Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
ZBOGOM!!!
STRANA 1 OD 1
MACHINE ZBOGOM!!! 07.06.2007. 23:34 T4637

status: user
broj poruka: 5696
Ne mogu da verujem, da moze prevlada tako malo pacenika nad tako velikim brojem normalnih. Ovo je upuceno onim OK likovima, znaju koji su: uslovno ZBOGOM! Ne vidimo se dokle god ne izumru ove vaske, gmizavci i poltroni. Razocaran sam da je glas razuma tako slab. Sto se tice zlih jezika, trosim poslednje reci...NEMA POTREBE da ista replicirate i prosipate budalastine, jer svakako necu vise citati bravure i gubiti isuvise dragoceno vreme na par nedokazanih, samozivih glupaka!!! Tako da je ovo ZBOGOM i njima!


M i G
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 08.06.2007. 00:03 #21192

status: user
broj poruka: 3529
Nemoj me pogresno shvatiti!
Uvek sam bio neutralan i nikada nisam komentarisao vase svadje i carke ovde na forumu, ali moram primetiti da u tvojim postovima redovno vidim odredjenu dozu nervoze i burnu reakciju na neke forumase!
MIslim da je najpotrebnije da se svi fokusiraju na odgovor na pitanje vezano za IT i racunare uopste kako bi se pomoglo ljudima kojima je zaista potrebna pomoc, tako da sve sto imate da kazete jedan drugome, a u pitanju su razne prozivke, najbolje je da zadrzite za sebe i jednostavno zaboravite na post i idete dalje!
Pa ko zna koliko puta se meni desilo da je neko dopunjavao neke moje odgovore i reagovao burno ili ne na njih, ja samo imam svoje misljenje i pridrzavam se toga, bez dodatnih komentara, i nikada nisam imao slicnih problema kao ti `Mashine`!
Sve najbolje, i bez nervoze!

P.S.: glupo je uopste sto pises, i kao nas obavestavas da ovde ima ovakvih i onakvih ljudi i sta ti ja znam(otvaras nam oci), i kao ti odlazis sa foruma...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: ZBOGOM!!! 08.06.2007. 00:19 #21193

status: user
broj poruka: 1006
ma daaaaaj bre covece...

prosto ne mogu da verujem da ovaj forum shvatas toliko licno...

jbt


:: Ne mogu da verujem, da moze prevlada tako malo pacenika nad tako velikim brojem normalnih. Ovo je upuceno onim OK likovima, znaju koji su: uslovno ZBOGOM! Ne vidimo se dokle god ne izumru ove vaske, gmizavci i poltroni. Razocaran sam da je glas razuma tako slab. Sto se tice zlih jezika, trosim poslednje reci...NEMA POTREBE da ista replicirate i prosipate budalastine, jer svakako necu vise citati bravure i gubiti isuvise dragoceno vreme na par nedokazanih, samozivih glupaka!!! Tako da je ovo ZBOGOM i njima!
::
::
:: M i G
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst RE 08.06.2007. 03:52 #21211

status: user
broj poruka: 2909
MACHINO,JUTRO JE PAMETNIJE OD NOCI...ISKULIRAJ SITUACIJU...KOJA GOD DA JE.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Maksimus Ma nema potrebe.. 08.06.2007. 04:07 #21212

status: user
broj poruka: 128
Znaš i sam da forum ide dalje...i dalje... i 90% ljudi ne shvata ništa lično o pojedinim `pljuskama` po čelu. Trebalo bi da ostaneš na forumu i to pod obavezno iz razloga što moraš da pomogneš ljudima kao što sam ja - ili nekom drugom kome ovde treba samo pomoć, a nakon čega je spreman da se lepo zahvali i krene svojim putem..
A ti ćeš se osećati bolje jer si učinio nekom i spasio ga `nemaca i turaka` za samo nekoliko minuta na svojoj tastaturi ..

Èuvaj te se, sve se nekad okrene na drugu stranu

Poz!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: ZBOGOM!!! 08.06.2007. 04:17 #21214

status: user
broj poruka: 1228
Re: Zbogom ... 03.05.2007. 10:57 #17905

`Uprkos svemu, potpuno sam siguran, da niko na ovom forumu, pa ni ja, ne zeli da neko napusti isti zbog ovako neceg. Zato te milm da malo porazmislis, da se slegne, pa ako si dovoljno mudar, reci ces OK, i sve ce biti izgladjeno. Da nema vise glozenja, ni kod koga na ovom forumu, posto sam i pre neki dan pogledao neko prepucavanje...naglasav nije moje`

M i G


Ah, ah, ah... Konacno...


Ne mogu da verujem, da moze prevlada tako mnogo pametnih ljudi nad tako malim brojem napaljenih i prepotentnih kao sto sam ja. Ovo je upuceno onim OK likovima, znaju koji su: Zmajko, Dragojlo, ShonE, Mrlja i svima ostalim uslovno ZBOGOM! Ne vidimo se dokle god ne izumrem kao vaska, gmizavac i poltron kao sto jesam. Razocaran sam da je glas razuma tako jak. Sto se tice zlih jezika, trosim poslednje reci...NEMA POTREBE da ista replicirate i prosipate budalastine, jer svakako necu vise popravljati brave i gubiti isuvise dragoceno vreme - moram da prodam shtok i vrata!!! Tako da je ovo ZBOGOM i njima!


M i G
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs