Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Nema Đole prasići niti šrafići, iliti Pohvalno slovo o drugu Saletu
STRANA 1 OD 2  
Blueberry Nema Đole prasići niti šrafići, iliti Pohvalno slovo o drugu Saletu 24.06.2012. 17:28 T46380

status: user
broj poruka: 1272

Sedim ti ja tako po ovoj našoj vrucini, ispijam ladnog jelenka, mislim, moguce je da me kvalitetna pivdžana roknula ko Ferdinanda na livadi, pa se povlaci tanka linija izmedu preparacije i meditacije, al` rekoh sebi - ajd` covece , vreme prolazi, mašinu nisi kompletirao, zastarice, propašce, ne budi malodušan, vec daj oglas ko sav normalan svet, naci ces vec hladenje Corsairovo, nemoguce da baš niko nema i da ce te svi ispaliti.
I tako krenem ja, zastajkujem, zastajavam, i dam ja taj famozni oglas u kome tražim famozne, ultra kvalitetne, lepe, divne, predivne, fantasticne, dupepomerativne, ultra mega giga H70, H80, H100 hladnjake malo poznate robne marke nam Corsair. Kad ne lezi vraže, poceše se ljudi sa svih strana javljati, iz Beograda, Subotice, Niša, Novog Pazara, Vranja, Male Krsne, i svi nude svoje respektabilne uterativne igrackice. Cene bato, da se smrzneš po ovoj vrucincini, ali... eeeeee, pa za cenu novog hladnjaka ti dobijes kutiju, papire iz nje, zatim proverenu aparaturu koja je radila u rimejku Scarface-a, u fazonu push it to the limit, zatim raznorazne besne guje koje su išle od Marka preko Janka, pa onda ustupljene Marinku, a Marinko Milinku, i tako unedogled, video par puta i pešcanu oluju iz nekih kucista, mislim , cak bi i moja bivša koja je spavala do 14h, mrzela svet do 15h, a od 16h i samu sebe cešce puta to prebrisala i na ambalažu pazila. Mislim, pristajao sam ja sa svima njima na dil, ali , te ne može lik odmah da mi proda, te mu se `zapekao hladnjak , te ne može da ga skine`, te drugom finom coveku žena zabranila da trguje komponentama pošto je bilo `ili racunari, ili ja` (svestan sam potpuno da bi vecini nas uz bolne grimase i ocaj žena zbilja nedostajala), te sve dogovorio s likom, ostavio i svoje podatke, a on me zove da mi kaže kako mu nisu stigli vodeni blokovi za custom sistem, i da mora da odustane... e, da ne dužim dalje, nakupilo se tu 7-8 ispala. Zapita se nekad budala u meni i povice `alo bre, pajseru, šta ce to tebi, imas Phanteks PH-TC14PE, imaš Thermalright IFX-14, tu su ti bre konju jedan nad konjima i Noctua NH-C12P SE14 i, ako si vec resio da menjaš hladnjak zbog visokih heatsink-ova na memarama, imaš bre decko i Xigmatek Loki u poguraj i povuci varijanti, a tu ti je i Thermaltake SpinQ VT bre, ne moraš klokovati do kraja, ubaaaaci te ramove...` Ali, genije kaze, neeee, to je skoro pa savršeno, kvalitetnije od classified opreme, to je sad `in` batice, kupuuuuuj ,`si luuud?` I, kako je vec obicaj u našeg naroda, genije je potukao do nogu budalu i ja reših uz još poznatiju narodnu `mazohizam jaca organizam` da još koji dan tražim to vrhunsko cudo tehnike...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry .**. 24.06.2012. 17:29 #427158

status: user
broj poruka: 1272


Kad, tamo, ne lezi vraže, pojavi se jedan lik,Peda, vama koji ovo citate verovatno je poznatiji kao lepi Sale, i...naspram svih onih giga ponuda od 70, 80, 100, 120, 130 eura, i nudi mi svoj Corsair H70 za samo 50 evropskih monetarnih jedinica! Ustadoh sa stolice, protrljah oci, rekoh `mora da sanjam` i nazvah coveka, sve lepo dogovorismo, podatke obradismo, dogovor odradismo, al` eto ti jadac, nema covek ventilatore uz to. Spustih brke, rekoh `nek ide život, šalji`. Stiže meni to cudo, ja sav oduševljen što je mojim mukama sa memarama najzad došao kraj... Kad pogledah kutiju, a ono izguljen hladnjak na vise mesta, od 8 `nitni`, unutra videh samo 4, zatim ona nazovi peraja od aluminijuma pokrivljena, ali, bitno da je tu papir sa sertifikatom da je to Corsair, kao i uputstvo za montažu. Kutija, naravno, tu je. Smorivši se kao mrmot zbog nedostatka folije za umotavanje milka cokolada usred štrajka u fabrici za finu preradu aluminijuma, zatvorih onu kutiju, ni ne gledavši detaljno. Prihvatih kvalitetnu pušionu kao normalnu stvar, slegnuh ramenima , znate ono uobicajeno kako život ide dalje i tako to, i rekoh, hajde da smanjim gubitke i prodam to, stavicu 4000 kao cenu, vredi toliko sigurnoi cak i ovakav, i, pregrmeti sve to, nije kriv covek koji mi je poslao, pa dobro, korišceno je, i ne može biti u boljem stanju... Našao mu ja 3000 olakšavajucih okolnosti kao kakav valjan advokat i eto...
Nadem lika na Benchu, gle cuda, i on je Predrag , ko u Zoni Svitanja (osecam da negde grešim u nazivu, ali ne mogu da skontam gde ), napomenem da su vidljivi tragovi korišcenja ,sve dogovorimo odmah, pošaljem ja to sav srecan što sam bar deo para izvukao. Kad sutradan, mene na profilu ceka poruka kako mu šrafove nisam poslao!!! Stadoh, zamislih se, nazvah coveka da vidim o cemu se radi, a znam dobro da ništa iz kutije nisam ni vadio, tu su šrafovi za socket, tu su sve plastike, hladnjak je tu naravno, i budala i genije u meni bili su složni da nista iz kutije ne vade... Covek ubedljivim glasom kaže da nema šrafova za ventilatore... Evo, cak i sada sam pišuci ovu humoresku ostao bez teksta, jer... ne mogu da shvatim kako neko može da zadrži one šrafove osim ako planira kao Radu neimaru u Andricevom romanu, nekome da ih zabija ispod noktiju. Pozeleneo, pobledeo, pocrveneo, pozuteo, ma, neuporedivo više boja u full HD rezoluciji sam promenio, svi semafori od Subotice do Babušnice bi na mene bili ljubomorni.. Naravno, potpuno mi je bilo jasno da tih šrafova nema, jer nisu ni poslati,ponudio sam novac coveku nazad ukoliko se ne snade bez istih... nisam svetac, predaleko sam od njega, ali nisam ni prevarant niti cu to ikada biti... ali taj osecaj gubitka obraza zbog 4 jebena (izvinjavam se deci koja ovo budu citala, matori su vec navikli) šrafica me rernira ko graficku kartu na IC lemilici...Rekoh da pozovem coveka, da mu svašta kažem, a ubedivao me je da je sve tu osim ventova i onih reduktora za iste, pa se opet zamislih možda nije namerno, da li da cutim, da li da mu tražim te šrafove.. A opet , najviše mi je moje epic fail chipove Bulldozer like( nemam ništa protiv AMD-a, jednostavno mislim da je BD promašaj, Thubani su mnogo bolji) je spržila cinjenica da su me ubedivali da ne saradujem s njim, da ce mi nešto podvaliti (nemojte ocekivati da objavim njihova imena ili nickove, necu to uraditi), da nije korektan clan , uprkos jacem novcaniku i iškrabanom pasošu na sve strane. A ja svima odbrusivao da `ne seru`, da generalno ponašanje ne mora da znaci da je neko lošeg karaktera, da je posao posao, da pare ne trpe kritiku, vec funkcionišu ... I , šta sad da kažem sebi, ne njima. Ne znam, i budala i genije složno cute, funkcionišu kao diplomirana cutološka celina...a mene su vaspitavali da treba svakome pružiti šansu..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry .**. 24.06.2012. 17:30 #427159

status: user
broj poruka: 1272


Druže Predraže, znaci ne druže Sale, ljuti se na mene slobodno, možda na to imaš pravo,svestan sam da ce me mnogi moralno osuditi što pišem javno a ne privatno, ali taj deo krivice i te kako prihvatam, pozivam te pred prisutnim `auditorijumom` da spasiš i moj i tvoj obraz, tako što ceš pronaci te zagubljene šrafice , kontaktirati na pomenutom sajtu imenjaka sa nick-om ppredrag (kome se javno izvinjavam i napominjem da mi svakog momenta može vratiti hladnjak i dobiti pare nazad) i poslati ih ili odneti coveku, da bih i dalje mogao mirno da spavam i ispijam jelenka u debeloj `ladovini. To je najmanje što možeš da ucinis, a bio bih ti vrlo zahvalan, a time bi i pokazao da mnogo štošta što ljudi o tebi govore nije istina , i da ispod te ljušture okorelog hardveraša postoji pozitivan covek spreman da pomogne, a ne neko ko bi (u teoriji, nadam se ne i u praksi) zafrknuo bilo koga na naizgled beznacajnoj sitnici.

Unapred hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 auuuuu 24.06.2012. 17:35 #427160

status: user
broj poruka: 17084
Dakle veselo,
lepo si opisao situaciju,
ispale mi oci dok sam procitao,
cekamo saleta da se javi, ako se uopste javi...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 24.06.2012. 18:39 #427173

status: user
broj poruka: 12785
Trguješ sa tom grozotom? Pa ti ko da tražiš nesreću.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
adamadam ?!?!? 24.06.2012. 19:12 #427180

status: user
broj poruka: 397



sam si djavola trazio sa tim debilom sto si trgovao
samo motku i u glavu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 24.06.2012. 19:37 #427183

status: user
broj poruka: 728
Vi ste bolesni, sa kim trguje to je nebitno.
Ja stvarno da sam imao mogucnost za H100 ja bi isto prodavao H70- za 50e i to jos u garanciji i sa ventilatorima. Jel ako ispadne da treba RMA Corsair trazi ventilatore u paketu. Bez njih nece da salje novo.
Ni ja ne bi trazio vise od 50e ali tek kada bi imao H100 gotovu kombinaciju.
Ili 45e ako ostaju ventilatori meni. Vise od toga ne bi trazio iako znam da cooler vredi vise od toga. Kada su nam uvalili kitu sa H100.


EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus ... 24.06.2012. 20:01 #427189

status: user
broj poruka: 4054

pa neverujem .. borovnice jesu li to neki specijalni sarafi ..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .**. 24.06.2012. 20:09 #427194

status: user
broj poruka: 18943
zao mi je druze kroz sta si prosao i kakve grozote si sve morao da pretrpis, ne ponovilo se tako nesto, pamet u glavu i sledeci put proveri detaljnije, trazi slike, nadji nekako nacin da proveris sve pa trguj jbg znam kako je to... A od Saleta nista cudno, i sam sam se uverio koliko je neodgovoran i nekorektan i kao prodavac a i kao covek..
@Specijalni poverilac, ako primetim da neko nije covek, da pokusava nekako da me zajebe, nekorektan prodavac, ne da necu da kupim od njega nego cu na nos da mu nabijem.. ovde bi ga obelezio, da se zna, da se pprepozna, mamicu mu.. :)


::
::
:: Druže Predraže, znaci ne druže Sale, ljuti se na mene slobodno, možda na to imaš pravo,svestan sam da ce me mnogi moralno osuditi što pišem javno a ne privatno, ali taj deo krivice i te kako prihvatam, pozivam te pred prisutnim `auditorijumom` da spasiš i moj i tvoj obraz, tako što ceš pronaci te zagubljene šrafice , kontaktirati na pomenutom sajtu imenjaka sa nick-om ppredrag (kome se javno izvinjavam i napominjem da mi svakog momenta može vratiti hladnjak i dobiti pare nazad) i poslati ih ili odneti coveku, da bih i dalje mogao mirno da spavam i ispijam jelenka u debeloj `ladovini. To je najmanje što možeš da ucinis, a bio bih ti vrlo zahvalan, a time bi i pokazao da mnogo štošta što ljudi o tebi govore nije istina , i da ispod te ljušture okorelog hardveraša postoji pozitivan covek spreman da pomogne, a ne neko ko bi (u teoriji, nadam se ne i u praksi) zafrknuo bilo koga na naizgled beznacajnoj sitnici
::
:: Unapred hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 24.06.2012. 20:10 #427197

status: user
broj poruka: 728
Cekajte ponovite mi treba da postoji 8 srafova koji drze ventilatore.
Problem je ako pricamo o istoj stvari sto se uz H100 dobija takodje 8 samo a ne 16 koji su potrebni za push-pull. Ako pricamo o istoj stvari. Ne nabedjujte coveka na nesto bezveze.
Tacna dimenzija srafova ima da se kupi.



EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 24.06.2012. 20:11 #427198

status: user
broj poruka: 18472
Nije mi bio napor da sve ovo procitam obzirom da i sam pisem dugacke postove.
Nemoj mi zameriti sto cu ovo reci ali si me uveselio ovim pisanjem,zalim samo sto mi kafica nije bila pri ruci :)
Kao da sam citao neki roman .

No covek se na greskama uci,naivnost ima svoju cenu,kad kazem naivniost to se u velikoj meri ogleda u ljudskoj dobroti ne u gluposti,uglavnom ljudi polaze od sebe kako bi oni uradili te smatraju da ako su oni posteni da isto mogu i da ocekuju a opet daju sansu drugom da se pokaze u boljem svetlu.

update mozda i sledi a mozda i ne..
Cekamo razvoj dogadjaja i drugi deo romana `Povratak srafica za Classified komponentu` :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 24.06.2012. 20:17 #427201

status: user
broj poruka: 728
Prvo da dodam da taj tanak lim ako je malkice iskrivljen nema veze, bitno je da onew uspravne pregrade nisu ostecene i ulubljene i izguljene nigde. A srafovi. Pa moguce da ti srafovi mogu da koriste u push-pull na H100. Ne znam. Kada kupujete btako stvari pogledajte do detalja sta se dobija u paketu. Verujte mi ja za CORSAIR stvari znam gde je svaki sraf i svaki deo i svaka gumica, to uvek ima svoje mesto i lepo slozeno. Jedino sto ja svoj H70 ne bi mogao da prodam nikome sa AMD masinom jel je malo ostecena plastika za AMD, koja se ne koristi za Intel a za Intel je nova novcijata.

EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 24.06.2012. 21:46 #427213

status: user
broj poruka: 18943
ne svidja mi se sto neke delove prave od plastike i taj lim sto se krivi kao od sale, za te pare.. na megahalemsu, noctui, thermaltake-u i ostalim kvalitetnim tower kulerima NE POSTOJI ni jedan plastican part, sve je od kvalitetnog metala kao i sam hladnjak i rebra naravno, to traje maltene dozivotno..


:: Prvo da dodam da taj tanak lim ako je malkice iskrivljen nema veze, bitno je da onew uspravne pregrade nisu ostecene i ulubljene i izguljene nigde. A srafovi. Pa moguce da ti srafovi mogu da koriste u push-pull na H100. Ne znam. Kada kupujete btako stvari pogledajte do detalja sta se dobija u paketu. Verujte mi ja za CORSAIR stvari znam gde je svaki sraf i svaki deo i svaka gumica, to uvek ima svoje mesto i lepo slozeno. Jedino sto ja svoj H70 ne bi mogao da prodam nikome sa AMD masinom jel je malo ostecena plastika za AMD, koja se ne koristi za Intel a za Intel je nova novcijata
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 25.06.2012. 00:30 #427241

status: user
broj poruka: 12785
Čoveče, samo da si se prethodno raspitao ovde, na benchmarku i na PCaxe, video bi kakvo je on govno od kreature, nema koga nije zajebao i kome nije pilićario da spušta cenu za komponentu iako je prethodno ugovorena cena.

Svaka ti čast na živcima, meni bi zapamtio taj Corsair, lako se on nadje u kom brlogu se valja.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 25.06.2012. 00:54 #427246

status: user
broj poruka: 2156

Nije on jedini veruj mi ima ovde u nas jos prodavaca i prodavnica (koje prodaju novu robu) u gorem stanju od njega, a kod nas jos uvek vazi ona nase ` Vezi konja gde ti gazda kaze.`, iz tih razloga sam ja napustio par firmi, ne mogu moralno da valjam ljudima pokvarenu robu, da je hvalim na sva usta i da im uzmem poslednju pare ili kredit koji su digli, i posle da se vadim na garanciju.Hvara me jeza kad se setim nekih firmi u nas, nije ni cudo sto nas zaobilaze u sirokom luku svi koji mogu.


P.S: Za srafove nije problem izmeri otvor i duzinu ima da se kupe za male pare ako ne nadjes nekog u servisu koji ce da ti ih da za dzabe.Nadam se da ces spasiti obraz ako vec nisi ovim postom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 25.06.2012. 06:41 #427260

status: user
broj poruka: 728
Zovi EMMI trazi da ti izvade iz H70 CORE 8 srafcica ionako sa H70 CORE ne idu ventilatori u kutiji. Pametni su oni. Zasto da donesu kuler sa ventilatorom kada ce da ti valjaju posle one koji su gori od CORSAIR stock. Kako mi je zao i meni naseg naroda, bruka mi je zao.

Jbt ko zna ko nije izveo ribu negde ili nije jeo sladoled da uzme otpatke koje Evropa nece, dabogda ih zemljotres sravnio sve ono sto su renovirali.
Jebo ih CORSAIR, nisu oni za CORSAIR, da mu blate ime i posle ce samo da bude da Srbi imaju najvise RMA kod CORSAIR. Dok ja ne budem poludeo pa napravio skladiste u sobi i prodavao sve od CORSAIR po pristupacnim cenama. Onda ce da ga duvaju i tHERMALTAKE I CM kucista i tower cooleri. Vrhunac je bio kuler koji je napravljen ja dOK ROG nije postao crveno crn. Prva MAXIMUS plavo bela.

Znao sam sifru za te srafove za H70 imao zapisane, to je standard neki imaju naziv tacno. Postoje sa navojem celom duzinom i samo na krajevima.



EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 25.06.2012. 08:24 #427263

status: user
broj poruka: 18943
kako da nece da mu daju srafove, da otvore kutiju i da mu izvade srafove, cuj njega molim te


:: Zovi EMMI trazi da ti izvade iz H70 CORE 8 srafcica ionako sa H70 CORE ne idu ventilatori u kutiji. Pametni su oni. Zasto da donesu kuler sa ventilatorom kada ce da ti valjaju posle one koji su gori od CORSAIR stock. Kako mi je zao i meni naseg naroda, bruka mi je zao
::
:: Jbt ko zna ko nije izveo ribu negde ili nije jeo sladoled da uzme otpatke koje Evropa nece, dabogda ih zemljotres sravnio sve ono sto su renovirali
:: Jebo ih CORSAIR, nisu oni za CORSAIR, da mu blate ime i posle ce samo da bude da Srbi imaju najvise RMA kod CORSAIR. Dok ja ne budem poludeo pa napravio skladiste u sobi i prodavao sve od CORSAIR po pristupacnim cenama. Onda ce da ga duvaju i tHERMALTAKE I CM kucista i tower cooleri. Vrhunac je bio kuler koji je napravljen ja dOK ROG nije postao crveno crn. Prva MAXIMUS plavo bela
::
:: Znao sam sifru za te srafove za H70 imao zapisane, to je standard neki imaju naziv tacno. Postoje sa navojem celom duzinom i samo na krajevima
::
::
::
:: EVGA-CORSAIR-Strictl
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 25.06.2012. 09:28 #427270

status: user
broj poruka: 12785
Ja ne znam šta ovaj priča, potpuno je nebulozno.
__________________
CPU-Z Validator : http://goo.gl/A84Kd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Re:... 25.06.2012. 12:00 #427288

status: user
broj poruka: 6088
Ne zna ni on šta priča, u tome i jeste štos.


http://www.dodaj.rs/f/2E/KC/34gQPPV6/inside-my-computer.jpg



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Pa druze da li ti mislis da mi ovde nemamo pametnija posla 25.06.2012. 13:00 #427304

status: user
broj poruka: 7286
nego da pljujemo Saleta i trazimo lekovite gljive za Wladu???

Kao sto si i sam priznao imao si vise nego proveren uzorak na osnovu glasova clanova, na koji si se oglusio iz samo tebi znanih razloga, tako da je rezultat ```trgovine`` bar po nama upucenima u tematiku vise nego ocekivan.


Ono sto mi se ne dopada kod tebe je sto si ti i u ovoj situaciji nasao nesto pozitivno, i umesto da se prikljucis vecini u potrazi za tim ozracenim lemurom, ti i dalje pokusavas da naucis nemusti jezik kako bi ```komunicirao````` sa njim.

Svi smo mi ovde prodavci i musterije i totalno je ne bitno da fali i samo jedan(a ne svi srafovi), ja sam XX puta kupovao raspade ali su oni bili posteno predoceni pre transakcije, kako bi isto bilo da si trgovao sa bilo kim odavde(bar velikom vecinom) i to je jedino ispravno.

Od tebe ocekujem samo jednu stvar, a to je da prevazidjes ucenje koje si pokupio od roditelja i da zajebes to nicim osnovano covekoljublje, pa dan nam lepo ostavis podatke doticne gnjide, sto ce nas lovce na degenericne anomalije dovesti blize cilju, tj, da ga pronadjemo i vratimo u pizdu materinu odakle je greskom i ispao, jer se picka samo jednom zajebe da tako nesto ``rodi`` !


Lala 4ever!
http://youtu.be/6sTfzzdemjA

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classified ... 25.06.2012. 13:21 #427308

status: user
broj poruka: 728
Zezam se naravno posto prodaju Hydro seriju za 75e bez ventilatora a u Srbiji nigde ni 70% performansi stock corsair ventilatora.
Kako nisi pogledao srafove odmah. Googlaj da nadjem promer.
Ja cu pogledati ovih dana koji su pa da kupis u pordavnici.




EVGA-CORSAIR-Strictly

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 WTF.... 25.06.2012. 13:37 #427312

status: user
broj poruka: 2076
..............
Intel 2700K, Noctua NH D14, MSI Z68A GD80, 4gb ddr3 2133 CL7, Palit GTX460 768mb, SSD Mushkin Callisto Deluxe 60gb + hdd Hitachi 500gb, Lg 24`, Corsair HX520, Thermaltake V9 BlacX.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 25.06.2012. 14:23 #427327

status: user
broj poruka: 1005
Ovde je sve jasno ko u Lost Highway-u


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman `...cekamo saleta da se javi, ako se uopste javi...` 25.06.2012. 16:07 #427367

status: user
broj poruka: 1187
`pozivam te pred prisutnim `auditorijumom` da spasiš i moj i tvoj obraz`

Obraz je preimenovan u Obrez, silom `prilika` i odlukom pravosudja. Avatar ti `mirise` na pretnju, a ocekujes Saleta da ti se neizostavno javi. Mogao bi Sale ovo da shvati kao javnu pretnju njegovoj malenkosti, za istu te zakonski progoni... ... ... Il` se uopste ne oglasi...

`Suva zemlja je, tako je suva
Ko kuce zedna je, a vetar duva
Moje misli sarene neka me nose
Da kisu osete noge bose

Grom neka bije, moje srce tamo nije
Sve hoce i zeli da ga reka razveseli
Gore na planini, ruke ka dolini
Tisini molim se
CEKAM TE
CEKAM TE
CEKAM TE`


`There`s someone in my head, but it`s not me?`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry interesantno 25.06.2012. 16:42 #427395

status: user
broj poruka: 1272
Nista ne ocekujem...

Miso, isto to si napisao i juce, samo u kracoj formi, nisi morao brisati. Ne mislim na pesmicu...

Da te ljudi ne znaju ovde na forumu, pomislio bih da Sale iz tebe progovara...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re: interesantno 25.06.2012. 16:44 #427397

status: user
broj poruka: 1187
I meni se ponekad cini, al` se ja tad zdusno odupirem ... Mozda neki `deo` mene posustane...


`There`s someone in my head, but it`s not me?`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs