila,ali ja vishe volim anarho liberalizam...E pa tako...`Ajd u zdravlje!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman re 05.06.2007. 17:24 #21020

status: user
broj poruka: 1111
a kako resiti placanje tura, cascenje, zdravice i ostalo
kad je vec virtuelna, da ne kazem cyber, kafana, onda mora biti i neke virtuelne cuge
html pivo, http spricer i ,recimo, flash vinjak
i sve `ladno kao najhladniji cpu
mala zeza

dobar ti je predlog
aj uzdravlje


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 E , a je li frka da se napravi tako nesto?... 05.06.2007. 19:41 #21029

status: user
broj poruka: 718
...Ovo pitam ljude koji su u poslu ,admin-e , sys op-e itd i koji su resursi potrebni za tako nesto? mislim na snagu servera...Tj da li bi kafana morala da se hostuje ovde ili da postoji link ka njoj odavde , ako se Zeljko slozi naravno ,nesto kao podruznica ili sl.U principu nije ni bitna kafana vec bilo sta sl. teatar ,arena,bazen ...`Ajd u zdravlje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs