Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
kakva su FRONTIER napajanja?
STRANA 1 OD 1
bartman kakva su FRONTIER napajanja? 29.03.2005. 18:12 T466

status: user
broj poruka: 4

od 400w kosta oko 900 din.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Sranje 29.03.2005. 19:28 #1248

status: user
broj poruka: 2270
Nisam probao ni jedno, doduše, ali cena ti sve govori. Da ne bude zabune, ono će dobro raditi godinu do godinu i po, zavisno od opterećenja, a posle... šta ti bog da.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 :) 29.03.2005. 23:48 #1251

status: user
broj poruka: 95
ako ne das pare za bitnu stvar...
ja ti onda savetujem eurocase za slicne pare sa garancijom godinu dana. imas u adakomu u kneza milosa u zgradi takvuda...
stipso, kupi chieftec :)
tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 29.03.2005. 23:53 #1252

status: user
broj poruka: 210



videlo je to 400W
i na tarabi pishe Pi$%@#a pa turni oko smesh!
DTK LC Power, Chieftec, Antec...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
highland batali to! 30.03.2005. 00:28 #1254

status: user
broj poruka: 35



Losa! kupi chieftech 300w za 22E + pdv i nebojse nikoga!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kernel ma ok.... 30.03.2005. 11:58 #1257

status: user
broj poruka: 14
ma ok je, ja imam frontier staro 2 godine, chak i kuler na njemu radi kako treba, necuje se.
a sto se tiche vas ostalih pa razmislite o tome da mozda neko nema para kao svi vi pa ne mozhe sebi da priushti neko napajanje od 30-150 eura.

samo lagano.
:]
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 30.03.2005. 13:15 #1258

status: user
broj poruka: 210



Slusaj Kernel, uvek se vodim onom starom poslovicom:

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari!

Velika mudrost lezi u njoj.

Sustina svih nas ovde je da neupucene uputimo sta valja, pri tom ne mora uvek da znaci da je najskuplje i najbolje, zato sluze iskustva.
Moje iskustvo je sledece:

2 crknuta JNC napajanja, ne starija od godinu dana, KME restartuje makinu sam, provereno, probano sa Chieftecom, radi odlicno.
Acorp takodje, naponi variraju do 1V sto je za mene neprihvatljivo, ipak zivim u centru gde je dobra struje, znaci nije do nje.

Uvek od srednje klase preporucujem DTK, ko nema para za Chief-a ili Antec-a, Leadmana i Enermax-a.

Pojavio se i novi igrac, nudi vise od konkurencije kojoj pripada, a tu je sa chief-om, zove se LC Power, komentare mozete naci na:

http://babelfish.altavista.com/babelfish/urltrurl?lp=de_en&url=http%3a%2f%2fwww.teccentral.de%2fartikel%2fartikel_325.html

Svako od nas hoce da prodje sto jeftinije da se razumemo,ali po cenu cega bi postavili donju granicu?

Po cenu da spalimo i hard, plocu i ostalo?

Meni je jedan JNC spalio hard, izgubio sam veoma vazne podatke nepovratno, od tada se vise ne kockam.

Razmislite: 2 jeftinija koja nece raditi kako treba ili 1 da valja?

Stvarno se dvoumim...

P.S. o Frontier-u ne znam nista.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hypersonic Re: ma ok.... 30.03.2005. 21:28 #1261

status: user
broj poruka: 47
:: ma ok je, ja imam frontier staro 2 godine, chak i kuler na njemu radi kako treba, necuje se
:: a sto se tiche vas ostalih pa razmislite o tome da mozda neko nema para kao svi vi pa ne mozhe sebi da priushti neko napajanje od 30-150 eura
::
:: samo lagano
:: :

Covek ima pravo, ja sam uzeo frontier kuciste sa 400W napajanjem, ne zato sto nisam imao para, nego sto sam smatrao da je okay, mozda nema realno 400W, ali radi okay, pokrece jedan HDD i jedan rezac, ati 9550, semprona na 2200 kloknutog na 2600, sto u sustini i nije nesto puno struje, ali ako treba da ti vuce dva HDD i 2 CD, onda razmisli ipak da uzmes nesto bolje, tipa TDK, ili recimo eurocase, oni imaju malo nize cene
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kernel e pa ovako... 31.03.2005. 13:25 #1266

status: user
broj poruka: 14
pa koje prichao o JNC-u, ovde je rech o FRONTIER-u, a ne o JNC-u, svi dobro znamo da su JNC napajanja sr**e, tako da nikome nije potreban josh jedan komentar o tome kako mu je JNC napajanje sprzhilo hard... bla bla bla.
a shto se tiche FRONTIER-a, ako hocesh probaj, naravno ako to nije ispod tvog nivoa...
:]
:]

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs