Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
XBOX 360 i HDD
STRANA 1 OD 1
solaja777 XBOX 360 i HDD 21.06.2012. 11:03 T46324

status: user
broj poruka: 3277

Posto me smorio IB kupio sam konzolu xbox 360, ono sto me interesuje : ukoliko dokupim HDD za xbox 360 da li na HDD od xbox-a mogu prebaciti muziku i filmove sa racunara i kako? Hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Valheru 21.06.2012. 15:26 #426356

status: user
broj poruka: 750
Jedino da JTAG-ujes XBOX :)


...i pored sveg spida koji je uzimao, svih zaokreta i prečica kojima je išao u Noćnom Gradu, još je u snu video matricu, blistave rešetke logike kako se šire u bezbojnoj praznini.....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: 21.06.2012. 17:21 #426374

status: user
broj poruka: 3277
necu jtag , znaci ipak ne moze, pa ok, ne uzimam hdd i to je to.... mislio sam da nece biti problema ali ako je tako ok...


konzolu sam uzeo kako bih kupovao samo orginale koji su skuplji od orginala za PC , pouzdano znam da igre za xbox dolaze u celofanu a za pc kako koja, zato i hocu skuplje da platim igru, nece mene wlada zeznuti .)

Naravno salim se .)



:: Jedino da JTAG-ujes XBOX :
::
::
:: ...i pored sveg spida koji je uzimao, svih zaokreta i prečica kojima je išao u Noćnom Gradu, još je u snu video matricu, blistave rešetke logike kako se šire u bezbojnoj praznini.....
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 21.06.2012. 17:55 #426384

status: user
broj poruka: 4054

moze preko usb flash-a .. copy paste ..

koji si hdd mislio ? .. nemozes bilo koji .. mora hdd za xbox360 ili neke serije WD-a koje hddhacker moze da prepravi ..

takodje ako izvadis hdd iz xbox-a i spojis na komp .. xbox ga vise nece videti !!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 snadjoh se, mozda nekom bude od koristi 21.06.2012. 23:43 #426499

status: user
broj poruka: 3277
Imam HDD WD mybook u njega sam ubacio wd 640gb black, na vreme sam bekapovao sve bitnije stvarcice, povezao sam hdd preko usb-a sa xbox konzolom i sa konzole formatirao hdd, potom sam hdd povezao sa laptopom (win XP) i na njega kopirao muziku, slike , filmove-crtace za decu, hard sam ponovo povezao sa konzolom
i sve radi ki podmazano,) ono sto mi se ne dopada je fat32 fajl sistem tako da ne mogu prebaciti vellike fajlove na hdd .( i xbox ne trpi vise particija - tj ne vidi u tom slucaju hdd.(

pozzz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Valheru 22.06.2012. 14:28 #426637

status: user
broj poruka: 750
iskreno, vise ti se isplati da odradis JTAG/RGH nego da se bahces sa rezanjem igrica ili modovanjem WD hardova, kako zbog ustede kinte na duze staze tako i zbog funkcionalnosti i modovanja samog XBox-a posle JTAG-a.


...i pored sveg spida koji je uzimao, svih zaokreta i prečica kojima je išao u Noćnom Gradu, još je u snu video matricu, blistave rešetke logike kako se šire u bezbojnoj praznini.....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: 22.06.2012. 22:10 #426743

status: user
broj poruka: 3277
Konzola nije fleshovana a da li moze ne znam, kazu mora da se otvori, znam da je za duze staze od flesha bolje JTAG/RGH, Kad bih odradio JTAG/RGH da li bih mogao na orginalnom xbox hardu kopirati filmove, muziku, slike itd.... a da ne vadim hard iz xbox-a?



:: iskreno, vise ti se isplati da odradis JTAG/RGH nego da se bahces sa rezanjem igrica ili modovanjem WD hardova, kako zbog ustede kinte na duze staze tako i zbog funkcionalnosti i modovanja samog XBox-a posle JTAG-a
::
::
:: ...i pored sveg spida koji je uzimao, svih zaokreta i prečica kojima je išao u Noćnom Gradu, još je u snu video matricu, blistave rešetke logike kako se šire u bezbojnoj praznini.....
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646144.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs