Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
oket, `čika` Voanerges
STRANA 1 OD 1
Lug oket, `čika` Voanerges 13.07.2012. 10:03 T46645

status: user
broj poruka: 978
zaključaše onu temu, objasnio si, nebitno koliko se slažem sa tim...a ima toga još.

`19 Jer Gospod Bog stvori od zemlje sve zvijeri poljske i sve ptice nebeske, i dovede k Adamu da vidi kako će koju nazvati, pa kako Adam nazove koju životinju onako da joj bude ime. Psal. 8, 6.
20 I Adam nadjede ime svakom živinčetu i svakoj ptici nebeskoj i svakoj zvijeri poljskoj. ali se ne nađe Adamu drug prema njemu.`

kako ti objašnjavaš činjenicu, (tako piše u i `izveštaju`) , da je Adam nadenuo ime svim životinjama i pticama, kada znamo, ako je verovati arheologiji, da su dinosaurusi izumrli pre više stotina hiljada godina, kao neptice pterodaktili i ostale praistorijske životinje. budući da je Adam relativno mlad, verujem da nije upoznao čak ni mamute. kako li jw nazvao tek neandertalce?

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 13.07.2012. 17:53 #431030

status: user
broj poruka: 2155



Znaci mora i ovu temu da prijavim da se brise kao i onu @Voanerges.

Ljudi kad se jednom tema zakljuca prici je kraj, ne otvarajte nove teme kao nastavk teme koja je zakljucana.

Teme se zakljucavaju sa razlogom, greska je jedino sto admin ili moderator nije napisao razlog zakljucavanja.

Ako ovako budemo radili ima da zatrpamo forum sa novim temama koje su nastavak zakljucanih, jednom kad se tema zakljuca tu je raspravi kraj, osnovno pravilo foruma, ako imas jos nesto nekome da kazes tu ti je E-mail pa mu salji a ne da spamujes forum.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug neko reče, 13.07.2012. 18:15 #431039

status: user
broj poruka: 978
u toj zaključanoj temi, da je za `takve` teme, bolje mesto Caffeu, pa reko `ajd...onda bolje da se i ova potpuno obriše, nego da se samo zaključa, jer bi onda despotrebno dizala tenzije zbog nemogućnosti replike.
i na kraju baš me briga što je adam davao imena pomenutim životinjama, a to je mogao samo retroaktivno, a ne kako je deda mojsije `izvestio`, jer su te životinje izumrle stotinama hiljada godina pre adama.baš me briga.

AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: neko reče, 13.07.2012. 18:22 #431040

status: user
broj poruka: 2155

Pa prosto je prijavi temu adminu, napisi dobar razlog sto je prijavljujes i sta ti smeta u njoj i ako je razlog opravdan, tema ce biti obrisana.

Inace ja ne raspravljam na IT forumu o religiji, vanzemaljcima itd. ovde sam samo zbog IT-a, te rasprave vodim na FB i ostalim drustvenim mrezama ili na forumima koji su za to napravljeni.

:: u toj zaključanoj temi, da je za `takve` teme, bolje mesto Caffeu, pa reko `ajd...onda bolje da se i ova potpuno obriše, nego da se samo zaključa, jer bi onda despotrebno dizala tenzije zbog nemogućnosti replike
:: i na kraju baš me briga što je adam davao imena pomenutim životinjama, a to je mogao samo retroaktivno, a ne kako je deda mojsije `izvestio`, jer su te životinje izumrle stotinama hiljada godina pre adama.baš me briga
::
:: AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, Geil 4*1gb Ultra, MSI HD 6870 Twin Frozr II OC, LG 204WT, HD642JJ, HD103SJ, Optiarc DVD RW AD-7200S, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, Blueberry SW-M28... A4TECH X7 G800, glodar X-
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646097.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs