Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Kako vratiti izbrisane slike sa SD kartice fotoaparata?
STRANA 1 OD 1
chess Kako vratiti izbrisane slike sa SD kartice fotoaparata? 05.06.2007. 13:37 T4614

status: user
broj poruka: 2
Dakle, problem je jednostavan (za resenje ne znam), treba da uradim recovery izbrisanih slika sa SD kartice sa fotoaparata. Slike su izbrisane na samom aparatu, ako je to uopste bitno, i nisu presnimljene novim.Ako neko zna kojim programom i kako bio bih zahvalan.

Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 05.06.2007. 13:45 #21003

status: user
broj poruka: 3529
Ja sam neke stvari vracao sa flesa, pa mislim da bi ti pomoglo i za karticu.
U pitanju je program: `External Drive Recovery`
Program je nekih 5mb i mozes ga naci na netu!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Demetra re 05.06.2007. 14:50 #21008

status: user
broj poruka: 38
evo ti link i skini program. jedino sto neces moci da vratis bas sve slike na zalost, ali barem neke ce biti spasene :)
pozzz

http://download.pcinspector.de/pci_de_smartrecovery.exe

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Re: 05.06.2007. 16:22 #21014

status: user
broj poruka: 327
Undelete, Easy Recovery Pro.....
Vrlo jednostavni za koriscenje i besplatni.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gamil Re: Kako vratiti izbrisane slike sa SD kartice fotoaparata? 05.06.2007. 17:44 #21023

status: user
broj poruka: 242
Recover My Files


:: Dakle, problem je jednostavan (za resenje ne znam), treba da uradim recovery izbrisanih slika sa SD kartice sa fotoaparata. Slike su izbrisane na samom aparatu, ako je to uopste bitno, i nisu presnimljene novim.Ako neko zna kojim programom i kako bio bih zahvalan
::
:: Hvala.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Demetra re 05.06.2007. 20:35 #21033

status: user
broj poruka: 38
http://download.pcinspector.de/pci_de_smartrecovery.exe

kao sto sam vec napisala skini sa neta ovaj program, instaliraj, potom stavi karticu u citac i pokreni program. one ce sve fotke koje pronadje da ti snimi na komp. ali ne moze bas sve da povrati. meni se deilo da sam slucajno formatirala pogresnu karticu i uz pomoc tog programa sam uspela da vratim neke, pa cak i stare fotke koje sam slikala mesecima pre toga :))
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
chess re:Demetra 06.06.2007. 10:54 #21056

status: user
broj poruka: 2

Hvala, Demetra, probacu, kartica je bila puna, tako da ce verovatno vratiti bas one slike koje treba da vrati, tebi je vratio i neke starije jer nove nije snimao preko njih.Bitno mi je da sam aparat brise sam sadrzaj SD kartice tek kada slika novu sliku, a ne kada mu kazes da izbrise, dakle kao i HDD.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bejta kako vratiti izbrisane slike sa SD kartice fotoaparata? 05.02.2012. 17:57 #396379

status: user
broj poruka: 2



kako da popravim ostecene slike sa mikro sd kartice,ako neko moze da mi kaze i ujedno pomogne??? hwala u napred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus Re: kako vratiti izbrisane slike sa SD kartice fotoaparata? 05.02.2012. 18:25 #396381

status: user
broj poruka: 4054

googl JPEG Recovery

::
::
::
:: kako da popravim ostecene slike sa mikro sd kartice,ako neko moze da mi kaze i ujedno pomogne??? hwala u napred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bejta kako vratiti izbrisane slike sa SD kartice fotoaparata? 08.02.2012. 20:11 #397449

status: user
broj poruka: 2
i onda cu da popravim slike....jel?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 08.02.2012. 21:42 #397462

status: user
broj poruka: 4054

JPEG recovery sluzi za popravku JPEG fajlova (SLIKA) ukoliko je header pukao ..

nemoj ocekivati da ti vrati pola nedostajuce slike jer to nemoze ni jedan program !!

ovo moze da reparira fajl tako da bude citljiv za programe ..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
slavkon vraćanje obrisanih fotki 08.02.2012. 22:29 #397474

status: user
broj poruka: 2

PC Inspector smart recovery
super program za slike...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BokiDaca Vracanje obrisanih slika 04.03.2013. 12:39 #480380

status: user
broj poruka: 2
Ja sam uspela da povratim slike, ali kada hocu da ih sacuvam, trazi mi nekakav kod, da li neko zna gde mogu naci taj kod?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Kako vratiti izbrisane slike sa SD kartice fotoaparata? 04.03.2013. 15:17 #480406

status: user
broj poruka: 18940
ima jedan fenomenalan Linuxov programcic napravljen i za windows, zove se TestDisk, jedino njega mogu da priznam pored GetDataBack.


:: Dakle, problem je jednostavan (za resenje ne znam), treba da uradim recovery izbrisanih slika sa SD kartice sa fotoaparata. Slike su izbrisane na samom aparatu, ako je to uopste bitno, i nisu presnimljene novim.Ako neko zna kojim programom i kako bio bih zahvalan
::
:: Hvala.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Kod 04.03.2013. 16:11 #480433

status: user
broj poruka: 1327
Taj `kod` je krek za taj program, trebaće neki free. Slike nisu povraćene dok ih ne prebaciš negde. Upotrebi neki od ovih savetovanih programa, nisi ni navela sa kojim programom si pokušavala.
Evo probaj ovaj, on je baš za slike :
http://www.majorgeeks.com/Photo_Recovery_d5426.html
Ovaj isto tako free i prilčno je dobar.
http://www.majorgeeks.com/Recuva_Portable_d5514.html

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BokiDaca Kod 04.03.2013. 18:30 #480460

status: user
broj poruka: 2
Photo Rescue Expert PC Demo . Preko ovog programa sam uspela da povratim slike ali kada treba da ih sacuvam , traze pasvord key .. Slike ne mogu nigde da prebacim jer mi traze kod.. Usla sam ovde gde si rekao-la reci mi gde tacno da idem? Ajde ovaj drugi ..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs