Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Anarhija rulzz
STRANA 1 OD 1
Oglasnik Anarhija rulzz 07.06.2007. 17:18 T4635

status: user
broj poruka: 726

Protekle (mucne) noci smo imali priliku da se uvjerimo u moc AdobeR-a.Za `vladapsd` koji je postavio temu - ne treba ti bolji pokazatelj efekta virusa od jednostavnog copy - paste cjelokupnog posta u tvoj (drugov) seminarski rad...

Prije nekoliko nedelja,kada sam postavio temu `APEL` (http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4308&forid=2&katid=1),u kojoj sam pozvao ucesnike foruma da odole izazovu bespotrebnih replika i rasprava,zacinjenih uvredama iz bogate kulturne palete nasih naroda i narodnosti,ucinilo mi se da smo postigli elementarnu saglasnost i da ce slicne situacije,ako ne nestati,onda postati redje.Nazalost,pogrijesio sam,a sto je najgore - ni sam nijesam odolio iskusenju da `upadnem u vatru`.Zato se izvinjavam MalomAbneru,a od Zmajka i Machine-a,kao zrelih i razumnih osoba,ocekujem da okoncaju ruznu i nepotrebnu svadju.

PS

Glupo je ulaziti u raspravu i otvoreni sukob...
To se resava na tradicionalan nacin - pozoves `prijatelja` u lov.Kako mudri pisac rece - `Ubistvo u lovu ne podleze Krivicnom zakonu.Nema lova bez ubistva.To je sve nesrecan slucaj.U nasem selu,kad neko nekoga mrzi,samo ga pozove u lov.Na jednog zeca su dolazila po dva seljaka.
Odu jedno jutro u lov na divlje svinje zavadjeni Babici i Markovici.Vracaju se uvece Babici - nose jednu svinju i sve Markovice.Sta je bilo?Opalila puska slucajno.Kako jedna puska da ubije njih petoricu?Paa,isli jedan za drugim.`

Takav izlet mozemo i mi sa berze da organizujemo.Vec vidim sebe kako lezim prasnjav,u samrtnom ropcu,blijedog lica i pogleda uprtog ka DaSick - u:`DaSick,jel` da da si me slucajno pogodio?Jel` da da to nema veze sa onom raspravom o napajanjima?`
`Brate,`leba mi- mislio sam da je zirafa!Kunem ti se - kazu da su se posle NATO bombardovanja masovno pojavile u okolini Beograda.Pa,pisala je i `Zona sumraka` o tome!`
Zvuk sirene nestaje u krosnjama cetinarske sume u okolini Beograda.Jedan pogled i jedan trijumfalni osmijeh na licu:`He he.On ce mene da uci koliko 1900XTX vuce u SLI modu.Evo mu ga sad.`

PPS Ovo je samo projekcija maste devijantnog Oglasnika.DaSick i ja smo u odlicnim odnosima...
...Bas sam ga juce pozvao u lov na antilope,u blizini Apatina.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso :: 07.06.2007. 17:28 #21147

status: user
broj poruka: 584
Ma ne mozes lepim recima nista da postignes.
Neko od njih je pucao na mene danas na Terazijama.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja zanimljivo 07.06.2007. 18:02 #21148

status: user
broj poruka: 299
nista novo pod kapom virtuelnom.
net i dalje nastavlja da se krece kao da se nista na forumu nije ni desilo...
a najverovatnije se nista i nije desilo (neko negde nekad rece: `nema niceg novog pod kapom nebeskom`)

dobar lov zelim svim ucesnicima foruma...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Sta da radim 07.06.2007. 18:26 #21149

status: user
broj poruka: 1228
Kad imam poriv da stanem na stranu onog kojeg neko na bilo koji nacin vredja. Ne volim prepotentne ljude i ovde ih stvarno ima bas malo. Cak ne znam da postoji jos neko od doticne osobe koja je toliko pametna, sposobna, sta li vec da mi je naprosto neverovatno da se ista bavi zamenom kulera na grafickoj za 10e pa onda uz zamenu za stari sa podnozjem nudi to isto po ceni od 5e... Prodaje shtok od vrata za 25e, neki timer za 5e...

Toliko veliki covek... A tako niske uvrede na racun nekih ljudi koji se ne razumeju u racunare.
Prozivanje ljudi po ne znam kakvom osnovu da su vredni i pametni u odnosu na to koju su srednju i fax zavrsili...

Opet kazem - napisao sam 7 knjiga (zavrsavam sedmu) i to ne da mi stoji na polici vec za jednu izdavacku kucu, radio sam sam za ljude koji igraju golf sa Klintonom... A onda vidim nekog pacenika kako se lozi sa svim tim silnim znanjem koje koristi da zaradi 10-20e.

Zao mi je ali jednostavno ne mogu da garantujem da se nece ponoviti ista prica ukoliko vidim da se seljacina izivljava nad ljudima koji su ovde dosli da traze pomoc, a ne da budu isprozivani i to onako, napamet. Ko zna, mozda i svratim do Janka Lisjaka...

E, da... Punk`s not dead!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stcomp eh eh 07.06.2007. 18:47 #21151

status: user
broj poruka: 149
Možda bi mo hteli drugačije ipak smo mi deca majke Srbije (među šljivama) i onda su nam sve vrste svađa irasprava urođene-genetski.Doduše mi na ovakvim forumima ih dižemo na viši nivo pa je to i poyitivno recimo - bem ti GPU i CPU na primer.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 07.06.2007. 18:49 #21152

status: user
broj poruka: 726

Cinjenica je da ste obojica (vise nego) pretjerali.Ne mogu da razumijem najnize uvrede,a (ako sam razumio dobro) zakoracili ste,prilicno,u cetvrtu deceniju ...Najbolji nacin da prevazidjete sukob jeste da se ne obracate jedan drugom i - kraj price.

Obojica ste pogrijesili,ali najveci krivac je/su admin(i).Postovi spakovani u uvreda.zip,psovke.zip i pljuvacina.zip zasluzuju da se sankcionisu raspakivanjem u Recycle bin - dakle,brisanjem.Medjutim,ja sam juce skoknuo do LA,do Simon Vizental fondacije,gdje tvrde:`Mengelea smo locirali,Ajhmana smo lako uhvatili,a od vaseg admina je i MOSAD dig`o sape`.

:: Neko od njih je pucao na mene danas na Terazijam

Ja to radim suptilnije - ovog ljeta cu dobiti `Zlatnu plaketu` novosadskog Sajma za najvise zgazenih pjesaka na trotoarima...u samoodbrani.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: 07.06.2007. 19:05 #21153

status: user
broj poruka: 1228
Ja imam 27... Kakva crna cetvrta decenija...
A admin ocigledno poznaje literaturu `forum`...
Pogledaj broj pregleda poruka koje su u formi `prepucavanje`...



::
:: Cinjenica je da ste obojica (vise nego) pretjerali.Ne mogu da razumijem najnize uvrede,a (ako sam razumio dobro) zakoracili ste,prilicno,u cetvrtu deceniju ...Najbolji nacin da prevazidjete sukob jeste da se ne obracate jedan drugom i - kraj price
::
:: Obojica ste pogrijesili,ali najveci krivac je/su admin(i).Postovi spakovani u uvreda.zip,psovke.zip i pljuvacina.zip zasluzuju da se sankcionisu raspakivanjem u Recycle bin - dakle,brisanjem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Sta da radim 07.06.2007. 19:39 #21154

status: user
broj poruka: 5696
To sto se moj nalog koristi i za postovanje od strane drugova je jedna stvar, mislim na neke oglase, jer vecina toga nema veze sa mnom ja sam tu da dam infoe i eventualno preusemerim. Ali no bitnije je sto svi vide je da si ti IDIOT, znaci bolid, debil i budala. Posto, vidim da se dosta bavis mojim likom i delom, budalo, onda znaj da mi nikada ne mozes izaci na crtu, iz prostog razloga ja i ti smo nebo i zemlja!!! A te knjige koje kvazi pises i razmeces se vec 10x, i ranije. Ono trece je da nemas pojma covece sa zivotom, ja sam mladji od tebe pa te mogu rasturiti u cemu god da izaberes. Ali ti si, Zmajko, jednostavno slepcuga i to ona najprostije sorte. Ko bi drugi inace kopao i pastovao nesto sto niti je proverio niti zna o cemu prica. Toliko od mene, samo se sramotim naglabajuci sa idiotom. Stavi prst na celo i zapitaj se: jesi li ijedan post napisao da je imao veze sa tematikom i zdravim razumom. Reci su ti odmah: nisi! Zasto? Jer si, ponavljam, idiot!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posto vidim navodis adrese, da sam na tvom mestu ne bih se usudjivao dolaziti u Zemun. Znas, i ovde ima teskih bolesnika, ali su za razliku od virtuelnih izrazito opasni po fizicko zdravlje. Cuo su i an TVu...ovo je Zemun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evo, javno sam zatrazio suspenziju svog naloga. Pa mi se moze. Na srecu samo 5-6 budala postoje na ovom forumu od kojih 3 daleko prednjace. Lako se prepoznaju pa da ne navodim ponovo. U svakom slucaju ljudi za izbegavanje, i po znanju i po kulturi izrazavanja...to sto mene izbace iz takta pa se srozam na njihov nivo je moja retka slabost koju pokusavam odstraniti. Eto, mog apela: cuvajte se Zmajka, mrlje i ddragoljuba, iako sam i sa jos par ljudi imao konflikt ovi su jedini bili ubi boze. Ostali su bili sasvim korektni i vidi se mudri. Ovo su, bre, neopevane budaletine!!!!!!!!!!!!!

Posto sam ja sam protiv ove kompanije ubogih slepaca, bas me zivo interesuje ko se stati na moju stranu. Pre nego li thread bude ugasen, sto sam vec zatrazio!


M i G

:: Kad imam poriv da stanem na stranu onog kojeg neko na bilo koji nacin vredja. Ne volim prepotentne ljude i ovde ih stvarno ima bas malo. Cak ne znam da postoji jos neko od doticne osobe koja je toliko pametna, sposobna, sta li vec da mi je naprosto neverovatno da se ista bavi zamenom kulera na grafickoj za 10e pa onda uz zamenu za stari sa podnozjem nudi to isto po ceni od 5e... Prodaje shtok od vrata za 25e, neki timer za 5e..
::
:: Toliko veliki covek... A tako niske uvrede na racun nekih ljudi koji se ne razumeju u racunare
:: Prozivanje ljudi po ne znam kakvom osnovu da su vredni i pametni u odnosu na to koju su srednju i fax zavrsili..
::
:: Opet kazem - napisao sam 7 knjiga (zavrsavam sedmu) i to ne da mi stoji na polici vec za jednu izdavacku kucu, radio sam sam za ljude koji igraju golf sa Klintonom... A onda vidim nekog pacenika kako se lozi sa svim tim silnim znanjem koje koristi da zaradi 10-20e
::
:: Zao mi je ali jednostavno ne mogu da garantujem da se nece ponoviti ista prica ukoliko vidim da se seljacina izivljava nad ljudima koji su ovde dosli da traze pomoc, a ne da budu isprozivani i to onako, napamet. Ko zna, mozda i svratim do Janka Lisjaka..
::
:: E, da... Punk`s not dead!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Mashina opet smara 07.06.2007. 20:07 #21156

status: user
broj poruka: 1228
Jao! Ajde pravdaj se jos malo... Ti preusmeravas i dajes infoe... HAHAHAHA
Ja mislim da ti treba da odes kod psihijatra i to sto pre!
Nebo i zemlja? Pretpostavljam da si ti nebo? Ja se u tome i slazem...
Dete, ajd ti lepo vrati se na prodaju tih tvojih kvazi brava i kvazi shtokova, a ja cu polako na moje kvazi knjige...

Shlihtaro mala...



:: To sto se moj nalog koristi i za postovanje od strane drugova je jedna stvar, mislim na neke oglase, jer vecina toga nema veze sa mnom ja sam tu da dam infoe i eventualno preusemerim. Ali no bitnije je sto svi vide je da si ti IDIOT, znaci bolid, debil i budala. Posto, vidim da se dosta bavis mojim likom i delom, budalo, onda znaj da mi nikada ne mozes izaci na crtu, iz prostog razloga ja i ti smo nebo i zemlja!!! A te knjige koje kvazi pises i razmeces se vec 10x, i ranije si, nab*j sebi u d*pe. Ono trece je da nemas pojma covece sa zivotom, ja sam mladji od tebe pa te mogu rasturiti u cemu god da izaberes. Ali ti si, Zmajko, jednostavno slepcuga i to ona najprostije sorte. Ko bi drugi inace kopao i pastovao nesto sto niti je proverio niti zna o cemu prica. Toliko od mene, samo se sramotim naglabajuci sa idiotom. Stavi prst na celo i zapitaj se: jesi li ijedan post napisao da je imao veze sa tematikom i zdravim razumom. Reci su ti odmah: nisi! Zasto? Jer si, ponavljam, idiot!!!!!!!!!!!!!!!!!
::
:: Evo, javno sam zatrazio suspenziju svog naloga. Pa mi se moze. Na srecu samo 5-6 budala postoje na ovom forumu od kojih 3 daleko prednjace. Lako se prepoznaju pa da ne navodim ponovo. U svakom slucaju ljudi za izbegavanje, i po znanju i po kulturi izrazavanja...to sto mene izbace iz takta pa se srozam na njihov nivo je moja retka slabost koju pokusavam odstraniti. Eto, mog apela: cuvajte se Zmajka, mrlje i ddragoljuba, iako sam i sa jos par ljudi imao konflikt ovi su jedini bili ubu boze ljudi. Ostali su bili sasvim korektni i vidi se mudri. Ovo su, bre, neopevane budaletine!!!!!!!!!!!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Re: Sta da radim 07.06.2007. 20:10 #21157

status: user
broj poruka: 1228
Kako se ove tvoje poruke misteriozno menjaju... Ova je znatno kulturnija nema sta... Vidim da si neodlucan... :)
Zestoki Zemunac sa ETF-a... HAHAHAHA!


:: To sto se moj nalog koristi i za postovanje od strane drugova je jedna stvar, mislim na neke oglase, jer vecina toga nema veze sa mnom ja sam tu da dam infoe i eventualno preusemerim. Ali no bitnije je sto svi vide je da si ti IDIOT, znaci bolid, debil i budala. Posto, vidim da se dosta bavis mojim likom i delom, budalo, onda znaj da mi nikada ne mozes izaci na crtu, iz prostog razloga ja i ti smo nebo i zemlja!!! A te knjige koje kvazi pises i razmeces se vec 10x, i ranije. Ono trece je da nemas pojma covece sa zivotom, ja sam mladji od tebe pa te mogu rasturiti u cemu god da izaberes. Ali ti si, Zmajko, jednostavno slepcuga i to ona najprostije sorte. Ko bi drugi inace kopao i pastovao nesto sto niti je proverio niti zna o cemu prica. Toliko od mene, samo se sramotim naglabajuci sa idiotom. Stavi prst na celo i zapitaj se: jesi li ijedan post napisao da je imao veze sa tematikom i zdravim razumom. Reci su ti odmah: nisi! Zasto? Jer si, ponavljam, idiot!!!!!!!!!!!!!!!!!
::
:: Posto vidim navodis adrese, da sam na tvom mestu ne bih se usudjivao dolaziti u Zemun. Znas, i ovde ima teskih bolesnika, ali su za razliku od virtuelnih izrazito opasni po fizicko zdravlje. Cuo su i an TVu...ovo je Zemun!!!!!!!!!!!!!!!!!!
::
:: Evo, javno sam zatrazio suspenziju svog naloga. Pa mi se moze. Na srecu samo 5-6 budala postoje na ovom forumu od kojih 3 daleko prednjace. Lako se prepoznaju pa da ne navodim ponovo. U svakom slucaju ljudi za izbegavanje, i po znanju i po kulturi izrazavanja...to sto mene izbace iz takta pa se srozam na njihov nivo je moja retka slabost koju pokusavam odstraniti. Eto, mog apela: cuvajte se Zmajka, mrlje i ddragoljuba, iako sam i sa jos par ljudi imao konflikt ovi su jedini bili ubi boze. Ostali su bili sasvim korektni i vidi se mudri. Ovo su, bre, neopevane budaletine!!!!!!!!!!!!
::
:: Posto sam ja sam protiv ove kompanije ubogih slepaca, bas me zivo interesuje ko se stati na moju stranu. Pre nego li thread bude ugasen, sto sam vec zatrazio
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub hmmm... 07.06.2007. 20:33 #21158

status: user
broj poruka: 1006


machine, iskuliraj malcice... svakako se ne stavljam ni na jednu stranu, mada moram da primetim da se u tvojim obracanjima (bilo kome) oseca izvesna doza prepotencije... ne mogu sada da bunarim, ali cini mi se i da si ponekad pregrub prema necijim zabludama... bilo koja kolicina znanja, u vezi bilo cega, ne daje za pravo nikome da se na banalan nacin pravi vazan... ponavljam, ovo shvati kao benigan komentar, ne kao kritiku... takodje, u tvoje poznavanje IT materije necu da sumnjam, jer uvek imas nesto reci - sto je skroz ok i simptomaticno... ali i tvoja random malicioznost (u magnovenju) je takodje prisutna... i evo, recimo, jako mi je cudno ovo tvoje buvljacko ispucavanje sa zmajkom - to ti bas nikako ne treba (`Ali no bitnije je sto svi vide je da si ti IDIOT, znaci bolid, debil i budala.`) ... jeftino.

ni o zmajku ne sudim, ni on mi ne smeta - covek ima svoju pricu i vozi... jednostavno je nanjusio ono o cemu ja malo pre pricah i prosuo sve... (da li napumpano ili ne, u to ne zalazim)... i to kapiram jer i ja imam slicnu osobinu :) zbog koje sam xyz puta zazalio ali je ne ukidam... iako imam vise godina od njega...

svojevremeno je dragojlo2 iz cista mira osuo paljbu po meni, zahvaljujuci sopstvenom poimanju jednog mog posta - koji APSOLUTNO nije imao veze sa onim sto sam ja imao na umu... e sad, on to svakako nije mogao znati, ali takodje nije ni mogao da iskonstruise citav psihopatoloski presek na osnovu bednih 20-30 slovnih znakova koliki je taj moj post bio... na kraju je i on poceo sa atributima i imenicama tipa seronja, budala blabla... ja crkoh od smeha - tim pre sto je i on sam rekao da ima ne znam-ni-ja-koliko godina (nesto preko 40, cini mi se)... ti tinejdz porivi mi nikad nece biti jasni... posle se covek izvinjavao na svojim verbalnim opstipacijama...

grrr, izgubio sam poentu :(((

elem, to krljanje je krajnje zanimljivo - ali za krstaricin chat ili nesto slicno...

p.s. zmajkov citat: `E, da... Punk`s not dead!`
vaistinu is not! :)))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 07.06.2007. 20:36 #21159

status: user
broj poruka: 726

Posto sam postavio temu,dozvolicu sebi slobodu - nemam namjeru da se svrstavam u bilo cije redove,ZATO STO STE JEDNAKO KRIVI!!!Vas sukob lici na neprilagodjenost izazvanu klasicnim sindromom djeteta u post-prohodao-sam-i-zelim-da-imam-naj-igracke fazi.Urazumite se i ne dozvolite sebi da upropastite sve vrijedno sto ste uradili na forumu - a to je pomoc ljudima koji dolaze na FORUM O PROBLEMIMA U RACUNARSKIM i ostalim IT oblastima,a ne u gladijatorsku arenu ili,daleko bilo,Skupstinu,gdje oratorsko umijece dozivljava vrhunac.

@Zmajko

Rekao si sta mislis o Machine-u,jasno nam je i nema potrebe da dodajes postove.

@Machine

Rekao si sta mislis o Zmajku,jasno nam je i nema potrebe da dodajes postove.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Bljak 07.06.2007. 20:54 #21161

status: user
broj poruka: 6643
Nemate pametnija posla nego kenjate, uz utrošak energije. Što se mene tiče, je bih sad poželeo neko `power user` pravo, pa da izlupam packe, al` ajd.... sve što počne, ima kraj. Ili, što reče jedan moj kolega bolidić, nakon što se sve uroti protiv njega i sve skenja što može: `Sve će se ovo jednom zvati jučer`. Ako vam je još ostalo mozga i energije, a imate vremena (sve mi fali trenutno), evo vam jedan problem za pomoć:

LM. Firefox. Napravljena migracija postavki sa starog windowsa, uz MS alatku... super, jel`, sve je skoro pokupio, samo Firefox sada ne vidi default dial-up konekciju (ma, ne vidi ni jednu), nego moram sam da pokrenem povezivanje i tako. Dakle, kad ga pokrenem, on umesto da pokrene default konekciju, prijavljuje grešku:
Error 623. The system could not find the phone entry book for this connection.
Ništa nisam googlao, nigde nisam tražio, ništa nisam probao (da sam rešim). Totalno kao debil čekam da mi neko servira rešenje, ako je imao sličan problem, ili neku pametnu ideju.
Run out of time, totaless, za experimente.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja xexxexe 07.06.2007. 21:09 #21163

status: user
broj poruka: 299
ja sam, nazalost, opevan :))))

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strahota Zmajko rulzz 07.06.2007. 21:29 #21166

status: user
broj poruka: 46
morao sam da se ubacim ovde
o tome sta je ovaj forum postao dovoljno govore ovi postovi tako da je morao neko da kaze sve ovo
ZMAJKO CAR SI!!!


P.S. A KUD Idijoti zauvjek i svuda
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 re:krkub... 07.06.2007. 21:42 #21171

status: user
broj poruka: 718

Moje izvinjavanje se nije odnosilo na tebe vec na ostale ucesnike foruma zatecene nasom raspravom, ali ajde da sve razjasnimo vec jednom...
Uzrok moje reakcije je bio tvoj post `ne znate vi sa kime se kacite... gde na kraju stoji : kim je strava riba koju volim i troshim he,he...
U moje vreme se troshenje koristilo u slengu kao zamena za seksualni odnos...Ovo su doduse koristili maho momci iz bosne ,ali...Elem buduci da ovde mene ,a verovatno i vecinu drugih ne zanima tvoja seksualna aktivnost, usledila je moja reakcija...Ako ti ne znas znacenje troshenja to je drugo pitanje...ovo elementarno ne poznavanje jezika moze mnogo da ucini loseg ...Obstipacija je zatvor, a ti si verovatno mislio na dijareju (...izvinjavao na svojim verbalnim obstipacijama) (dr.Dragojlo2).
Posto ovde dolaze i klinci koji se ovde uce i ophodjenju u tvome postu su mogli da naslite svakojake devijacije iz malo slovnih znakova...Nazalost sinko meni i jeste profesija da na bazi malog broja znakova donosim psiholoske profile licnosti ( ja sam stomatolog i radim na vadjenju zuba i otklanjanju bolova i infekcija usne duple) ,jer moram da vidim da li me neko folira ili ne ,ali to nije vazno za ovu pricu,vec to da si poceo sa lovackim pricama pa kada ti je neko skrenuo paznju na to okrenuo pricu na drugu stranu ...
Elem poto nisam zadrt tip ukoliko si pod troshenjem mislio nesto drugo onda ti se ovde izvinjavam,a ti poradi malo na lingvistickim dometma svoga bica...
P.S. Machine ima takav pristup zivotu da ne trpi neargumentovane razmirice ili poluistine ,ali to je njegovo pravo!!!! I u tome nema ko da ga ispravlja jer ce se on sam ispraviti ,ako smatra da treba ...Zivot je prepun takvih ljudi ,mnogi od njih su dospeli do velikih visina,mnogi nisu,ali ih ne treba sputavati...Ovaj konflikt se vuce jos od Konflikta sa mrljom ,gde su se kasnije ukljucili i zmajko i ddragoljub...Posto machine ima takav stav to je njegovo pravo(vezano za skolu itd) i to nema niko pravo da mu oduzima ,a vama ako se ne svidja iskulirajte ga i kraj...Ako nemate drugih argumenata osim da je `streber i shlihtara`...
Mozda se nekome desetom ne svidja bas vas stav!...Toliko od mene za noc punog meseca...`Ajd u zdravlje!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 07.06.2007. 21:46 #21173

status: user
broj poruka: 726

Pisko,

about:config,u filteru dial,pa `network.autodial-helper.enabled` ili u podesavanjima za internet promijeni `always dial default connection`.


A,mozda te ja nijesam razumio...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Zmajko rulzz 07.06.2007. 21:48 #21176

status: user
broj poruka: 1228

:: P.S. A KUD Idijoti zauvjek i svud
Samo kad se setim... Ostace mi jedna rupa ispod ETFa u srcu do kraja zivota`
Pozdrav!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Nema ovde anarhije ali... 07.06.2007. 21:58 #21178

status: user
broj poruka: 7761
Ali rasprava i ubedjivanje ponekad prevazidju pristojno izrazavanje, pojedini salu shvate kao guranje prsta u oko, a isto tako postupe i oni koji tokom diskusije na zadatu temu budu razoruzani argumentima drugih.
Onda to neki shvate kao atak na njihov `svetli lik` pa pocnu da provociraju, prozivaju, zovu na crtu i sve ono sto van virtuelnog sveta ne bi ni pomislili.

Ako pak mislite da je ovde zategnuta atmosfera trebali bi da vidite kako izgledaju komentari na blej92/sport.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja xaxaxaxaxaxaxaxa 07.06.2007. 22:07 #21180

status: user
broj poruka: 299

ja sam nauchio da neke ljude ne treba komentarisati da ne bi izbijalo po forumu sve ono sto sad opet izbija...
ponekad mi bude zao zbog toga.... npr kada prochitam ultra gloopost i ne komentarishem nadajuci se da ce to neko drugi uchiniti, ali najcheshce ne bude nista...

povremeno se pitam da li su i svi drugi isto pocheli da primenjuju ili ja samo ja vidim nebuloze???

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs